Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
53
17%
Aston Villa
15
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
43
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
52
17%
Manchester United
33
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
16
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 314

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Przez Haalanda, mało się o tym mówi ale Kane walnąl już 16 goli w tym sezonie, a mamy dopiero połowę sezonu. Gdyby nie kosmita z innej planety to naprawdę ładny wyczyn.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

No i wyrównał rekord goli w historii klubu a zatem zaraz go przebije. Nowy kontrakt już podobno przygotowany więc rekord Shearera zagrożony także.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Troche szacunek mimo wszystko, że mu sie chce w tych Tottkach siedzieć
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Jak skończy karierę wszyscy będą cisnęli beke ze ma 0 pucharów i prawidłowo. Shearer przynajmniej to jebnal i wygrał, a on? :lol: I jeszcze będą pierdolic że to jakiś top 3 napastników pl a typ się nawet nie zbliżył do wygrania bo 6pkt do chelsea to nie blisko a w kurwe daleko, a każdy inny sezon nawet się nie zbliżył do wygrania. Przereklamowana pizda która znika w finałach i nigdy nie strzela ważnych goli :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Kane przereklamowany? On na długo będzie top 3 najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem ligi angielskiej. :dunno:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: sebring »

common groszek L
rare rivaldo111 W
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: redman23 »

Kane pierdol te koguty, rób van Persiego i wbijaj do United po tytuł
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

Dokładnie tak będzie latem
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

RIVALDO111 pisze: 25 sty 2023, 19:28 Kane przereklamowany? On na długo będzie top 3 najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem ligi angielskiej. :dunno:
Za kazdym razem jak jakiś puchar był w grze to mu pośladki spina i wypierdala piłkę w kosmos przy karnym. Virgin harry nigdy nawet palca nie zamoczy na Pucharze

Ofc jak wygra ligę z totkami albo utd to zmienię zdanie, a tak to pierdolony lamus ciepla klucha
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Mider pisze: 21 sty 2023, 22:13 Pytanie do kibiców Liverpoolu? Chcecie wyjebania Kloppa i przyjścia ZZ? Czy raczej nie bo z takim środkiem pomocy i tak będzie chujnia?
Wszystkie wyniki Liverpoolu z ostatnich lat to zasługa Kloppa, który wykręcał z tym zespołem i z tym zarządem (!) wyniki ponad stan. O jego wielości tak naprawdę przekonamy się, gdy na Anfield już go nie będzie (chyba że FSG sprzeda klub).

Wystarczy spojrzeć.



A z tym Kanem to oczywiście, że jeden z najlepszych w historii Premier League. Jak to niby ma być? Strzelisz 250 goli, ale nic nie wygrasz, to jesteś lamus, ale jak przejdziesz do City, które z Tobą w składzie wygra 4 tytuł z rzędu (który pewnie wygrałoby też bez ciebie), to już jesteś kozak i można zastanawiać się czy ty, czy Henry, czy Shearer?
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Oczywiście że z city też lamus chyba że lm to samo bayern jakby poszedł bez lm to nie to są gdy oni ciągle ligę wygrywają, ale już takie Chelsea, utd, arsenal jak nie wygrają aka zespół który nie dominował jak po jebany. Tu masz wers o kane
Zmienił Passata na Skodę Octavię, trafił na dobrą okazję
Ruchał te sztuki' głównie nieładne'
Ruchał' by ruchać, bo taką miał jazdę
Więc niech strzela by strzelać chuj ze będzie miał z tego gobliny a nie sztuki

Pozatym jak zobaczysz statsy to vardy gdyby grał w pl od 20 to by już dawno rekord ligii pobił. Ale nie wszyscy mają farta jak Parry Pejn żeby mieć skill, ale być ciumciokiem któremu odpowiada strzelanie bez trofeów
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Kalom »

