Paluch

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

krecik
Zbanowany
Posty: 55
Rejestracja: 22 cze 2022, 10:57

Re: Paluch

Post autor: krecik »

Najlepszy track Palucha ostatnich 4 lat?
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Paluch

Post autor: DjPendzel »

Chujowy jak zwykle
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Paluch

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Paluch

Post autor: DjPendzel »

Co jest, juras pozazdrościł Sokołowi stylo?
Poza tym oczywko chujowe
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Paluch

Post autor: elkacpero »

Ja pierdole jaki syf, kto tego słucha nieironicznie
myszkamiki
Zbanowany
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2022, 18:34

Re: Paluch

Post autor: myszkamiki »

Numer nagrany w 2017 :roll:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Paluch

Post autor: benzoabuser »

Kto to ten juras xDD chłop rapuje gorzej ode mnie
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Paluch

Post autor: Patryk233 »

"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9761
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

nie wiadomo, bo jak zwykle u Palucha oczywiscie strzaly w niebo zeby sie wszystkiego wyprzec w razie spotkania
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Paluch

Post autor: benzoabuser »

Ten poznański kasztan chyba nie rozróżnia hejtu od mocnej krytyki podanej w prześmiewczy sposób. Grande mógłby w końcu jakoś zleakować screeny z rozmów z tymi tępymi raperzynami. Niewiele by to i tak zmieniło, bo Polski słuchacz ma siano w głowie zamiast mózgu, ale satysfakcja jakaś by była.

Dodano po 2 minutach :
Jescze ten kajtke hta się przypierdala, a już za samo bronienie tego peta dawidziora powinien zamknąć morde gdyby miał choć odrobinę honoru.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
myszkamiki
Zbanowany
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2022, 18:34

Re: Paluch

Post autor: myszkamiki »

Przecież Grande właśnie robi hejt, jest to w jakimś stopniu merytoryczne ale hejtu akurat nie brakuje i jadu
Tiger
Posty: 565
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Paluch

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 7:02 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Paluch

Post autor: Bryx Fenrir »

Paluch lepiej w tym numerze, aczkolwiek Juras dał tak słabo, że trudno nie było być lepszym.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2098
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Paluch

Post autor: d3nt »

Juras nie aż tak slabo jak w innych swoich kawałkach a palczan standardowo wygenerowana zwrotka, ale co sie dziwić jak już tyle ich najebal

Numer napewno lepszy niż ten remix reto(?)
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Paluch

Post autor: oKulTywowany »

Boxdel potwierdził że spina z łysym była
Dopieszczeniem tego było że cyt grubasa
,,Potwierdzam dla mnie on również jest nikim''
:dunno: masno fyst może być
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 515
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Paluch

Post autor: kociao »

Przed kilkoma dniami Boxdel wyznał, że podczas kołobrzeskiego Sun Festivalu między nim a jednym z raperów doszło do awantury. – Wczoraj miałem dość mocną spinę z jedną z postaci z tego świata. Dobrze, że byłem w miarę ogarnięty, bo mogło być źle z tym osobnikiem. Byłem bardzo zły i jestem nadal zły. Chcę tylko powiedzieć, że nie zacząłem i nie sprowokowałem. Powiedziałem mu na końcu, że ma wypi****lać, że Sun Festival nie jest od tego i wypi****ił – powiedział

Podczas niedzielnego streama na kanale Aferki Boxdel wyjawił, że artystą, z którym się ściął, był Paluch.

Oficjalnie potwierdzam – to z nim miałem spinę i to megamocną. Dajcie mi się jeszcze zastanowić, czy w ogóle… bo chcę sobie ułożyć w głowie takie coś, czy Paluch nie wykorzysta tego, że o tym mówię, jako budowania atencji wokół siebie – powiedział, dodając: – Paluch jest nikim. Też tak uważam.

Przez cały program Boxdel kilkukrotnie odnosił się do sytuacji, ale finalnie nie zdradził, o co dokładnie poszło, choć zapowiedział, że wkrótce to się stanie. W niedzielę wieczorem twórca opowiedział jedynie, jaki był finał zamieszania.

Na końcu naszej kłótni powiedział mi coś, co w żadnym razie nie trzymało się tego, o czym gadaliśmy. Powiedział do mnie, że „ch**a znaczę w rap grze”. Na co ja mu odpowiedziałem: „k***a, przecież mnie tam nawet nie ma, nawet nie chcę być w tym zakłamanym świecie”. I powiedziałem mu, że ma wy***alać.

Ja nigdy nie mówiłem, że jestem raperem, Masny Ben nie jest raperem. Bardzo mocne odklejenie ze strony Palucha następuje. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Wiem, że tam jest kryzys wieku średniego. To jest jego mocny problem – ocenił Boxdel.
Nie dość że Masny Ben robi lepsza muzykę, to jeszcze go teraz wyjaśnił w bezpośredniej konfrontacji :cool: :bowdown:
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Paluch

Post autor: Sialala »

Paluch to jest taki kurwa gamoń :lol: "nic nie znaczysz w rap grze" ja pierdole.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Paluch

Post autor: OmarStooleyman »

Paluch 840k słuchaczy na Spotify, Masnemu pęknęła bańka, oj wyczuwam bóldupy kciuka, że to nie jego bengiery lecą teraz na głośnikach gówniarzerii, tylko w tle rozprzestrzenia się o-ma-male
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Paluch

Post autor: Patryk233 »

Ale czego wy oczekujecie od Palucha? To jest zwykły typ z blokowisk, który pracował przy sushi. Wybił się swoim rapem, ale mentalność małego osiedla w nim została.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Paluch

Post autor: OmarStooleyman »

Ten człowiek po prostu się nie rozwija jako homo sapiens. Co z tego, że jest z pochodzenia ulicznego? Setki tysiące, jak nie miliony złotych jakie zbił na rapie powinny mu zapewnić jakiś awans społeczny, ale do tego też trzeba jakiejś pracy nad kulturą, panowaniem nad sobą, wizerunkiem. Kogo on później chce podpisywać do swojej śmiesznej wytwórni jak co raz więcej twarzy pochodzi nie-stricte ze środowiska typowo rapowego, a są byłymi streamerami, personami internetowymi czy po prostu nie-patusami?
ODPOWIEDZ