Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Po pierwsze to nie pierwsza wiesniacka akcja Malika a nie wiem 50?
Po drugie. Za dwa tygodnie zapomnijcie, jak każdy co teraz się oburza.
Po trzecie. Malik chociaż mówi prawdę. Na ten moment jest praktycznie nietykalny i robi sobie co chce.
Po czwarte. W rzeczywistości naprawdę to tak wygląda, że część osób, która tu negatywnie pisze jakby spotkała Malika to by sobie zdjęcie z nim zrobiła, a nie zajebala mu.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Malik Montana

Post autor: gogi »

Sama prawda. Malik se żyje, a wy zazdrościcie, bo w kołchozie to można co najwyżej skoczyć na fajkę i to jak szef nie patrzy.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Malik Montana

Post autor: geisha_in_hood »

miejskisurfer pisze: 28 mar 2023, 12:34 Ojoj ludzie się oburzają, bo u nas jest w kraju ciągłe polowanie na ludzi bogatych i łączenie wszystkich głupot które robią z tym że mają hajs i jakieś gadki o szacunku.

Pracowałem swego czasu w Maku, gdzie swoją drogą cała trudność polega na tym, że dosłownie nic się kurwa nie dzieje, a jak człowiek idzie w kierunku prac gdzie ciągle jest podejmowanie jest nieszablonowych decyzji to dopiero to docenia, ale wracając - każdy zarzygany menel wchodzący do McDonalda robi więcej kłopotu pracownikom niż coś takiego co zrobił malik.

Ale ja wiem, symbole dla Polaków, ciężko pracujący ludzie i gość który ma bardzo fajny model biznesowy - taka mieszanka w kraju postkomunistycznym nie wskazuje na nic innego niż skandal.
hmmm...a może po prostu wiele osób uważa, że to jest zwykły błazen i wkurwia tylko innych swoim jestestwem
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Malik Montana

Post autor: yytr »

Tarzan420 pisze: 28 mar 2023, 11:38 To nie jest nic więcej niż żałosny krzyk o uwagę i nic więcej.
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: Malik Montana

Post autor: miejskisurfer »

geisha_in_hood pisze: 28 mar 2023, 12:51
miejskisurfer pisze: 28 mar 2023, 12:34 Ojoj ludzie się oburzają, bo u nas jest w kraju ciągłe polowanie na ludzi bogatych i łączenie wszystkich głupot które robią z tym że mają hajs i jakieś gadki o szacunku.

Pracowałem swego czasu w Maku, gdzie swoją drogą cała trudność polega na tym, że dosłownie nic się kurwa nie dzieje, a jak człowiek idzie w kierunku prac gdzie ciągle jest podejmowanie jest nieszablonowych decyzji to dopiero to docenia, ale wracając - każdy zarzygany menel wchodzący do McDonalda robi więcej kłopotu pracownikom niż coś takiego co zrobił malik.

Ale ja wiem, symbole dla Polaków, ciężko pracujący ludzie i gość który ma bardzo fajny model biznesowy - taka mieszanka w kraju postkomunistycznym nie wskazuje na nic innego niż skandal.
hmmm...a może po prostu wiele osób uważa, że to jest zwykły błazen i wkurwia tylko innych swoim jestestwem
No to jest element wspólny dla krajów z naszego regionu, bo nie ma co na Polakach wieszać psów. Żelazna kurtyna zrobiła swoje, zamiast myśleć o rozwoju to w ludziach bulgotają emocje na temat jakiejś totalnej głupoty.
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Malik Montana

Post autor: geisha_in_hood »

wiesz..dla każdego rozwój oznacza coś innego
dla mnie nie będzie rozwojem robienie z siebie pajaca i atencujsza w sieci, odgrywanie konkrentej roli by mieć z tego życie na wysokim poziomie w realu, uważam, że można zarobić na to w inny sposób - ale oczywiście jest to tylko moja opinia i każdy ma prawo do swojej, ktoś może się ze mną zgodzić, a ktoś powiedzieć, że mam myślenie starej daty i teraz można być prawdziwie wyzwolnym i robić na tym kasę
co do polaków - jasne, jest jak mówisz po części, niektórzy spuszczają się nad takimi głupotami co jednak pokazuje, że ochoczo w tym uczestniczą
także jest wniosek taki - są widzowie? jest content
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: Malik Montana

Post autor: miejskisurfer »

No tak, dla mnie to też nie jest rozwój sam w sobie.

Ale np. potrafię sobie wyobrazić że ktoś w ten sposób generuje kapitał, który docelowo może zainwestować w różne aktywa i pasywa. Nie chodzi mi żeby temu przyklaskiwać również.

