Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Malik Montana

Post autor: Moltisanti »

Malikowi strzeliło dupsko chyba. Glamrap zalinkowal swoj artykul na ten temat na fb i malik coś o rasizmie pierdoli w komentarzach :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Malik Montana

Post autor: Finesta »

Typowo chujowe zagranie i na myśl przychodzą wszyscy pranksterzy wkurwiający wszystkich dookoła swoim zachowaniem
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Malik Montana

Post autor: NSX »

łiju łiju łiju no to rasizm

podlinkuje zebyscie nie musieli wchodzic
Obrazek

Obrazek
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Malik Montana

Post autor: 2do5 »

co za chujowa kreatura
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Malik Montana

Post autor: d3nt »

No typ to zrobił pod publikę żeby zachęcić ludzi zza granicy do sprawdzenia numeru z nellym czopom, ja jedynie czuje zażenowanie ze dorosły facet odpierdala coś takiego, fejsburger popka to była kurewska akcja a to po prostu zwykle świry o wapliwym poczuciu humoru bo typ nie ma ani 17 lat ani 23 tylko 35 o ile się nie mylę
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Malik Montana

Post autor: jogi »

Finiesta - super avek. Caravaggio - miłość.

Niech ten glamrap mu odpisze że piszą tak bo mogą i chuj.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Malik Montana

Post autor: marco_pantani »

chlip, chlip, odjebałem, znowu mówią o mnie źle, to pierdolnę, że są rasistami :rotfl:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Malik Montana

Post autor: RIVALDO111 »

Tak z ciekawości znacie kogoś prywatnie kto jest wielkim fanem Malika. Zastanawia mnie jak on ma te
2 mln, 600 tysięcy na Spotify i 1 mln na insta bo jakoś zbytnio nie widzę na co dzień popularności tym typkiem jak Matą,Okim czy kimś innym.

Tym bardziej jego fenomen jest o tyle ciekawy że nie chce mi się wierzyć że małe Julki tak strasznie go ubóstwiają za teksty gdzie jest tylko gdzie robi właśnie kobietkę. Tak się po prostu zastanawiam kto go na co dzień słucha że wbił na takie liczby.

To że Nastki kochają Bedoesa,White,Igiego,Okiego czy Taco to dla mnie żaden szok, ale że Malika to jest to dla mnie bardzo ciekawe.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2023, 21:00 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 2 razy.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Malik Montana

Post autor: BouncedDuck5106 »

To tak samo jak z tym, że nikt nie zna nikogo kto głosuje na konfe bądź pis - po prostu normalni ludzie się z takimi osobami nie zadają.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

No i właśnie taka krótkowzroczność sprawia, że Malik jest najpopularniejszym polskim raperem na Spotify w tym momencie, a PiS wygrywa wybory.

Wy widzicie tylko to, co chcecie widzieć. Rivaldo to w ogóle odklejus co coś tam wie, ale tak naprawdę to chuja wie i to przyznaje sam co jakiś czas.

Te wszystkie TikToki czy komentarze na YT to boty piszą, te 20-25 latki wypinające dupę przy kawałkach Malika nie istnieją bo wy nie znacie :rotfl:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Malik Montana

Post autor: RIVALDO111 »

Te wypinanie dup odbywa się na tik toku, bo ja tam w ogóle nie wchodzę.

Tam takie rzeczy?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Malik Montana

Post autor: RIVALDO111 »

Holly molly
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Malik Montana

Post autor: NSX »

oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Malik Montana

Post autor: kapper1 »

NSX pisze: 28 mar 2023, 21:21 ttps://www.tiktok.com/@podloga.palnik/ ... 0746024197

mmm <3
@2rzyn
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Malik Montana

Post autor: 2rzyn »

Ale tlusta wieprzowina :what:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Malik Montana

Post autor: BouncedDuck5106 »

oldschool pisze: 28 mar 2023, 21:00 No i właśnie taka krótkowzroczność sprawia, że Malik jest najpopularniejszym polskim raperem na Spotify w tym momencie, a PiS wygrywa wybory.

Wy widzicie tylko to, co chcecie widzieć. Rivaldo to w ogóle odklejus co coś tam wie, ale tak naprawdę to chuja wie i to przyznaje sam co jakiś czas.

Te wszystkie TikToki czy komentarze na YT to boty piszą, te 20-25 latki wypinające dupę przy kawałkach Malika nie istnieją bo wy nie znacie :rotfl:
Nie wiem czemu odpowiadasz również w moim kierunku, skoro jak najbardziej zdaje sobie sprawę, że takich osób jest mnóstwo, nawet o tym mówi mój post
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Malik Montana

Post autor: emcess »

jak dla mnie to po prostu nawiązał do tego posta, a ty już przypierdolki szukasz
Obrazek jebac kiboli
Jasion94
Posty: 855
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Malik Montana

Post autor: Jasion94 »

Kolejny wieśniak, zaraz po Sentino. Casus biedaka umysłowego, z pełnym portfelem wciąż dogmatem polskiego rapu
Awatar użytkownika
StartedAsAYoungin
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2023, 1:09
Lokalizacja: 61st to 63rd. Vernon to St.Lawrence

Re: Malik Montana

Post autor: StartedAsAYoungin »

Za wchodzenie w butach na stół, z którego się je gospodarz na wsi daje po mordzie i dorzuca stosunek z mięśniakami w pakiecie. To jest zwykły brak kultury.
600K :joint: FrontstreetK, SavageSquadK, Oblooock killlaaz :joint: Rest in Piss queen von
ODPOWIEDZ