Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: elkacpero »

Zabawnie kontrastuje pierwszy akapit z tym post scriptum, uważnie dobiera projekty więc wszedł w niedofinansowany burdel z niewystarczającym wsparciem zarządu
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

To bardziej skomplikowane. Przede wszystkim Liverpool nie jest burdelem, tylko znakomicie funkcjonująca korporacją, gdzie wszystko jest na miejscu, a sam klub jest jednym z bardziej stabilnych finansowo projektów w Europie. Porównaj to z Barceloną i ich dźwigniami, marketingowymi majstersztykami po transferze Lewego, czy obecną aferą sędziowską. To inny świat.

A niedofinansowanie kadry bierze się z tego, że zarząd LFC nie ma w sobie nawet ćwierć sportowej duszy. W momencie, kiedy było widać, że Klopp tworzy coś wyjątkowego, należało nagiąć zasady i dofinansować kadrę, nawet jeśli excel pokazał coś na czerwono. Nie zrobili tego, dlatego w gablocie jest mniej, niż mogło być. City postawiło takie warunki, jakie postawiło, a FSG było nieugięte. Model frustrujący z punktu widzenia kibicowskiego, ale organizacyjnie to gigant. No i wydaje się, że taki model Kloppowi odpowiada. Wyszukiwanie nieoczywistych opcji, rozwijanie ich itd. W którymś momencie skumał, że PL to nie BL i tu trzeba oczekiwać większych inwestycji, ale otwarcie nigdy nie narzekał i pracował na tym, na czym ma. Zrobił dużo, ale mógł więcej. Stąd niedosyt.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FruitOffTheWall »

Jak to powiedział Mateusz Borek: " presję to odczuwa pielęgniarka pracująca na onkologii". Wiem, że Klopp ma wielkie zasługi dla klubu i na zawsze zostanie legendą Liverpoolu. Ale uważam, że odejście w tym momencie to nóż w plecy klubu. Podpisał kontrakt do 2026 roku i powinien go wypełnić. Na razie to nie jest Liverpool 2.0 a co najwyżej 1.75. Ktokolwiek teraz obejmie klub będzie w piekielnie trudnym położeniu bo przebudowa jest w trakcie. Istnieje duże ryzyko, że nie uda się zastąpić van Dijka i Salaha. Klopp dałby radę. Czy Alonso (de Zerbi?) poradzi sobie? Mam poważne obawy…
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

zdrowie > piłka nożna
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FruitOffTheWall »

Jeżeli chodzi o funkcje trenera dla mnie zdecydowanie Xabi Alonso. My potrzebujemy kogoś kto już się wykazał na wysokim poziomie, a więc rokuje dobrze i jednocześnie jest głodny sukcesów. Xabi spełnia oba te warunki, a ponadto przez wgląd na historię własnej kariery, Liverpool na pewno nie będzie mu obojętny :wink:

Nie chciałbym w Liverpoolu nikogo, kto przyjdzie “na chwilę”, albo “skoczka”, który zmienia kluby jak rękawiczki. To musi być osoba, która potraktuje Liverpool jak największą misję w swojej karierze. Xabi, co prawda, może nam później uciec do Realu, ale na ten moment nie widzę lepszego kandydata. Nawet jak posiedzi u nas tę parę lat, to uważam, że warto.
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Też celowałbym w Xabiego. Trochę sentymentalnie, bo to jeden z moich ulubionych piłkarzy, którzy grali w LFC, ale też pokazuje, że jako trener daje radę i też bazując na nieoczywistych piłkarzach i takich do rozwinięcia więc pasuje do realiów FSG. Inna sprawa, że ja nie łudzę się, że ktokolwiek wzniesie ten klub na ten poziom co Klopp. To raczej będzie powrót do walki o top3 co sezon i okazyjnie dobre edycje w LM. Nikt inny tutaj 3 finałów Ligi Mistrzów w 7 lat nie zrobi, bo tu nie ma i nie będzie na to piłkarzy.

Podsumowując. Kto by nie przeszedł to będzie gorzej, trzeba jednak zadbać, by nie było beznadziejnie. Xabi może to dać.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1236
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Kali »

Alonso + powrót Edwardsa 🙏
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4268
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: gogi »

Pół Internetu huczy, że Arteta po sezonie odchodzi z Arsenalu.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1210
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

dobra karuzela będzie po sezonie, nawet jeśli to z Artetą to fejk
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1531
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: rozklad_gaussa »

nie no nic takiego sie nie wydarzy
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2368
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2do5 »

gogi pisze: 28 sty 2024, 22:31 Pół Internetu huczy, że Arteta po sezonie odchodzi z Arsenalu.
Tuchel z Bayernu niby też. Pewnie już myślą co tu nakłamać w liście motywacyjnym dla Barcy
Spoiler
Ja w odejście Artety nawet wierzę, jeśli drugi rok z rzędu nie zdobędą miśka mając ku temu całkiem korzystne warunki, to kto wie jaki pomysł się urodzi w głowie Hiszpana
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Arteta to nie wiem, ale to jak Rashford sra na United to nawet zabawne jest momentami.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2368
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2do5 »

Mam wrażenie, że De Zerbi totalnie przespał letnie okienko transferowe, chociaż przez niektórych było propsowane z uwagi na duży hajs wyciągnięty ze sprzedaży Caicedo, no ale właśnie z tego względu można było trochę zaszaleć a nie iść w zaparte aka kupujemy tylko młodych perspektywicznych. Oprócz Joao Pedro i Igora żadnych konkretów, gdzie totalnie przydałby się ktoś do środka pola (wciąż regularnie grają Milner i Gilmour), do rotacji na boki obrony (znowu dziadek Milner xd w Lampteya to już chyba nikt nie wierzy) no i ewentualnie jakaś konkretna dziewiątka (ale tu powiedzmy nie jest aż tak źle)
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ConeyIsland »

a po pierwzsych kolejkach sezonu jarałem się ich piękną grą... Dziwny sezon. Sporo kontuzji, ok. Ale no wczoraj to był popis padaki. Mniej strzałów niż luton, 0:4 z czego 0:2 do trzeciej minuty, duże posiadanie piłki. Ciekawe czy jeszcez coś ugrają w tym sezonie czy dalej w kratkę.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
tomeczek2301
Posty: 573
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: tomeczek2301 »

czelsi wierze w ciebie dzisiaj
yaneq
Posty: 3538
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: yaneq »

Szybki wpierdol i do domu jak zwykle na Anfield
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

no zwłaszcza, że ostatnia porażka na Anfield była cztery lata temu w sezonie covidowym i to 5-3.

Ostatnie siedem meczów z nimi to remis i to już nudne, ale dzisiaj chyba remis trzeba brać w ciemno.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ConeyIsland »

:oops:



===

Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
tomeczek2301
Posty: 573
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: tomeczek2301 »

Jamie Carragher on Arsenal Captain Martin Odegaard taking photos with the club photographer after full-time 🗣️

"Just get down the tunnel, you've won a game, it's three points...

"You've been brilliant, you're back in the title race. Get down the tunnel."


:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Mider »

niezły ból dupy jebanego wieśniaka
ODPOWIEDZ