Kane jakby był włochem, grał w udinese i nazywał się di natale to props i legenda, ale że jest brytolem i gra w tottenhamiexd to niestety wyrok ulicy jest taki: ciumciok i hejt

takie życie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Totti grał w pierdolonej romie i wygrał ligę gdy oni wygrywają raz na 3 generację co za pierdolenie
A ten kurwa lamus nawrlet pierdolonego charity shield nie potrafi wygrać czy innego gówno puchary lub euro z Anglia a się to robi z niego top5 napastników ligi
Kurwa żart

Typowi nawet uefa zrobiła puchar pod niego a i tak się z niego spierdalał na ryj. Gość ma 0 kurwa słownie zero zajebistych momentów w karierze co jest chore
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: redman23 »

czekam na Twoje top 5 napastników ligi Groszek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Geez łatwo Rooney, Drogba, aguero, Henry i suarez który też nie wygrał ligi, ale wpierdalał kane dupa o I oczywiście pan Vardy zamiast suareza czy tam sobie dobierz

Harry kane solidny napastnik żadne top 5, może koniec top10 bo pewnie Bergkamp bym wjebal czy nawet ole bym przed niego wjebal

Pamiętaj że piłka nożna to rozrywka i gra drużynowa i przy każdym z tych napastników mi pała stała jak napierdalali, a jak się jeszcze zobaczy serial amazona o totkach no to tego harrego się za chuja nie da lubić typowy ciumciok który najchetniej by się schował w dziurę i z niej nie wychodził. Mogę się założyć że mu się po nocach śni kariera vardiego

Ofc bierzcie na poprawkę ze jak oglądam sky i słyszę caraghera czy innego pundita pierdololącego ze harry kane jest na tym samym poziomie co lewy lub co śmieszniejsze lepszy niż Benz to mnie to podkurwia x10 gościu się nie łapie do top10 ostatnich 10 lat
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: demon »

Ja pierdolę znowu ktoś daje Drogbe do jakichś topów na swojej pozycji, chyba najbardziej przehajpowany napastnik XXI wieku.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Z tym Drogbą to jakieś jaja i jazda na sentymentach chyba. On przede wszystkim za mało strzelał, żeby robić z niego jakiś top w historii. Vardy też odlot, bo to jest półka niżej niż Kane, jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. Ale Rooney, Suarez, Henry, Shearer, Aguero można rozważać.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Drogba nie był od strzelania 30 goli w sezonie tylko po to żeby wyjebać najładniejszą główkę w historii LM. Ładna odklejka panowie. :lol:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Bakan pisze: 26 sty 2023, 20:06 Z tym Drogbą to jakieś jaja i jazda na sentymentach chyba. On przede wszystkim za mało strzelał, żeby robić z niego jakiś top w historii. Vardy też odlot, bo to jest półka niżej niż Kane, jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. Ale Rooney, Suarez, Henry, Shearer, Aguero można rozważać.
Vardy > gówno > kane
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

szpilman pisze: 26 sty 2023, 20:20 Drogba nie był od strzelania 30 goli w sezonie tylko po to żeby wyjebać najładniejszą główkę w historii LM. Ładna odklejka panowie. :lol:
Nie no, wiadomo że bardzo dobry napastnik, ale nic ponad to. Do najlepszych w PL, mu jednak sporo brakuje.

@Groszek
Ale w czym ten Vardy jest lepszy od Kane’a? Poza tym, że ma na koncie tytuł, to nie ma żadnego argumentu. Kane jest skuteczniejszy, lepszy piłkarsko, bardziej kreatywny. Przespałeś moment, w którym rozwinął się do roli nie tylko najlepszego strzelca, ale też kreatora w zespole?

Ja na szybko zrobiłbym tak:

1. Henry
2. Shearer
3. Kane
4. Suarez
5. Aguero

gdzieś dalej Rooney, Van Persie i Bergkamp przychodzą mi na myśl, a dopiero potem Drogba, czy Vardy.

Jakbym miał patrzeć na same umiejętności, to Suarez byłby drugi, bo to było zjawisko, nie piłkarz, ale on tak naprawdę zagrał tylko dwa kozackie sezony i odszedł.
ODPOWIEDZ