La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: pardon »

jbc pytam serio ogladalem final euroligi prosze tylko o powazne odpowiedzi
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Przed meczem po wyjściu z autobusu kibicie Walencji wyzywali go od małp i robili dźwięki małpy i później w meczu to samo po czym laliga daje post o tym że z tym walczy i wymienia wszystkie stadiony gdzie to się działo 9 razy :lol: oczywiście żaden klub nie dostal za to kary i za tą powieszona kukłę przed derbami
„Wobec incydentów w trakcie meczu Valencii z Realem Madryt na Estadio Mestalla, La Liga informuje, że poprosiła o wszystkie dostępne ujęcia, by przeprowadzić śledztwo w sprawie tych wydarzeń. Kiedy śledztwo się zakończy, to w przypadku wykrycia jakiegokolwiek przestępstwa na tle nienawiści La Liga przystąpi do odpowiednich działań prawnych.

La Liga przeprowadzi śledztwo również w sprawie ujęć z domniemanych obelg rasistowskich wobec Viníciusa Júniora poza stadionem Mestalla.

La Liga wykazywała aktywność wobec wszystkich incydentów rasistowskich przeciwko piłkarzowi Realu Madryt Viníciusowi Júniorowi. Dzięki temu La Liga wystosowała donosy w następujących 9 przypadkach w ostatnich 2 sezonach do Komitetu Rozgrywek Federacji, do Państwowej Komisji Przeciwko Przemocy, Rasizmowi, Ksenofobii i Nietolerancji w Sporcie, do oddziału prokuratury zajmującego się takimi przypadkami oraz do sądów:



FC Barcelona – Real Madryt: 24 października 2021
RCD Mallorca – Real Madryt: 14 marca 2022
Atlético – Real Madryt 18 września 2022
Real Valladolid – Real Madryt: 30 grudnia 2022
Incydent z banerem w Valdebebas przed Real Madryt – Atlético w Pucharze Króla: 26 stycznia 2023
RCD Mallorca – Real Madryt: 5 lutego 2023
CA Osasuna – Real Madryt: 18 lutego 2023
Real Betis – Real Madryt: 5 marca 2023
FC Barcelona – Real Madryt: 19 marca 2023.
Przypominamy, że w celu przyśpieszenia identyfikacji jakiejkolwiek osoby lub grupy osób wykazującej zachowania rasistowskie na jakimkolwiek stadionie lub poza nim, La Liga udostępniła adres email [email protected], za pomocą którego kibice mogą kontaktować się z La Ligą i ułatwiać identyfikację potrzebną do wystosowania odpowiednich donosów.
Miejmy nadzieję że uefa zamknie im stadion i da kary bo ten knur tebas nie da banu na stadion lub zabierze pkt :lol: Hiszpania


Plus rio oznaczający Pele nawet parsknąłem

I to :lol: laliga pokazująca mecze z flaga Ukrainy po czym piłkarze Barcy dają pozdrowienia dla rosyjskiej tv i że niedługo się widzą :rotfl: nie wiem czy to sponsoring Barcy czy dla la ligi schalke zryzwajacy kontrakt z Gazpromem czy real z rosyjskimi sponsorami a ci dalej nagrywają filmiki dla nich
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10156
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: wujot »

Sędziowanie w la lidze ostatnimi czasy jest skandaliczne. Mam nadzieję, że Real się odwoła od tej czerwonej kartki i zostanie ona anulowana. Rozumiem, że sędzia mógł czegoś nie dostrzec z płyty boiska, ale od czegoś ma tych asystentów na varze.. jak on mógł dać viniemu czerwoną kartkę, a tego co go dusił dłuższą chwilę w żaden sposób nie ukarać? :lol: Jeszcze bym zrozumiał tę decyzję, gdyby winicjusz mu wypierdolił gonga w łeb, a to było takie machnięcie ręką na odpierdol się
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Kalom »

o chuj w ogóle chodzi z tym vinim xD chyba nawet balotelli nie był tak jebany we wloszech przez kibiców
:joint: [*]
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: zemsta1camzata »

za dobry jest, hiszpanska biedota nie gotowa na takiego geniusza
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
emdeer
Posty: 294
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: emdeer »

