Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6362
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1camzata »

@oldschoola a nie moj
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Nie mam idoli w życiu, a już na pewno nie wśród raperów, ale jak wy macie to współczuję :rotfl:
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Malik Montana

Post autor: Rupert »

Obrazek
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Malik Montana

Post autor: Rupert »

moim idolem jest pocieszny rezolutny miś twoim miś maliś hahah co za gośc z ciebie oldksul
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Malik Montana

Post autor: piernikowyskoczek »

oldschool pisze: 14 kwie 2023, 16:33 No jeśli jesteś taki głupi, że tak płytko to widzisz, to ośmieszaj się dalej. Zresztą robisz to nie tylko w temacie Malika, tylko w innych też pokazujesz, że rap ci odjechał dawno temu i dzisiejszych trendów nie ogarniasz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Jak chcesz walczyć na argumenty to zapraszam do wytykania gdzie nie mam racji w postach, które napisałem. Tylko czytaj dokładnie do czego się one odnosiły i lecisz wyjaśniać mnie :D
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Malik Montana

Post autor: SiNi »

Staśko wykonując jeden ruch staje się większym gangusem, niż kreowany pseudo-gangster hehe, obecnie kompletnie nie rozumiem wszelakich poczynań Malika bo ciężko to jakoś podpiąć marketingowo, bardziej mu to szkodzi, niż pomaga chyba, że jedynym celem jest po prostu zrobienie wokół siebie szumu, jak to Ruciński mówił w jednym ze swoich programów standupowych "Nieważne co piszą, aby tylko pisali jak gwałt to Ruciński... "
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Malik Montana

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=aaMDP4ihQAE

Diho, Malik Montana, Kaz Bałagane - Nie ma sprawy (Official Video)
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1934
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Malik Montana

Post autor: Połas »

Vito Bambino feat. Malik Montana - Lekko


Alberto & Josef Bratan feat. Malik Montana - Odciski palców


Białas feat. Malik Montana - Lava Cake
Obrazek
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Malik Montana

Post autor: RIVALDO111 »

Matki odkryły teksty Malika. Oj straci Juleczki teraz.

:joint: :joint: :joint:


Wyrażam sprzeciw wobec koncertu Malika Montany podczas Dni Lubina. Sprzeciw w imieniu swoim – jako kobiety, matki dziewczynki, terapeutki. Gdy wchodzisz na serwis „tekstowo.pl” i szukasz tekstów Malika Montany, serwis pyta – czy masz ukończone 18 lat? Dzieci na Dniach Lubina nikt o to nie zapyta. RCS – nie zauważył, że Malik został odwołany z poznańskich Juwenaliów w atmosferze potężnego skandalu? – pyta publicznie pani Edyta Bagińska. Podobnych głosów jest więcej i pojawiają się nawet wśród radnych.

Manager artysty zapewnia, że wykona on w Lubinie „delikatne utwory”, podkreśla jednak, że jeśli pojawią się naciski na odwołanie występu, to niewykluczone, że Malik na Dniach Lubina nie wystąpi. – Jeśli takową petycję otrzymamy, rozpatrzymy ją, jednak obowiązuje nas umowa i odwołanie koncertu wiązałoby się z karami finansowymi – komentuje Romuald Kujawa.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Malik Montana

Post autor: gods bidness »

https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-reg ... ach-lubina

https://aszdziennik.pl/147455,pie-dol-d ... m-festynie

Pie*dol dzi*ko się, liż banana – zaśpiewa dzieciom Malik na rodzinnym festynie w Lubinie

Aleksandra Kasprzak

15 maja 2023, 14:28·1 minuta czytania

Czym byłby festyn bez rzucania ku*wami i uprzedmiotawiania kobiet? Nie dowiedzą się tego uczestnicy rodzinnego festynu w Lubinie, na który zaproszono Malika – artystę znanego z tego, że śpiewa o tym, jak „twoja dupa wali cię po rogach z kozioje*em, robić dupy, kosić hajs, wolę pieniądz od panienek”. Pouczające!


Obrazek


Więcej mu Grażyny koncertów odwołają niż Peja Tedemu. :cool:

Kek
https://scontent-fra5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=64680B94
Szuja THC
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2022, 21:15

Re: Malik Montana

Post autor: Szuja THC »

Dobrze, jechać z tym przebierańcem. Pewien użytkownik tego forum już cały w ekstrementach.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4844
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Malik Montana

Post autor: scam_sakawa »

Hah, propsuję to stowarzyszenie za taką akcję.
Ciekaw jestem czy będzie więcej takich historii i Malik spokornieje trochę ze swoim wizerunkiem.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Malik Montana

Post autor: RIVALDO111 »

Szczerze to mnie zaskakuje że dopiero teraz matki to odkrywają. Ten facet od kiedy wbił do mainstreamu to jego 99 procent tekstów to taka liryka.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Malik Montana

Post autor: clockers »

jazda z łakiem
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Malik Montana

Post autor: NSX »

To co oni nie zrobili głosowania wcześniej dla ludu kogo zabookowqc na te dni? Jebane urzędasy kutasy parowy zajebane a teraz wielkie halo lud bozy oburzony bo miś maliś przyjezdza
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2967
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Malik Montana

Post autor: jogi »

Dla.mnie niepojęty jest temat grania takich malikow na festynach. Jak on wyskakuje ze swoją spuścizną do matek z dziećmi jako support Natali Szreder.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Kokor
Posty: 134
Rejestracja: 21 mar 2021, 18:39

Re: Malik Montana

Post autor: Kokor »

dla mnie niepojęte jest to że wielka topka mainstreamu Miś Maliś musi grać na dniach Pcimia Dolnego
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Malik Montana

Post autor: RIVALDO111 »

Kokor pisze: 16 maja 2023, 20:21 dla mnie niepojęte jest to że wielka topka mainstreamu Miś Maliś musi grać na dniach Pcimia Dolnego
A gdzie ma grywać?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