Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: Ten Typ Mes

Post autor: jkravo »

o kurwa, nie znałem :lol:
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
Bisclavret
Posty: 3393
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Bisclavret »

Coś mi się kojarzy, że na koncercie w Lublinie ktoś nazwał cię Mezem, po czym otrzymał cios.
Ten Typ Mes: Wydaje mi się, że ktoś wielokrotnie mówił zaczepnie do mnie i Stasiaka. I wtedy Stasiak odwrócił daszek w czapce i pierdolnął mu z bani.
Beka bo byłem metr od tej sytuacji i rzeczywiście podpity Stasiak zjebał się do kogoś kto raz, raczej w żartach powiedział jakiś zlosliwy tekst do mesa (mi się wydaje że tam chodziło o "powinnaś być ze mną"), mega dziwne to było bo w sumie atmosfera tej sytuacji była raczej pozytywnie zaczepna i pamiętam że zakończyło to moje postrzeganie Stasiaka jako sympatycznego ex-grubaska. Oczywiście nikt nikomu nie pierdolnął z bani, skończyło się na machaniu łapami i "ale o co ci chodzi" po obu stronach.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

W takim razie to inna sprawa, a raczej inny case, jakby to powiedział Dat Nigga Mejs.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Wstałem z rana i mi się ten kawałek przypomniał. Ależ to były żenujące czasy. Ten kawałek obrazuje doskonale tę żenadę, począwszy od samej muzyki z tym wieśniackim refrenem, przez wygląd i styl tych dziewczyn i wygląd samych raperów. Teraz by się gustownej ubrali w lidlu czy kerfurze.

https://youtu.be/oIizQFP_zrU?si=TdVTEMiYopdNv0Su
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Luxair »

Haha, to był taki na siłę forsowany bangier z przechujowym refrenem, który oczywiście nigdy nie wypalił.
No i followup:
Spoiler
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ten Typ Mes

Post autor: moody »

Ale bohater tematu w swojej zwrotce to kozacko lecial

@gods bidness pokaz przyklady gustownego ubioru polskiej mlodziezy na melanzach sprzed 15 lat
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Ema »

akurat mes się lepiej nosił wtedy niż teraz
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

moody pisze: 19 lis 2023, 10:27 gods bidness pokaz przyklady gustownego ubioru polskiej mlodziezy na melanzach sprzed 15 lat


Wystarczyło założyć zwykłe jeansy i jednokolorową koszulkę/bluzę.

Ale, że ten kawałek to jedna wielka reklama, tak klubu, jak i Massa, to wyszło jak wyszło. A był to chyba najgorszy moment polskiej mody hip-hopowej, gdzie wyglądało to jakby w chińskich fabrykach dostali za dużą paletę kolorów i musieli je wykorzystać albo będą straty finansowe. Oni tam wyglądają jakby w Klanie mieli zagrać hip-hopowców i wzięli ciuchy z rekwizytorni TVP a.d. 2005.

Założę się, że każdy kto tam wystąpił czuje żenadę, nawet Pezet.
moody
Posty: 1030
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ten Typ Mes

Post autor: moody »

gods bidness pisze: 19 lis 2023, 10:45 Założę się, że każdy kto tam wystąpił czuje żenadę, nawet Pezet
Raczej bym napisal "zwlaszcza pezet" bo akurat on z czapka zimowa w klubie rzeczywiscie wyglada jak debil, ale mes imo bez przypalu, zwlaszcza biorac pod uwage, ze to bylo 15 lat temu. Jakies zwykle spodnie + czarny tshirt i polowka, w jakich wtedy sporo osob lazilo.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Bardziej mi chodziło o to, że on poczucia wstydu i żenady się raczej dawno wyzbył, ale tego nie przeskoczy.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Luxair »

Co to był za kawałek w którym Mes rapował że ruchał laskę za to że jej kupił kebab?
To był chyba featuring, i chyba był na tym tracku też Jeżozwierz aka Yo! Świnie
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ten Typ Mes

Post autor: FruitOffTheWall »

mes kurwa stary waraicie props za muze ale nawijanie że ta bambi to jakis wielki talnet hahahaah japierdole
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6562
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Jose »

pewnie sam ten tekst napisał
Oportunistycznyebaka
Posty: 128
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Też o tym pomyślałem, no to by było równe z jego ego, sam się sfollowupował i później sam sobie gratuluje.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Prez »

A gdzie on znowu takich farmazonów nagadał?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Oportunistycznyebaka
Posty: 128
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Oportunistycznyebaka »

https://www.popkiller.pl/2023-11-27%2Ct ... zdy-to-wie



Chyba jeden z największych zjazdów jeśli chodzi o fanbase i ogólny odbiór człowieka. Pełno starej gwardii alkopoligamskiej jeszcze sprzed kandydatów jebie go niemiłosiernie w komentarzach, zresztą sam się do tego grona zaliczam.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2023, 15:08 przez Oportunistycznyebaka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ten Typ Mes

Post autor: jajca »

rozpaczliwa walka o utrzymanie sie na powierzchni, niczym to sie nie rozni od ryszarda peji podlizujacego sie malikowi
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Ten Typ Mes

Post autor: emcess »

po prostu zrozumial ze baila ella bedzie wieksza niz alkopoligamia kiedykolwiek byla i chce jakiś ficik jakby szukały zjebanego nastolatka w ciele 40letniego goscia
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Ten Typ Mes

Post autor: 99mayday »

gods bidness pisze: 19 lis 2023, 10:45
moody pisze: 19 lis 2023, 10:27 gods bidness pokaz przyklady gustownego ubioru polskiej mlodziezy na melanzach sprzed 15 lat


Wystarczyło założyć zwykłe jeansy i jednokolorową koszulkę/bluzę.

Ale, że ten kawałek to jedna wielka reklama, tak klubu, jak i Massa, to wyszło jak wyszło. A był to chyba najgorszy moment polskiej mody hip-hopowej, gdzie wyglądało to jakby w chińskich fabrykach dostali za dużą paletę kolorów i musieli je wykorzystać albo będą straty finansowe. Oni tam wyglądają jakby w Klanie mieli zagrać hip-hopowców i wzięli ciuchy z rekwizytorni TVP a.d. 2005.

Założę się, że każdy kto tam wystąpił czuje żenadę, nawet Pezet.
ziomek, moim zdaniem trochę za mocno odleciałeś
to był rok 2006 - wszyscy ubierali się tak samo w sieciówkach albo u ziomków w lokalnym skateshopie
wszyscy wtedy nosili się podobnie, ale generalnie można było rozróżnić dwa obozy - kolorowy i klubowy z teledysku wyżej oraz w kontrze do niego szary uliczny jak np. w tym klipie z tego samego roku
Prosto Mixtape Deszczu Strugi - Prosto

może gadam głupoty, ale pokaż mi teledysk z 2006 roku gdzie polscy raperzy nie byli ubrani wieśniacko
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Ten Typ Mes

Post autor: DoubleB »

w szacunek ludzi ulicy mało wieśniacko jak na tamten rok
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
ODPOWIEDZ