Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

99mayday pisze: 29 lis 2023, 6:21
gods bidness pisze: 19 lis 2023, 10:45
moody pisze: 19 lis 2023, 10:27 gods bidness pokaz przyklady gustownego ubioru polskiej mlodziezy na melanzach sprzed 15 lat


Wystarczyło założyć zwykłe jeansy i jednokolorową koszulkę/bluzę.

Ale, że ten kawałek to jedna wielka reklama, tak klubu, jak i Massa, to wyszło jak wyszło. A był to chyba najgorszy moment polskiej mody hip-hopowej, gdzie wyglądało to jakby w chińskich fabrykach dostali za dużą paletę kolorów i musieli je wykorzystać albo będą straty finansowe. Oni tam wyglądają jakby w Klanie mieli zagrać hip-hopowców i wzięli ciuchy z rekwizytorni TVP a.d. 2005.

Założę się, że każdy kto tam wystąpił czuje żenadę, nawet Pezet.
ziomek, moim zdaniem trochę za mocno odleciałeś
to był rok 2006 - wszyscy ubierali się tak samo w sieciówkach albo u ziomków w lokalnym skateshopie
wszyscy wtedy nosili się podobnie, ale generalnie można było rozróżnić dwa obozy - kolorowy i klubowy z teledysku wyżej oraz w kontrze do niego szary uliczny jak np. w tym klipie z tego samego roku
Prosto Mixtape Deszczu Strugi - Prosto

może gadam głupoty, ale pokaż mi teledysk z 2006 roku gdzie polscy raperzy nie byli ubrani wieśniacko
No ale przecież dokładnie to napisałem.
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Re: Ten Typ Mes

Post autor: mast »

cliffhanger pisze: 30 lis 2023, 0:12 eee, to nie tylko chujowe rapsy, on swiatopogladowo i osobowościowo wjechal jakies dziwne rejony, takie ze moglby spokojnie wypełnić luke w internecie po krzysztofie gonciarzu. Swoją drogą mama rysia to jakis czas temu go spakowala i pozegnała (mowi w linku ponizej o tym) i nie spodziewam sie powrotu na ziemie, na najbliższej plycie licze na jakies momenty nawiazania do dobrej formy, ale oczekiwan zero

btw co do jego aktualnego przelotu to mozna ladnie to obadać na jakims spędzie dla mlodych talentow, gdzie zostal zaproszony w roli prelegenta...i no forma jest dosc ciężkostrawna tego wystapienia https://www.youtube.com/watch?v=Om8_oyQFu2M
Ten filmik to absolutny top :bowdown: Biedne dzieciaki ze szkoły muzycznej przez pierwsze pół godziny dowiedziały się, że Mes się rozstał z partnerką, że chodzi na terapię, że jest ateistą, że ma dystans do coachów, i że ukruszyła mu się jedynka - ale ni chuja nic przydatnego. :lol: Jak na chwilę spróbował odnieść się do meritum, to skończyło się na pouczaniu jednej z uczennic, że skrzypce solowo się w muzyce raczej nie pojawiają (oczywiście tak nie jest). Sądziłem, że tak mu wyszła improwizacja, ale szybko okazało się, że miał to wszystko przygotowane na karteczce. To jest kwintesencja tej postaci, nic więcej nie trzeba poza tym filmikiem.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ten Typ Mes

Post autor: przedszkolanek »

wybitne dzieło to wystąpienie :lol:
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Woozard »

cliffhanger pisze: 30 lis 2023, 0:12 eee, to nie tylko chujowe rapsy, on swiatopogladowo i osobowościowo wjechal jakies dziwne rejony, takie ze moglby spokojnie wypełnić luke w internecie po krzysztofie gonciarzu. Swoją drogą mama rysia to jakis czas temu go spakowala i pozegnała (mowi w linku ponizej o tym) i nie spodziewam sie powrotu na ziemie, na najbliższej plycie licze na jakies momenty nawiazania do dobrej formy, ale oczekiwan zero

btw co do jego aktualnego przelotu to mozna ladnie to obadać na jakims spędzie dla mlodych talentow, gdzie zostal zaproszony w roli prelegenta...i no forma jest dosc ciężkostrawna tego wystapienia https://www.youtube.com/watch?v=Om8_oyQFu2M
bolesna konfrontacja ego Kanye Westa, czerstwego wystąpienia rodem z open mica w barze z zainteresowaniem wysokości 1,5 rzędu ziewających licealistów, ogląda się to na swój sposób smutno
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ten Typ Mes

