"– Nagrałem kawałek z Teściową i wchodzę do gry na nowo. – informował Wujek Samo Zło we wrześniu. Efekty tej niecodziennej współpracy możemy już zobaczyć. Na kanale Teściowa Śpiewa pojawił się teledysk „Marionetka”, w którym występuje raper, Teściowa i Funky Town." Spoiler
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 15:44
autor: Rupert
mało kto jest tak żenujący w pl hh jak wujek samo zło
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 16:26
autor: kasby
Jeden z najwiekszych przyglupow w pl hh.
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 16:31
autor: mlodyperkez
zenujacy to jest chillwagon. wujek ma po prostu wyjebane.
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 16:53
autor: Fleming
dobrze ze w tytule z małej napisany, chcociaż piosenka nie wiem jak ty ale ja śmiem twierdzić to spoko
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 16:53
autor: Bryx Fenrir
Raczej nieczęsto żałuję, że odpaliłem jakiś numer, ale w tym wypadku cringe niebywały
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 17:14
autor: przedszkolanek
checix69 pisze: ↑13 paź 2019, 16:31
zenujacy to jest chillwagon. wujek jest po prostu przyjebany.
poprawiłem
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 17:29
autor: samcro
Nie rozumiem jak takie beztalencie może utrzymywać się na powierzchni tak długo, typ jest maksymalnym noskillem, ciężko mi przypomnieć sobie kogoś kto rapuje tak dlugo a nie ma umiejętności do tego.
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 21:03
autor: bilderberg
WSZ chyba się naogladał projektów swojego ziomka CNE i chciał go przebić w poziomie żenady
Re: wujek samo zło
: 13 paź 2019, 21:06
autor: svnchez
taktycznie przylączam się do roastu tego jebanego wacka
Re: wujek samo zło
: 14 paź 2019, 9:34
autor: jajca
No ta, tylko co to znaczy "utrzymywać się na powierzchni"? Koncertów nie gra, chyba ze charytatywne, mieszka w pokoju u ciotki, czasem go widuję jak jeździ na rowerze Wigry 3 i generalnie wygląda jak bezdomny. No i nie słyszałem, zeby kiedykolwiek miał ból dupy, ze się nie dorobił na rapie czy coś, a na tych chujowy Ch bitwach freestylowych poziomu nie zaniza. Jak chcemy roastowac za hajp niewspółmierny do skilli, to myślę, ze są lepsze cele.
Re: wujek samo zło
: 14 paź 2019, 9:43
autor: rubinstein
tez zapierdole taktyka. wujek to straszna zenada. nawet nie odpale
Re: wujek samo zło
: 14 paź 2019, 10:36
autor: rakieta_rakieta
wsz skończył się na... a nie, to człowiek który nigdy nie zajebał dobrej zwrotki.
linijki.
Re: wujek samo zło
: 14 paź 2019, 10:41
autor: KillerCroc
Wujek Samo Zło - ksywa idealnie opisuje jego karierę.
ostatni i najmocniejszy obraz wujka samo zło jaki mam w głowie, i trudno będzie go zastąpić, to jak siedzi w tvp info w króciutkich szortach pomiędzy prawicowymi dziennikarzami bijącymi na alarm przed zarazą lgbt, sam dorzuca dwa słowa krytyki, ale takiej delikatnej, jakby nie chciał nikogo urazić, i tak siedzi zmieszany i świeci bladymi udami, martwiąc się pewnie czy mu jajka nie widać