Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2266
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2do5 »

Kali pisze: 20 mar 2023, 23:51 Hodgson wraca do Palace xD
xd krzyż na drogę
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Ściąganie 75letniego hodhsona do końca sezonu jako nowa miotła xD ja pierdole
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

który już chyba miał kończyć karierę albo nawet to ogłosił, ale wiadomo że dla Palace zrobi wyjątek. No dziwne to zwolnienie i tak, bo Vieira miał trudny kalendarz a teraz Palace do końca sezonu gra z wszystkimi, którzy są poniżej ich w tabeli.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: RIVALDO111 »

Ozil zakończył karierę piłkarską.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »


:lol:
W tamtym tygodniu był widziany z kardasziami :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

https://www.thesun.co.uk/sport/21808248 ... tack-rape/

zamieszanie z Greenwoodem? United reaguje
Mendy oskarżony? City reaguje
Gylfi lubi małe dzieci? Everton reaguje
Parter kolejne podejrzenia? Arsenal udaje że sprawy nie ma, bo walczy o mistrza, obrzydliwe

Abstrahując od tego czy jest winny czy nie, ale do wyjaśnienia sprawy powinni go zawiesić w prawach zawodnika i tyle, a nie udawać że ma drobny uraz kiedy akurat ma przesłuchania.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Ja rozumiem, że można uważać, że powinen zostać zawieszony, ale kurwa. Dobrze, że wielki Mikel Arteta przewidział już pod koniec czerwca, że będą grali o mistrza i można nie reagować. Tak samo na bank Partey nie grał 3 tygodnie z powodu przesłuchania, które zajeło max 5h i mimo, że np. podróżował z zespołem na mecz z City
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

zamieszanie z Greenwoodem? United reaguje potem Greenwood wiąże się z tą laską, kariera rozjebana ale lekko bo młody i wygląda na to że wróci jak sąd przemieli ten bezsens do końca
Mendy oskarżony? City reaguje potem sąd oczyszcza jeden zarzut za drugim, kariera rozjebana
z Gylfim nie wiem jak tam do końca było ale gdzieś tam widziałem kiedyś że sytuacja dotyczyła 15stki która się posługiwała fake id, kariera oczywiście rozjebana i to w chuj bo gość się zapadł pod ziemie

więc xd i jebać rozpierdalanie życia gościom gdzie potem się okazuje że to wszystko nie jest czarno białe jak media przedstawiają
a ta sytuacja z Greenwoodem jest wgl najbardziej absurdalna by far i ten chłop już dawno powinien wrócić do treningów
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Mider »

Props dla Arsenalu, że nie klękają przed cancel culture. Z City beka bo by się im ten Mendy przydał, z United beki nie ma bo Greenwood to anglik więc dobrze że go wyjebali
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

Jak wyżej przecież ten mendy miał 18 oskarżeń zostało mi jedno bo się serio okazało że on lubił sobie orgie robić na chacie w 10ciu a one wiedziały po co przyszły
Greenwood niedługo bierze ślub z tą co go oskarżyła :lol:
Jak nie ma w chuj mocnych dowodów typu video z dźwiękiem to też bym nie zawieszał bo kurwy lubią hajs
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

No ja juz tego nie chiałem pisac bo będzie, ze jestem nieobiektywny, ale tez o ile na początku sie zgadzałem z tymi zawieszeniami to patrzac ile tego ostatnio i jaki jest % udowodnienia (+ sam czas trwania) to tez sie zgadzam, ze nie powinno sie nic robic dopoki cos nie jest klarowne
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

chuj w te ich kariery skoro prowokują sytuacje po której ktoś ma podstawy by ich oskarżyć. Jakoś co tydzień o takich sytuacjach się nie czyta, że o tu oskarżono Benramhę, tu Mounta a tu Van Dijka, to są nadal marginalne przypadki.
Laska Greenwooda wycofała zarzuty co wcale nie oznacza jego niewinności, były przecież fotki, video itd.
Partey ma farta, że tam jedna sytuacja działa się poza terenem UK i jedną ze spraw zamknięto przez to. Ale przecież były screeny ze snapa i jedna długa nitka na twitterze po czym laska usunęła konto.
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

Ty ale to klub jest od nakładania wyroku czy sąd? Dopóki nie ma oczywistych dowodów że ktoś jest pojebem i trzeba go separować od społeczeństwa to niech se gra, a nie potem akcje że profesjonalny grajek ma max 10 lat poważnej gry, z czego 1/3 rozjebane bo jakiejś typiarze po jakimś czasie się przypomniało że ona jednak może nie chciała, a na końcu zostaje uniewinniony
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

No mnie to nie przekonuje że kariera > życie. Ale no już tam kolega w innym temacie podjarany, że Feio wiosną wyniki 4-0-0 więc co no właściwie miał prawo w mordę dać prezesowi nie? Na wszystko pozwalajmy, bo ktoś jest znany i lubiany albo dobrze trenuje czy gra.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: gogi »

Z tego co widzę, w artykule z The S*n mamy informację, że Partey był już wcześniej dwukrotnie oskarżany o gwałt i dwukrotnie te oskarżenia spełzły na niczym.

Normalnie napisałbym, że niechęć do Arsenalu przesłania potterowi racjonalne myślenie, ale najpierw potter musiałby wykazać się racjonalnym myśleniem.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

ale w dupie mam czy ktoś jest znany i lubiany, mówimy o piłkarzach, więc dałem przykład piłkarskich realiów, jak wolisz inaczej to nie wiem, masz typa który utrzymuje rodzinę, zostaje oskarżony, grubsza sprawa więc kończy w mediach, wypierdalają go z roboty, rodzina społeczne zaoranie, a na koniec wjeżdża uniewinnienie bo ktoś z czymś się hehe pomylił, zostawmy sądom ich robotę, a nie rozpierdalajmy wcześniej ludziom życia bo wrażliwa opinia publiczna musi wypełnić swoje poczucie sprawiedliwości
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: mql »

:lol:
szoumidelej
Posty: 135
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szoumidelej »

jesli pismaki z the sun tak napisaly to ja im wierze, imo partey powinien byc odsuniety do konca sezonu a jesli jeszcze pudelek to potwierdzi to dozywotni ban od fify

greenwood jednak sie dogadal z malolata i fajnie - sto lat mlodej parze :cool:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

U mnie po prostu się już dawno skończyło traktowanie piłkarzy jak idoli nieskazitelnych, jak ktoś jest debilem to chuj mu w dupę. Jakoś nie słyszałem przez całą karierę oskarżeń tego typu dla Łukasza Bambi Fabiańskiego, bo to poukładany facet i się nawet nie pchał w coś co może być jakąkolwiek podstawą do oskarżeń. Ale dalej wierzcie że piłkarze święci, przecież nie mogli tych ofiar zastraszyć, przekupić ani nic, spoko. Piłkarze też nie robią afer w klubach żeby zwolnić trenera, nie kłócą się o hajs, ogólnie są bożkami. Też tak miałem jak miałem 13 lat.

Arsenal jest mi totalnie obojętny akurat, zresztą widzę że wielu kibicom też jest wstyd że tak postępują, ale no zdania są podzielone. Ja zostanę przy swoim.
ODPOWIEDZ