Post autor: phobos »

https://youtu.be/Om8_oyQFu2M?t=709

o kurwa, kliknąłem w losowy fragment i już idę do paczkomatu po przesyłki celem rozchodzenia, nie da rady tego na trzeźwo oglądać, gorąco mi się zrobiło jak jemu gdy ten płaszcz zdejmował, kurwa jeszcze ten fit
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Ten Typ Mes

Post autor: DoubleB »

ten typ mes dostarcza tyle żenady co niegdyś sadistic zwyrolstwa, w sumie props za to, niełatwo tak krindżyć to tu to tam cały czas
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Ten Typ Mes

Post autor: BouncedDuck5106 »

Ale zajebał fit, jak łowcy. B
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Bryx Fenrir »

Połas pisze: 30 lis 2023, 11:41 Emil Blef - Zwiększaj Dawkę feat. Mes / prod. badxxample (Bartek Szogun Pietrzak i Bartosz Tkacz)
Matko bit jaka forteca, Emil bardzo ładnie, ale wjazd Mesa świetny, szkoda, że druga część zwrotki trochę zakombinowana, ale całościowo props
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Ten Typ Mes

Post autor: xou »

a tak wrzucam jako ciekawostkę co tam u Mesa
Spoiler
Obrazek
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ten Typ Mes

Post autor: moody »

eminencja szara witold michalak :bag:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6562
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Jose »

Ostatnio przed spaniem tak sobie myślałem troche. I doszedłem do wniosku, że witek michalak ma taką moc, taką kurewską, że może zrobić co chce, z kim chce i chyba spierdolił Mesowi życie(no offence). Zrobił mu cos takiego, żeby teraz znowu może nienawidzić ludzi i o tym nawijać. Albo przekupił jakąś dupe, żeby go wychujała. Troche egoistyczne, ale kto by nie chciał wkurwionego/smutnego Mesa? Na bank każdy. Na miejscu Witka też pojebałbym go na jakiś czas, a jak nagrałby płyte, to powiedziałbym że to dla jego dobra było. i go z wytwórni wyjebał. Tak na chwile.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ten Typ Mes

Post autor: 8na10 »

nie uważacie, że mes w 2023 jest autoparodią samego siebie? ten styl jest już tak przerysowany, że hej. i to było dobre na projekcie "biały tunel", które było tak głupkowate, że aż zajebiaszcze przez to. ale jak rapuje na poważnie to już śmieszy bardziej niż imponuje.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ten Typ Mes

Post autor: przedszkolanek »

always has been
no dobra, prawie always
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Ema »

xou pisze: 26 gru 2023, 21:40 a tak wrzucam jako ciekawostkę co tam u Mesa
Spoiler
Obrazek
Dobrze, że możesz popłakać sobie w esce a nie w polonezie mesiu, także nie jest tak źle jeszcze jakby mogło być. kip kolm end bi strong byku
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Jasek »

jak ma problem z zarabianiem na muzyce, to może by dobry album pierdolnął, a nie pierdoli kocopoly studentom i nagrywa jakieś pierdy pretensjonalne z huja wyjęte
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4268
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gogi »

W 2024 roku gorsze od słuchania Mesa jest tylko czytanie Mesa. Chłop z takimi umiejętnościami powinien co dwa lata siekać kandydata na ślizgera, a wychodzi tylko kandydat do Choroszczy.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1365
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Ten Typ Mes

Post autor: exyou »

oj tam ważne że ten biedny człowiek mentalnie ma mercedesa.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3973
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Ten Typ Mes

Post autor: wrubel »

jesteście chorzy z zawiści i nienawiści
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Groszek »

Przynajmniej nie prosi żeby mu hajs przelewac na konto jak inny kasztan
Spoiler
jeszcze
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Akurat jechałem przez pół Polski, wracając ze świąt i sobie zapuściłem jeden z top 5 kawałków Mesa. Co znamienne wydał go ponad 20 lat temu.

Ty Tworzysz, Ja tworzę. Czyli solówka z dema flexxipu, gdzie bit i barsy są Top jak Zibi Boniek i chipsy z Biedry.
ODPOWIEDZ