1. nonszalancki styl gry
2. trochę cwaniaczkowaty
3. krótki lont

dla kibiców-zwierząt idealny obiekt do prowokacji
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: badi »

nie ma psychy do tego sportu
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Kalom »

na reddicie 22 tematy z pierwszej strony hot o viniciusie :lol:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

XD


Tebas zbulwersowany bo vini nazwał hiszpanie rasistowską, a nią nie są po czym daje przykład że w tym sezonie la liga 9 razy miała problem z atakami z czego 8 na vinim(połowa wyjazdów)

Po czym prezes sędziów wykorzystuje moment i nazywa go debilem
Chcę też poprosić prezesa brazylijskiego związku, by zignorował nieodpowiedzialne zachowanie prezesa La Ligi. Proszę o to. Prezes La Ligi wchodzi na portale społecznościowe wymieniać zdania z piłkarzem, który kilka godzin wcześniej otrzymał bardzo poważne obelgi rasistowskie. My jako działacze nie jesteśmy od gadania na portalach społecznościowych. Jesteśmy od podejmowania próby rozwiązywania problemów. Ten piłkarz został zaatakowany w bardzo poważny sposób. To nie był moment, żeby robić coś takiego.
Po czym dodaje że rfef dawało klubom bany stadionowe, ale ci się w kółko odwoływali aż się przedawniało xd
– To wszystko wymaga mocnej odpowiedzi Federacji i wszystkich podmiotów. Czasami jednak jako Federacja napotykaliśmy sytuacje, w których te podmioty nam to uniemożliwiały. Federacja karała winnych, ale nie mogła zastosować tych kar. Chcę to dobrze wyjaśnić. Poprzednie prawo [nowe uchwalono w grudniu - przyp. red.] dochodziło do konfliktów kompetencji, w których można było karać sportowo przez federację i administracyjnie przez sądy. Na końcu przez to kary Federacji były unieważniane. Tak się działo. Mieliśmy zamykane stadiony, ale administracyjnie przeciągano to na tyle, że kara się przedawniała lub odbierano w końcu Federacji kompetencje do decydowania o karze.

– Proszę kluby, by nie odwlekały postępowań, bo jest to nieuzasadnione. Jeśli jest kara, nawet jeśli boli, to klub musi ją przyjąć. Niech jej nie odwleka. Szczęśliwie nowe prawo pozwoli na to, by nie dochodziło do takiej sytuacji. U nas każde takie postępowanie w przeszłości było ciągiem odwołań, które do niczego nie prowadziło. Co robią inni? Istnieje przesłuchanie stron, zapada decyzja i istnieje jedna możliwość odwołania do wyższego organu w Federacji. Na tym koniec, zapada decyzja. Kiedy nowe prawo wejdzie ostatecznie w życie, tak samo będzie u nas, przy czym zawsze nad federacją pozostanie organ arbitrażowy.
Do tego brazylijskie media podają ze jak dalej to będzie trwać to vini będzie chciał transferu ehhh :/ + dzisiaj floro się z nim spotkał i real dał komunikat że idą z tym do prokuratury generalnej i sami będą pozywać, bo laliga nic nie robi.

Cyrk :lol:
Do tego dochodzi kapitan Benzema, który nawet tego nie skomentuje tylko zaraz wrzuci zdjęcia z raperami :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bartuz »

A co ma komentować typ, który szantażował kolege seks taśma????
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: potter »

Vinicius come to Chelsea
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mider »

Nie zapominajcie kto pierwszy pisał o Viniciusie w Chelsea jak już będzie done deal
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: genocidegeneral »

Anulowali kartkę Viniemu hahahahhah :lol: Kretynizm jak chuj.
Obrazek
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10156
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: wujot »

prawidłowo
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: badi »

patologia jak chuj ta liga, odechciewa się oglądać
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: pardon »

to kto za de la fuente w repce
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: rozklad_gaussa »

bordalas
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: genocidegeneral »

wiedziałem, że Real/Vini tylko stracą na tej kretyńskiej decyzji XD
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Przecież to był debilizm z anulowaniem tej kartki :lol: po czym dzień później Espanyol zremisowal z atleti które strzeliło gola, ale piłka nie wpadła za linie bo nie mają goal line, a na varze znowu w chuja polecieli i złe pokazali ujęcie czy tam linie XD
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