[serial] Breaking Bad

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: MalkoNTENT »

Dokładnie, dla mnie 3 sezon to chyba topka wszystkich seriali
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: 8na10 »

wziąłęm się za bb jakiś czas temu, i po kilku odcinkach postanowiłęm że wszystkie sceny ze skyler bede po prostu skipował, no i serial od razu plus 2, jak nie 3 punkty, o wiele lepsze tempo bez tego jej skurwiałego pedalskiego babskiego ględzenia.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1440
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Fleming »

A mnie tam po latach tak skajler nie wkurwia. Skończyłem w końcu BB drugi raz i teraz najwyższy czas na El Camino.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
banger
Posty: 860
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: banger »

Pewnie niepopularna opinia, powtórka Breaking Bad sprawiła, że zupełnie inaczej spojrzałem na Skyler. To ona miała rację przez większość czasu. Musiała użerać się z mężem, któremu zachciało się bawić w narkotykowego barona, zrozumiałem jej wkurw i mimo że dalej mnie trochę irytuje, to jednak już bez takiej nienawiści jak przy pierwszym oglądaniu.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Czak »

Bardzo popularna opinia wśród tych co oglądali więcej niż raz
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: yakubu73 »

banger pisze: 20 cze 2022, 8:27 Pewnie niepopularna opinia, powtórka Breaking Bad sprawiła, że zupełnie inaczej spojrzałem na Skyler. To ona miała rację przez większość czasu. Musiała użerać się z mężem, któremu zachciało się bawić w narkotykowego barona, zrozumiałem jej wkurw i mimo że dalej mnie trochę irytuje, to jednak już bez takiej nienawiści jak przy pierwszym oglądaniu.
totalnie się zgadzam :)
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Prez »

Oglądałem chyba 4 razy i dalej nie mogę patrzeć na Skyler, mimo że słusznie piszecie, że miała rację od początku
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Luxair »

Fala propsów po fali hejtów
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: ebismolarek »

Najbardziej wkurwiająca pizda to jej siostra, przy niej Skyler to nic, taka jest moja prawda serialu
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: yakubu73 »

Zgadzam się z tym, że miała rację. Natomiast nadal irytuje, choć już trochę mniej, tak z 5/10 z początkowego 12/10
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: genocidegeneral »



widać napracowanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Kalom »

:bowdown: :bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
IllEisenheim
Posty: 188
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:49

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: IllEisenheim »

Hahahaha :bowdown: złoto
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Jiigsi »

:bowdown: :bowdown:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: 8na10 »

saul najlepsza postać, świetnie zagrane to jest, przypomina mi rosenberga z vice city

Dodano po 7 godzinach 52 minutach 15 sekundach:
"minimalizm nigdy nie zwalał mnie z nóg"

póki co mój ulubiony cytat z filmu, bueheheh

a to co pierdolicie o skyler to głupoty jakieś, odkąd pierwszy raz zobaczyłęm ich związek to wiedziałem to na 200% że suka będzie go walić po rogach i tylko czeka ąż stary huj zdechnie, on mógłby normalnie grać jej ojca, zwykła zaborcza babka co męczy mu bułe non stop i ciągle pyta gdzie wychodzi, nawet jak wychodzi do sklepu. na początku serialu to było widać że typiara jest toksyczna a on ekstremalnie wlazł pod pantofla.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: aleksy »

podbijam, skyler to zamknięty trueschoolowiec, który nie ma pojęcia o co chodzi w prawdziwym hiphopie

i nawet nie każcie mi zaczynać o tym kalekim synu jebanym i jego reakcji, bo zaraz coś tutaj rozpierdolę
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: Czak »

8na10 pisze: 21 cze 2022, 12:25 a to co pierdolicie o skyler to głupoty jakieś, odkąd pierwszy raz zobaczyłęm ich związek to wiedziałem to na 200% że suka będzie go walić po rogach i tylko czeka ąż stary huj zdechnie, on mógłby normalnie grać jej ojca, zwykła zaborcza babka co męczy mu bułe non stop i ciągle pyta gdzie wychodzi, nawet jak wychodzi do sklepu. na początku serialu to było widać że typiara jest toksyczna a on ekstremalnie wlazł pod pantofla.
Być może ze względu na swój autyzm znasz się na historii konfliktu izraelsko palestyńskiego ale co do relacji międzyludzkich to pierdolisz głupoty
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: 8na10 »

