Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Malik Montana

Post autor: NSX »

Na tym ep będzie ten track, że mu pachy smarowali cebula i karmili bigosem w gettcie warszawskim
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Szuja THC
Posty: 73
Rejestracja: 21 gru 2022, 21:15

Re: Malik Montana

Post autor: Szuja THC »

Hajlig sprzedało intencje malika :lol:
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Malik Montana

Post autor: GoodStuff »

Chuja tam sprzedało, naodpierdal ostatnio plus te groźby dla infuenserki czyli ludzi dzięki którym między innymi trzepią hajs z gali więc wymyślił ta gadkę o mixtape a ta chorągiewa teraz go nagra zalać się na prześladowania rasistowskich hord Polaków cebulakow
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Malik Montana

Post autor: moxxi »

Chuja sprzedało bo sam Malik napisał o tym wcześniej jakiemuś randomowi na FB
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

GoodStuff pisze: 19 kwie 2023, 18:57 Chuja tam sprzedało, naodpierdal ostatnio plus te groźby dla infuenserki czyli ludzi dzięki którym między innymi trzepią hajs z gali więc wymyślił ta gadkę o mixtape a ta chorągiewa teraz go nagra zalać się na prześladowania rasistowskich hord Polaków cebulakow
+1

Te grożby w kierunku influencerów to było przegięci pałki, pewnie ci poskarżyli się do HLu, a Czeczeni utemperowali Malika.

Po co Malik by miał wydawać mixtape od razu po płycie, na którą ludzie czekali 3 lata? Miał wyjść mixtape GM2l o nazwie Kartel Mixtape, do tego sam Malik ma pewnie od chuja nagranych tracków, więc zlepią teraz z tych tracków jakieś gówno na szybko, żeby załagodzić szkody.

W każdym razie żadnych więcej gróźb w kierunku ludzi, którzy mogliby walczyć na HLu nie będzie na 100%.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Malik Montana

Post autor: NEGRO »

Widziałem te jego filmiki i dla mnie też na serio to mówił wszystko, a nie żaden mixtape, teraz jest dobra opcją z tego wybrnąć.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Malik Montana

Post autor: GoodStuff »

Jak się okazało jeden z tych którym groził napisał do HL skargę z zapytaniem o ich stanowisko wobec gróźb ponieważ jest ich twarzą stąd ten farmazon na predce wymyślony o mixtapie :wall: takie to są kurwy. Sytuacja ucichnie i żaden mixtape się nie pojawi chyba że dali postrachowi yotuberow :rotfl: ultimatum. Ale tak widzę komentarze tu i ówdzie i się nie zdziwię jak weryfikacja Malika nastąpi szybciej niż się spodziewalem
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Malik Montana

Post autor: FruitOffTheWall »

jego zachowanie to popis psuedo-gangsterki i idiotyzmu lecz cancel w rapie jest niemożliwy, malik to wszystko co odkurwia robi celowo i jak na razie daje to efekt bo pewnie wychodzi z założenia NIE WAŻNE CO MÓWIĄ WAŻNE ZEBY MÓWILI.

a te gadka o tym ze bedzie ścigał jutuberów i ze on nie jest taki miły, to 1:1 przypomina mi takiego sebastiana z ktorym pan malik nagrywał :D


żenująco się na to patrzy ale karawana jedzie dalej a za trzy miesiące każdy o tym zapomni niestety


lecz prucie sie do kogoś że ktoś go słuchaXD ludzie kurwa niech se kazdy robi co chce

a co do weryfikacji, kto go ma zweryfkować? ulica? ulica nowa to słucha malika i intruza a chłopaki z legii jak zapłacisz to mu dadzą spokoj a typ kase ma. Kasia misiu kasa jak mawiał ŚP Janusz Wójcik
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Malik Montana

Post autor: NSX »

już kiedyś malik latał z wujkiem alim i pruli się że ludzie robią shoty z liveow i sobie na tym kontent robia śmiał sie później że ma content id i pousuwa wszystko
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Spoiler
Obrazek
O kurwa :bowdown:
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Malik Montana

Post autor: GoodStuff »

Niekoniecznie ulica ale na koncerty różne świry potrafią przychodzić a jak ktoś tak taka pseudoprzewozke odpierdala jak Malik to sam prowokuje do tego że ktoś może zechcieć powiedzieć sprawdzam, zresztą nie oszukujmy się zbytnią sympatią to on nie wzbudza. Z ludźmi których znam sporo osób z chęcią by mu utarło nosa ale już mniejsza o to. Co do porównań odklejek z Sentino ja uważam że jest różnica taka ze Alvarez ma dwubiegunowość oczywiśta i bardziej bywa śmieszny niż straszny a Malik to wyrachowana chorągiewa i śliski typ
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Malik Montana

Post autor: FruitOffTheWall »

NSX pisze: 19 kwie 2023, 20:31 już kiedyś malik latał z wujkiem alim i pruli się że ludzie robią shoty z liveow i sobie na tym kontent robia śmiał sie później że ma content id i pousuwa wszystko
linkacz chyba tak ten gosciu sie nazywałxDDD
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Malik Montana

Post autor: rozklad_gaussa »

taa - linkacz112, byl nawet filmik jak ali chodzi po ul. emilii plater w wwa i krzyczy na pelna pizde cos w stylu "linkacz skurwysyn" rozzloszczony
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: fromage »

Frutas bardzo dobrze odpisal dzialanie ghawsiego, jak z akcja z maka gadalem ze on to specjalnie to z polakami oraz cebulami, itd itd wazne zeby gadali
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Malik Montana

Post autor: lll »

https://glamrap.pl/koncert-malika-odwol ... ja-stasko/

Maja Staśko odwołuje malikowi koncert :lol:
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Malik Montana

Post autor: piernikowyskoczek »

Obrazek
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Malik Montana

Post autor: clockers »

:bowdown:
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4656
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Malik Montana

Post autor: scam_sakawa »

Maja Staśko bardzo merytorycznie opisała swoje motywacje, props dla niej. Czekam na odpowiedź ze strony Malika.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Malik Montana

Post autor: gods bidness »

A co on jej może powiedzieć?

Mordki, jeśli nie rozumiecie konwencji, to ja nic na to nie poradzę, mordki każdy kto mnie zna, wie, że szanuję swoich fanów, ale to ty najpierw musisz uszanować mnie i to jak działam. Tak samo szanuję kobiety, a kobiety mnie lubią, niejedna ma mokro na widok mój i mojego kajdana najdroższego w Polsce. Zrozumcie w końcu, ja jestem MALIK, a jak wam się nie podoba, to nikt na siłę tu nikogo nie trzyma. A za rasistowskie ataki na moją osobę prędzej czy później odpowiecie. Mordki, ja się tym nie przejmuję, nie kłopoczę. Ja robię swoje, jadę dalej. Już niedługo nowe gówno ode mnie, nowe peleryny, czekajcie bo jest na co, a dla prawdziwych piona!
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Malik Montana

Post autor: Rupert »

malik zwykły cwel ale też idol usera @zemsta1camzata
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