Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Travson »

A kogo byście woleli za sterami Chelsea zamiast Pocho?
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: ebismolarek »

Lamparda
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2ps__ »

Lamparda
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6360
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: zemsta1camzata »

Lamparda
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: jAg »

Pottera
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

Poche ufam tobie :oops:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1296
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: demon »

No tak z perspektywy Chelsea to chyba najlepsza mozliwa opcja. Jak ktoś narzeka na ten wybór to nie wiem kogo się spodziewał, Guardioli albo Kloppa?
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4838
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: scam_sakawa »

Nikt nie oczekiwałby Kloppa, ale przewijało się choćby nazwisko Nagelsmanna.

Obawiam się trochę, że nic nie wyjdzie z tego Pocho, w PSG przepadł totalnie, a Chelsea aktualnie to jakiś popierdolony projekt.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

Też liczyłem na Nagelsmanna bo to mógł być ciekawy projekt, ale jego nazwisko też nie daje gwarancji czegokolwiek przecież. A Pochettino na ten moment wydaje się rozsądnym wyborem, nawet jak nie sprawdzi się jako długoterminowa opcja (a dostał tylko 2+1), to na pewno zbuduje solidny fundament pod przyszłe ruchy.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

teraz to wazniejsze wyjebac zbednych typow
Obrazek
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 194
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: TruthTeller »

Nagelsmann prowadził Bayern do potrójnej korony, a ex trener Chelsea ją niemalże upierdolił xD
Niemniej nie wiem czy serio byłby lepszy niż Pochettino, tutaj trzeba twardej ręki i wyjebać prawie połowę składu z klubu, bo taki przesyt ludzi jest, że szok.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9693
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Poche to rzeczywiście twardą ręką rządzi, zwłaszcza w PSG pokazał :D

Ale no współczuję mu, bo ma z 40 ludzi, kilkunastu trzeba wyjebać więc gruba selekcja go czeka a presja pewnie będzie żeby już w pierwszym sezonie wrócić do top4, imo mało realne.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4838
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: scam_sakawa »

TruthTeller pisze: 30 maja 2023, 0:04 tutaj trzeba twardej ręki i wyjebać prawie połowę składu z klubu, bo taki przesyt ludzi jest, że szok.
O to chodzi, że (POPRAW MNIE KURWA KTOŚ JAK COŚ) w PSG Poche w ogóle sobie nie poradził z szatnią, były nazwiska, które grać musiały i chuj.
Obecna Chelsea to za wysoki płot dla takiego ciumcioka, ale oby moje słowa zmieniły się w fekalia.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2023, 11:53 przez scam_sakawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: FLoo »

Ten Hag tez nie wyjebal zbędnych ludzi w pierwszym sezonie, wiec nie liczyłbym na wiele
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

W Premier League po prostu ciezko kogos opierdolic, chyba ze do innego klubu angielskiego

Zwłaszcza ze zazwyczaj chodzi o kasztanów z wielkimi pensjami
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 987
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bialyjelen »

dokladnie tak, de gea prawie £400k tygodniowo, maguire £200k, gdzie by mieli lepiej :lol:
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bloodyhell »

licze ze w tym okienku będą czystki, szczególnie, że:
- fredem interesuje sie fulham, myslę że by tam dobrze siadł (andreas sobie poradził i pewnie sam poleca), a z 20 baniek możnaby za niego zawołać
- mctominay z miejsca wchodzi do środka takiego newcastle i rozpierdala tam, edek howe też jest jego wielkim fanem więc ja przeszkód nie widzę, a pricetag 30 baniek newcastle nie odstraszy
- magłajer to kandydat do jakiegoś evertonu albo powrót na stare śmieci do sheffield, również liczę na jakieś 20 baniek za niego
- martial out, z opierdoleniem tego gnojarza będzie problem ale może ktoś z ligue 1 albo serie a by sobie go wziął
- podobnie eric bailly i alex telles. o ile z tym drugim nie będzie problemów, bo takie porto pewnie by go wzięło z pocałowaniem ręki, tak z baillym mógłby być problem. może mourinho sobie go weźmie do romy, i zrobi z nim to samo co ze smaldinim
- elanga out, w kolejce po niego rzekomo stoi kilka klubów, ja go tam widze w bundeslidze w klubie pokroju lipsk albo leverkusen. jeszcze jest względnie młody, więc 15/20 baniek powinno na stole wystarczyć
- facu pellistri albo out na stale albo kolejne wypozyczenie, ale myślę że pierwsza opcja i transfer do kogoś z la liga, np. valencia
- dean henderson out, najlepiej żeby został w nottingham, szczególnie że niemała kwota na stole (ok. 30 baniek)
- brandon williams - no to dla chłopa ostatnia szansa na spierdolkę, do prem sie nie lapie ale mógłby zasilić nawet takie leeds czy leicester i sobie pograć na poziomie championship z aspiracjami do awansu
- van de beek - totalna katastrofa, powrót do holandii jego jedynym ratunkiem
- jones i tuanzebe out (koniec kontraktu)
- weghorst i sabitzer out (koniec wypożyczenia)

reszty guwniaków mi sie nie chce już wymieniać, ale na ten moment taką rewolucję w united bym widział, żeby zrobić miejsce dla nowych grajków
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Travson »

Większość tego szrotu niestety pewnie odejdzie za darmo, a nastepnie przepadną jak Lingard na ławce w Nottingam albo Bailly w szpitalu w Marsylii
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bloodyhell »

gratis w wielu tych przypadkach to uczciwa cena
Bisclavret
Posty: 3378
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bisclavret »

Martial ma rocznie netto 8 milionów euro, nikt mu nawet połowy nie da w tych ligach co wymieniłeś. Pewnie będzie siedział do końca kontraktu.
ODPOWIEDZ