@aleksy piona
@Czak niewykluczone

Dodano po 6 dniach 11 godzinach 22 minutach 39 sekundach:
obejrzałem całość, najmocniejszy moment to 3 ostatnie odcinki 4 sezonu, ja pierdole co to było za szaleństwo. jako sezon najlepszy jest jednak 5. najsłabszy był zdecydowanie 3, za dużo skyler pierdoliła. aha, właśnie, skyler - jakoś po 3cim sezonie jej wąty zaczynają mieć sens i były zrozumiałe - nadal wkurwiała swoim ryjcem - ale jej wąty były przynajmniej w pełni uzasadnione, ale wszystko co przedtem to było po prostu toksyczne zachowanie, próba inwigilacji męża itd. dobra, a tu mój ranking postaci:

5 - saul
4 - huell
3 - ten rudy którego zagrał bill burr
2 - gus
1 - łysy mike

co więcej, wraz z postępem serialu utwierdzałem sięw przekonaniu że najbardziej wkurwiającą personą w tym fiilmie nie jest skyler (bo jej postać z czasem nabiera charakteru i wagi dla fabuły) ale ten niedorobiony cieć jessie (wgl co za pedalskie imie bieheheh) - ja rozumiem że on był nieogarem i czasem musiał coś spierdolić koncertowo, ale po 10 razie to raz że było już nudne, a dwa że wkurwiające. gdyby nie mike to nie dokończyłbym tego serialu, tak mnie ten dżesi irytował. i to jego ciągłe darcie ryja, ja jebie. a najlepsi są ci co móią "hehe, widzisz, tak cię podirytował czyli że aktor dobry ;]]] c nie" - nie, gdyby był lepiej napisanym ziomkiem to serial by tylko na tym zyskał. mamy jednego obrotnego kolesia hajzenberga i drugiego przychlasta co się przyucza - kumam koncept, ale to co sie tam odpierdalało to jest przesada. cecha charakteru tego gościa jest jedna - wytrych fabularny. tym był ten koleś, zabiegiem służącym scenarzystom do tego aby popchać fabułę do przodu. a jako że jest to jedna z głównych postaci to rujnuje to ten serial. ocena 7/10.

siostra skyler i syn z porażeniem mózgowym mnie w ogole nie wkurwiali, a tego drugiego to mi nawet trochę żal było, bo widać że normalny koleś a stracił na tym najwięcej
Luxair pisze: 24 cze 2019, 16:36 Najlepsza scena to przecież:
Spoiler
o tak, końcówka 11 odc 4 sezonu z tego co pamietam, no rozjebało mnie to fest
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: OmarStooleyman »

Saul i Mike w BCS są znacznie lepiej poprowadzeni niż w BB, aż dziwi mnie zachwyt nad tymi postaciami tylko na bazie BB. W BB byli z dupy overpowered od samego początku "bo tak", Saul umiał ogarnąć wszystko, a Mike to jakiś kurwa robocop. W BCS to chociaż pokazali, jak dochodzili do takiej władzy i pozycji, ukazując także ich słabości i porażki. Zdecydowanie najpierw trzeba obejrzeć BCS, a potem BB, by nawiązać większą sympatię do tych postaci.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] Breaking Bad

Post autor: mlodyperkez »

a nie miales tak ze im dalej w las, tym bardziej byles za jessiem a coraz bardziej wkurwial walter ogarniety rzadza wladzy ktora go kompletnie pochlaniala? jessie wkurwial na poczatku, potem sie wyrobil imo i przejawial wiecej cech ludzkich niz heisenberg. z kolei white'owi kibicujemy na poczatku, bo jest tym schorowanym nieudacznikiem ktory zaczyna walczyc o swoje, no ale pozniej przegina juz ostro. jak swojego czasu latalem po forach to wiele osob mialo takie przemyslenia i absolutnie sie nie zgodze ze aaron paul jako supporting role rujnuje serial. kurde zazdro ze dopiero obejrzales, jak moglbym odzobaczyc jakis serial to wlasnie bb i sopranos.
ODPOWIEDZ