Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rapowy offtopic

Post autor: scam_sakawa »

Suja THS wiadomo, pozdro z Gocławia, nie Wrocławia
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yaml »

BAŃKA A.K.A. PAKA, STO ZETA WIĘC MÓW MI SETA

uwielbiam ten wers
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SuperRapMaster »

Pamiętacie jeszcze lata 2010-2012, kiedy było pełno demotywatorów o rapie, odznaczających się niebywałym poziomem spierdolenia umysłowego? Mój ulubiony miał napisane coś w stylu "kiedyś ludzie słuchali prawdziwego rapu, a nie takiego gówna jak Peja", a na zdjęciu 18L :rotfl:
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Rapowy offtopic

Post autor: DoubleB »

śmieszne czasy
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rapowy offtopic

Post autor: 2rzyn »

Najlepsze
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Rapowy offtopic

Post autor: gonny_trebor »

hejting na portalu z kreską w latach świetności był jednak bardziej kreatywny
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rapowy offtopic

Post autor: scam_sakawa »

Wytłumaczy mi jakiś forumowy prawnik (@Cz4rny1337, @mancipium, @mql) jak to się dzieje, że Jongmen wrzuca na tzw. media społecznościowe kolejne relacje, na których poraża szelmowsko-chadowskim uśmiechem ku zazdrości ulanych zakolaków-Polaków, a podobno jest poszukiwany listem gończym?

Podobno w tym Dubaju odwiedzał go Kizo - policja nie może po prostu zaprosić Kizo na rozmowę? De facto, zna on miejsce przebywania poszukiwanego listem gończym, zatajanie takich informacji to też chyba paragraf?
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
superstraight
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2021, 4:33

Re: Rapowy offtopic

Post autor: superstraight »

i zaprosila
Kizo po powrocie z Dubaju zostal zatrzymany przez policje
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

a czasem nie jest tak, ze polska nie ma z uae podpisanej umowy ekstradycyjnej? poza tym wydaje mi sie, ze nawet jakby mialy to procedura by trwala miesiacami, popek bedac poszukiwany latami siedzial w uk (co byla w ue) i bez przypalu to tym bardziej jongmen moze w dubaju
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mancipium »

cyniu pisze: 02 maja 2023, 11:16 Wytłumaczy mi jakiś forumowy prawnik (@Cz4rny1337, @mancipium, @mql) jak to się dzieje, że Jongmen wrzuca na tzw. media społecznościowe kolejne relacje, na których poraża szelmowsko-chadowskim uśmiechem ku zazdrości ulanych zakolaków-Polaków, a podobno jest poszukiwany listem gończym?

Podobno w tym Dubaju odwiedzał go Kizo - policja nie może po prostu zaprosić Kizo na rozmowę? De facto, zna on miejsce przebywania poszukiwanego listem gończym, zatajanie takich informacji to też chyba paragraf?@mancipium

Gdybym zajmował się sprawami takiego kalibru i miał klientów, którzy chowają się w Dubaju przed polskim wymiarem sprawiedliwości, to bym nie udzielał się na forum slizgawka. Natomiast wszystko zalezy od kalibru danego gościa. Wiele osób poszukiwanych listem gończym, których nie znajduje polski wymiar sprawiedliwości, ma byc nieznaleziona. Czasem politycy o tym decydują, a najcześciej służby. Miałem taką sprawę, gdzie facet wydymał na wiele milionów wiele firm, dostał wyrok, był list gończy, a nikt go nie aresztował i dawał nawet wywiady do mediów :D. Był byłym SBkiem. Kasa uzyskana w nielegalny sposób pewnie służyła potem służbom na ich cele, bo tak to sie odbywa. Chociaż najcześciej jest tak, że ukrywać się parę miesięcy to każdy może i nie jest to problematyczne, ale po jakimś czasie go dojadą. Nikt ze strny Państwa się nie spieszy z takimi rzeczami.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Wyobrazacie dzis sobie taki tekst w tv :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:


Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
emdeer
Posty: 294
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Rapowy offtopic

Post autor: emdeer »

nie wiem co było celem tego video ?
pokazać że raperzy dziś i back then to debile tylko trochę w innym stylu ?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Rapowy offtopic

Post autor: clockers »

tragicznie tu wypadli, choć pamiętam, że oglądałem w tv ten odcinek i wówczas oczywiście im przyklaskiwałem i imponowało mi jakoś to nabuzowanie i ta buńczuczność.
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 299
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: frikz »

Czy ktoś pamięta z jakiej Krynicy pochodzil Kula daje fula?
I gdzie była legendarna bójka z omenem?
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Rapowy offtopic

Post autor: badi »

co oprócz laika i soulpeta warto sprawdzić z polskiego hh w tym roku?
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mateko »

Spoiler
Zybi pisze: 01 kwie 2023, 19:52 Obrazek

Tracklista

1. margines
2. krew
3. izotonik
4. autobus do miami - skit
5. chcę zajarać ale już nie jaram
6. definicja stylu - skit
7. życie 2
8. pakuj mandżur
9. 21 gramów - skit
10. koniec



Odsłuch
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 886
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rapowy offtopic

Post autor: CL500 »

frikz pisze: 05 maja 2023, 14:28 Czy ktoś pamięta z jakiej Krynicy pochodzil Kula daje fula?
Zdrój, koło Nowego Sącza
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Rapowy offtopic

Post autor: clockers »

badi pisze: 05 maja 2023, 14:40 co oprócz laika i soulpeta warto sprawdzić z polskiego hh w tym roku?
Tedego, Włodiego, a za tydzień Kosiego ze Szczurem
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

badi pisze: 05 maja 2023, 14:40 co oprócz laika i soulpeta warto sprawdzić z polskiego hh w tym roku?
enzo ebk mixtape
kaz balagane b&b
malik montana adwokat diabla

laik i soulpete nie warto
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