2 rzeczy miałem na myśli:

- Sama sytuacja jest przejaskrawiona w odczuciach ludzi i wcześniej napisałem czemu
- State of mind ludzi którzy się ROZWIJAJĄ (o to mi chodziło w rozwoju) powoduje że rzucanie się jak pies na kość jest bezsensu, zwyczajnie życiowo

Plot twist: wiele osób majętnych i popularnych też ma taką naturę czepialców, część może robi na tym biznes nawet. Problem w tym że oni potem wracają do swojego życia, a ludzie młodzi którzy powinni budować swoje życie dalej gotują się w swojej frustracji.
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Malik Montana

Post autor: geisha_in_hood »

....
Ostatnio zmieniony 29 mar 2023, 12:52 przez geisha_in_hood, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Malik Montana

Post autor: emcess »

jakichs coachów się naoglądałeś czy tak po prostu pierdolisz?
Obrazek jebac kiboli
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Malik Montana

Post autor: geisha_in_hood »

:neutral: :dunno:
Ostatnio zmieniony 28 mar 2023, 13:50 przez geisha_in_hood, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Malik Montana

Post autor: gods bidness »

Ja pierdolę, prostak ze wsi wlazł na ladę w sklepie i zaczął odprawiać tańce plemienne, a tu typ pisze elaboraty o rozwoju i generowaniu kapitału. :bag:

On nie wiadomo czy w ogóle jest w top 5 najlepiej zarabiających raperów w PL, a jakoś nie widzę, żeby Quebo, Taco, Sokół czy nawet taki gówniarz jak Mata odpierdalał takie prostactwo na każdym kroku, co tylko potwierdza starą zasadę, że klasy nie kupisz, a właściwie w takim skrajnym przypadku biedy umysłowej wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
always_flexin
Posty: 80
Rejestracja: 08 mar 2023, 10:29
Lokalizacja: Trafalgar

Re: Malik Montana

Post autor: always_flexin »

Ema pisze: 28 mar 2023, 12:25 Swego czasu Jarek masa tę kurwe odpowiednio skomentował

Co to kurwa jest za pomiot? Myślą tacy frajerzy, że wydziarane wzorki zrobią z nich gangusów? Pizdę sobie jeszcze na czole pało wytatuuj, to będziesz bardziej ponętny! W latach 90-tych wchodząc do knajpy, gdybym takiego kiepa z wykałaczką spotkał na drodze, to miałby z urzędu wpierdol i stosunek z mięśniakami w pakiecie

Smutne co się stało z Warszawą, ze takie pety ciapackie się panoszą, to samo te kurwy czeczeńskie, ze nikt tego kurestwa tam nie potrafi wyjaśnić
Rozjebus co całe życie będzie koroną ma czelność kogokolwiek nazywać frajerem.


xDDD
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Malik Montana

Post autor: clockers »

Malik śmieciuch, od zawsze wiedziałem, a teraz tylko mnie utwierdził. żaden z raperów szanujących siebie i odbiorców nie powinien z nim nagrywać po tych akcjach. infamia dla frajera.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6713
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Malik Montana

Post autor: jAg »

@clockers obrzydliwy rasista z ciebie
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Malik Montana

Post autor: Ema »

always_flexin pisze: 28 mar 2023, 14:01
Ema pisze: 28 mar 2023, 12:25 Swego czasu Jarek masa tę kurwe odpowiednio skomentował

Co to kurwa jest za pomiot? Myślą tacy frajerzy, że wydziarane wzorki zrobią z nich gangusów? Pizdę sobie jeszcze na czole pało wytatuuj, to będziesz bardziej ponętny! W latach 90-tych wchodząc do knajpy, gdybym takiego kiepa z wykałaczką spotkał na drodze, to miałby z urzędu wpierdol i stosunek z mięśniakami w pakiecie

Smutne co się stało z Warszawą, ze takie pety ciapackie się panoszą, to samo te kurwy czeczeńskie, ze nikt tego kurestwa tam nie potrafi wyjaśnić
Rozjebus co całe życie będzie koroną ma czelność kogokolwiek nazywać frajerem.


xDDD
co z tego, ze rozjebus ? masa przynajmniej był prawdziwym gangusem a nie pozerem jak malik, który co najwyżej moze postrzelać sobie z palca albo 🔫 na wodę.
a takiego malika w konfrontacji 1 na 1 to by pewnie jedna ręką zabił
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

W dzisiejszych czasach Masa to by sobie zdjęcia z Malikiem robił i na ig by się oznaczali :rotfl:
Awatar użytkownika
always_flexin
Posty: 80
Rejestracja: 08 mar 2023, 10:29
Lokalizacja: Trafalgar

Re: Malik Montana

Post autor: always_flexin »

Ema pisze: 28 mar 2023, 15:12 co z tego, ze rozjebus ?
Myślałem, że w świecie tzw. prawilniaków określenia frajer nie używa się ot tak, no a w ustach rozjebusa to słowo brzmi wręcz groteskowo, nie jest tak w tym świecie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Nie, w tym świecie nie ma żadnych zasad. Tzn. teoretycznie są one wpajane tym na dole żeby byli grzeczni, a potem takie Miśki z Wisły się rozjebują jak leci.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Malik Montana

Post autor: bialyjelen »

prawde mowisz

kolejny raz pokazuje ze se robi co chce, czego w ogole nie pochwalam, a potem i tak jest zapominane bo zrobi PIK PIK HA HA HA
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Malik Montana

Post autor: ogkush »

gdzie jak nie w tym świecie znajdziesz więcej rozjebusów, poza tym clockers i godsbidness dobrze piszą
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
ODPOWIEDZ