Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ricky »

wszystko prawda, wiem te rzeczy, wiec zaczynam inwestycje powoli. a supporty to kurestwo, organizatorzy niestety czesto maja dosc mocno wyjebane i trzeba liczyc na farta albo spamowac w chuj. poki co skutki sa rozne xD
bilderberg pisze: 06 mar 2023, 23:08 Poważnie chciałeś zwrote procenta czy trollujesz bo nikt normalny by o tym nie pomyślał
mialem Ci cos konkretnego odpisac, ale chyba jednak nie warto
FUCK OFF MR LAHEY
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Masz własny kanał na YT ? Skoro zamierzasz ostro wygrać kariere w mainstreamie. Dasz link?!
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Rapowy offtopic

Post autor: emcess »

nie podawaj, przynajmniej nie jemu, bo powie ci ze sie nie nadajesz do meja i rusina, vkie i fukaj cie zjadają
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Groszek »

Ja bym zaczął od kurwa nagrania dobrej płyty, a nie szukania jakiś featow od typow których kurwa nie znasz
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Rapowy offtopic

Post autor: kapper1 »



Nowe absurdy :oops:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Wbijam na Facebook rapnews a tam już newsy o ,,raperze" Kumim który już serio na żywca daje disco polo . Z resztą ma na feat Skolima.

Serio jak tak dalej pojdzie to Martyniuk będzie raperem roku.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Rapowy offtopic

Post autor: 1909 »

to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

Śmieszne jest to, że gość, który nic nie wie o tej muzyce dostaje więcej w donate i ma większą widownię niż te wszystkie Yurkowskie, Kstyki i Brudne Małpy xD

https://www.youtube.com/@SkopzzoR/videos

Zaskakuje mnie, że ktoś chce słuchać opinii kogoś takiego częściej niż jednorazowo jako ciekawostkę.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11509
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SWN »

I pewnie jeszcze więcej dostałby kanał z reakcjami niedosłyszącego dziadka, czarnego kuzyna z Oregonu albo psa, gdyby ta kultura reaction-type videos była u nas rozwinięta jak w USA, bo podejrzewam że chodzi o podświadome czekanie na reakcje skrajne, kontrowersyjne, a często i bezsensowne, ogólnie mówiąc te, na które aż kusi użyć wspomnianych donejtów i wpisać tam "haha nie no co ty pierdolisz", natomiast te nudne, neutralne i przewidywalne tejki nie zwracają takiej uwagi, bo...są przewidywalne i jakbyś chciał znać opinię randomowego słuchacza rapu to odpaliłbyś jeden z tysiąca komentarzy na youtube.

Dodano po 4 minutach 25 sekundach:
Natomiast to, że w jego pierwszych filmach (bo nic nowszego nie śledziłem) jego argumentacją bardzo często było "nie bo nie" "tak mi się wydaje i już" akurat serio denerwujące
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

No właśnie te kanały oceniające nutki za hajs kreują się na specjalistów od porad co poprawić, co jest dobrze itd.

A ten metal akurat nie ma dla mnie żadnych ciekawych przemyśleń. Ja bym mógł metal w podobny sposób oceniać. "Podoba mi się", "fajne gitary", "to mi się nie podoba za mocno drą mordę dla mnie" itd.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6401
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

SWN pisze: 12 mar 2023, 0:54 I pewnie jeszcze więcej dostałby kanał z reakcjami niedosłyszącego dziadka
@Bolo robisz to
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Rapowy offtopic

Post autor: 1909 »

RIP Szymon TUR
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3974
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Rapowy offtopic

Post autor: camzat »

1909 pisze: 13 mar 2023, 17:59RIP Szymon TUR
Że co kurwa :what:

Dodano po 9 minutach 25 sekundach:
Awatar użytkownika
always_flexin
Posty: 80
Rejestracja: 08 mar 2023, 10:29
Lokalizacja: Trafalgar

Re: Rapowy offtopic

Post autor: always_flexin »

Fatalna wiadomość, współtwórca wielu legendarnych dzieł.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Patryk233 »

Czemu w mediach 2/3 reklam, to reklamy gdzie jakieś nołnejmy chujowo rapują :rotfl: Żenada jak chuj. Oni nie widzą, że to cringe fest, czy trollowanie lol
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11509
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SWN »

1. Pomimo nieustannie rosnącej popularności, okupowania topu streamingów i przejścia do meja rap nadal dla wielu grup jest niepoważnym, szczeniackim gatunkiem kojarzącym się z robieniem "joł-joł" i łańcuchem dyndającym na szyi. Spora część nieosłuchanych nie kuma za bardzo nie-śpiewanej rytmiki, stąd dla wielu rapowanie to po prostu wyrecytowanie tekstu do lecącego sobie gdzieś tam bitu. Miałem okazję pracować trochę przy kampaniach reklamowych i zapewniam cię, że niejeden dyrektor odpowiedzialny za ostateczny kształt produktu przyklasnąłby przy spocie z freestylującym Wujkiem Samo Zło, bo właśnie tak kojarzy mu się hip-hop.

2. Reklamy mają to do siebie, że nie muszą być mądre, tylko mają ci zostać w głowie i masz nucić przez tydzień choćby najdurniejsze jingle o margarynie, parówkach czy media expert (i nie wierzę że nigdy nie nuciłeś). Jeśli ta żenada została ci w głowie i ją zapamiętałeś, to znaczy że działała.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2103
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: d3nt »

Więcej waaaarzyyyw *yeee yeee*
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Rapowy offtopic

Post autor: emcess »

no to akurat nie udaje rapu

ale KUBUŚ PLAY NIE DODAJE TU CUKRU już tak i jest to straszne
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yungXpaproch »

tez nie rap ale
CZY KTOS POWIEDZIAL PYSZNE.PL??? DING DONG
:rotfl:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Rapowy offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