Call of Duty [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Lidwin »

Aka M pisze: 16 mar 2020, 22:33 Podnietke mam jak skurwesyn, za niedługo też mi się pobierze tylko na pc wole fps'y bo by mnie chuj strzelił jakbym na xboxie miał grać. [mention]Lidwin[/mention] ściagaj mendo zajebana to się postrzelamy, oj będzie strzelaneee
Mam na ps4 i Xbox. Lubię strzelać do psów. Tylko nie widzę sensu jeszcze do śmieci :dunno: Możemy kiedyś na xboxie, ale nie widziałem trybu 1 vs 1 a gra w grupie z przyglupem i mitomanem to żadna przyjemność
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

Warzone zajebisty BR,wciągnął mnie w chuj,może jakieś ślizgawkowe gierki co?
krul
Posty: 463
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: krul »

ja juz sie nauczylem grac troche, zdarza mi sie robic po 10 killi na meczyk, ps4
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: JVCORE »

Ja pierdole ściągnąłem na ps4 zajarany, że sie ponapierdalam i musze ściągnąć aktualizacje ważąca drugie 90gb :(
#freefromage

GVMBLER
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: oyche »

pierwsza wygrana :3
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

chce ktoś pyknąć?
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: deska »

Czy w nowym Modern Warfare udało się w końcu naprawić problem zacinających się cutscenek mimo tego, że na ultra sama gra chodzi płynnie? Po przestałem jakiś czas temu grać właśnie przez to nie kończąc nawet kampanii.

Pomijam fakt, że chciałem dzisiaj włączyć i mam 120 gb aktualizacji do pobrania :crazy:
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: JVCORE »

szukam kompana do gry w warzone jak cos to walić na priv
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5857
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: cloud »

kurwa no dojebana ta gierka jest. tryb warzone (plunder też ekstra) z ziomkami jest PRZE-KO-ZAK, a multiplayer daje dużo frajdy jak nigdy. nie żałuję wydanych pieniędzy.
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: oyche »

potwierdzam
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: genocidegeneral »

kurde bele fajny ten tryb dla biedaków, w żadne inne battle royale nie grałem, fortnite z grafiką z toy story i budowaniem rampy biegnąc po niej to przecież jakaś beka z ludzi poważnych, ale no średnio mi idzie, najlepszy byłem chyba 14ty z 4 killami w tym jednym w gułagu (też zabawna mechanika XD)

jakimi loadoutami gracie? ar na średnie dystanse + strzelba krótkie?
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: oyche »

teraz gram grau+rpg
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

Ja gram tylko m4+bizon w sumie i styka na dalsze a bizon na blisko jest ok,ale nie wiem nei znam się bo gram casualowo xd
Awatar użytkownika
KapitanRozpierdol
Posty: 260
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:02
Lokalizacja: 59-220

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: KapitanRozpierdol »

M13 przechujem jest. Polecam serdecznie. Aktualnie ćwiczę kwikskołpy na multiku, bo znudziło mi się wygrywanie :v
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5857
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: cloud »

tryb dominacja na mapie shipment, o kurwa :bowdown:


da sie jakoś ręcznie wybierać mapki na których chcemy grać?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: genocidegeneral »

wywala mi się na pizdę po pięciu minutach, bez żadnego błędu, po prostu kilkusekundowy freeze i nagle pulpit, chyba koniec przygody
Obrazek
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

Warzone fajne ale parę godzin dopiero pograłem, nawet se klawe i myszkę podpiąłem do Xboxa jak i tak crossplay wymusza.

Tylko wkurwiają mnie mapy na zwykłym multi. Są duże w chuj i na początku to miałem wrażenie jak grałem w np. MW2 ale serwer był zapełniony tylko w połowie, tak cicho było bo nikt się nie strzelał. Nie grałem jakiś czas, ale do np. GunGame to co za młot wybierał mapy :bowdown: pierdolnęli jebitnie duże Arklov Peak i Grazna Raid, a takie Shoothouse olali w tym trybie :rotfl: Wkurwialo mnie to z tymi mapami niesamowicie bo gra jest naprawdę świetna, żadna gra multi nie zrobiła na mnie takiego wrażenia i nie była tak dopracowana no ale te mapy to ojapierdole.

Chyba że coś się zmieniło to może wrócę do zwykłych trybów. Narazie warzone (i to tez w czwórkach bo szybsza akcja)
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: oyche »

ja jako noskil też grałem na myszce na ps4, odkad przerzucilem sie na pada to 2x wiecej killi lapie
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

genocidegeneral pisze: 18 kwie 2020, 22:04 wywala mi się na pizdę po pięciu minutach, bez żadnego błędu, po prostu kilkusekundowy freeze i nagle pulpit, chyba koniec przygody
jak otworzysz gierke,wejdz w folder gdzie masz zainstalowanego coda i zmien tam nazwe z modernwarfare.exe na np. modernwarfare1.exe i tak za każdym razem jak włączasz,nie bedzie cie wypierdalać wtedy
pozdro
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: genocidegeneral »

[mention]Wtn[/mention] wczoraj zrobiłem to i pomogło, godzinkę czy dwie pograłem ciurkiem bez problemów

ale dzięki, widzę że to popularna porada, będę miał w pamięci w razie czego
Obrazek
ODPOWIEDZ