Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: fromage »

xxaxaxaxax
#wyjasnione
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 469
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Malik Montana

Post autor: kosciey »

Dajcie mi znać kto takich rzeczy słucha obecnie ok? To ważne.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Malik Montana

Post autor: DJ_BOBO »

wuwu wuwu a
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Malik Montana

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Malik Montana

Post autor: Bryx Fenrir »

No całkiem dobry numer, chociaż Malik lepiej niż Zabson tutaj. Refren prosty, ale nie prostacki, dobry bicik
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Malik Montana

Post autor: Addicted »

Tragiczne, po prostu tragiczne. Tak samo jak komentarze dzieciaków, że słuchają przy stole z rodziną :roll:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Malik Montana

Post autor: ART »

malik calkiem inny poziom charyzmy niz zaba, props
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Malik Montana

Post autor: d3nt »

Ale gowno dokładnie tak samo jak wczoraj w wersji live
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
wklz

Re: Malik Montana

Post autor: wklz »

Eurosoundz :lol:
Mówię, korporap.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Malik Montana

Post autor: clockers »

obejrzałem sobie tą rozmowę Staśko z Malikiem przed galą HL. kurde, nie wiedziałem że on jest aż takim trepem intelektualnym xd. Maja za to props, dobre przygotowanie i eleganckie wypowiedzi. psychofani Malika musieli dostać niezłego zwarcia oglądając to.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

No niestety tylko malutki % ludzi tobie podobnych tak to ocenia. Dla reszty Maja jak była nawiedzona idiotka, tak dalej jest.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1camzata »

Malik zniszczył zesraśko ofc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Visern
Posty: 81
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:33

Re: Malik Montana

Post autor: Visern »

oldschool pisze: 19 wrz 2022, 13:24 No niestety tylko malutki % ludzi tobie podobnych tak to ocenia. Dla reszty Maja jak była nawiedzona idiotka, tak dalej jest.
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za (nawiedzonego) idiotę. Nie ma się co chwalić, że się jeszcze nie dorosło do pewnych spraw. Staśko też za często odlatuje, ale ma Malik mindset jak pijany wujas na weselu, straszny przypał brać go na poważnie.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Malik Montana

Post autor: SWN »

clockers pisze: 19 wrz 2022, 11:53 psychofani Malika musieli dostać niezłego zwarcia oglądając to.
Coś ty, nie widziałeś chyba streamów Malika na instagramie, gdzie zapraszał czasem jakichś randomów żeby pogadać na kamerce i czasem wśród dziesiątek twerkujących lampucer trafiały się całkiem ciekawe jednostki tłumaczące, że robi dzieciakom wodę z mózgu albo że kiedyś go lubili, ale coraz bardziej się odkleja, przytaczanie konkretnych sytuacji w których był hipokrytą, a 99% czatu i tak miało bekę, pisało PIK PIK HAHA albo kazało skipować na kolejną zajebiście ciekawą osobę która zapyta yyy kiedy jakiś feat mordo albo co to za zegarek Malik mordo a pozdrowisz klasę mechatroniczną z technikum w Raciborzu??
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
wklz

Re: Malik Montana

Post autor: wklz »

Gdzieś mi mignęły filmy pod tytułem "Malik rozmawia z feministką/striptizerką/hejterem" i to był zawsze niezły zgrzyt - wybieranie sobie jakichś zestresowanych, pospinanych rozmówców i "wyjaśnianie" przy papierosku jak starszy brat z gimnazjum. Nie żebym oczekiwał czegoś więcej, ale nigdy nie widziałem jakiejkolwiek merytorycznej rozmowy odnośnie tych godnych pożałowania trendów. Zamiast chociaż porozmawiać sobie z kimś z branży muzycznej jak to robią Murzyni w Stanach to ten sobie wybiera naiwniaków do pociśnięcia.
To serio wygląda jak content robiony pod fanów którzy tak czy inaczej będą się klikać.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Bo tak jest, a co myślałeś, że Malik Montana serio ma zamiar nieść jakieś społeczne przesłanie, kiedy może w tym czasie zarabiać cash?
wklz

Re: Malik Montana

Post autor: wklz »

Jasne, że nie :)

Bardziej mi chodzi o to, że od początku twórczości jego, Kaza i Belmondziarza to była mocna fala altrapu, która się później podporządkowała popowi.
To już prędzej bym widział wideo z Hewra studio jak Ostap robi muzę a tamci się gibają i to by miało więcej sensu, niż powtórka z menele.tv

Zmarnowany potencjał takimi ruchami.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2022, 15:28 przez wklz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Malik Montana

Post autor: Cz4rny1337 »

na tym teledysku malik troche jak starszy Pan [Lichtman style], co patrzy kątem oka jak powinien tańczyć na młodych dynamicznych
Obrazek
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Malik Montana

Post autor: clockers »

SWN pisze: 19 wrz 2022, 14:57
clockers pisze: 19 wrz 2022, 11:53 psychofani Malika musieli dostać niezłego zwarcia oglądając to.
Coś ty, nie widziałeś chyba streamów Malika na instagramie, gdzie zapraszał czasem jakichś randomów żeby pogadać na kamerce i czasem wśród dziesiątek twerkujących lampucer trafiały się całkiem ciekawe jednostki tłumaczące, że robi dzieciakom wodę z mózgu albo że kiedyś go lubili, ale coraz bardziej się odkleja, przytaczanie konkretnych sytuacji w których był hipokrytą, a 99% czatu i tak miało bekę, pisało PIK PIK HAHA albo kazało skipować na kolejną zajebiście ciekawą osobę która zapyta yyy kiedy jakiś feat mordo albo co to za zegarek Malik mordo a pozdrowisz klasę mechatroniczną z technikum w Raciborzu??
no nie widziałem, to fakt. miałem w sumie na myśli psychofanów Malika, którzy są osobami myślącymi, a nie jakichś ućpanych trolli czekających niczym zaślinione psy na to co powie ich król i czy może sypnie tym razem jakimś super heheszkowym, seksistowskim i prowokatorskim dowcipasem. no ale może jestem naiwny, może ma tylko takich (psycho)fanów, którzy nawet ten ciężki bełkot z rozmowy z Majką odbierają jako zaoranie pojebanej feministki xd

chociaż no przyznam, że nie małą przyjemność sprawiło mi czytaniu komentów pod rozmową, które w większości brzmią mniej więcej: no ta Maja Zesraśko to odklejona i w ogóle ale jednak ma tutaj troche racji albo piękne szpagaty w postaci wskazywania jako najjaśniejszego punktu tej konferencji moderatora, który po prostu moderuje dyskusją xddd, no bo z jednej strony programowa niechęć do feministki tak zostałem wychowany, no ale z drugiej strony jednak wujowsko-weselny bełkot Malika w tej rozmowie urąga ludzkiemu intelektowi i trudno przyznać, że jakkolwiek miał w tym starciu rację lub choćby mówił coś ważnego/ciekawego.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Jak coś to ja proponuję, żeby wasza strona barykady wystawiała kogoś normalnego do rozmowy z Malikiem, to może wtedy rzeczywiście ludzie zaczną myśleć, a nie odklejeńca Staśko.
ODPOWIEDZ