Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Rapowy offtopic

Post autor: fifi »

Słuchając odrzutów Hewry zacząłem się zastanawiać, jakie ekipy miały największy wpływ lub w pewien sposób rozwijały polski rap. Myślę oczywiście o powiedzmy ostatnich 10 latach, czyli raczej nowoczesnych składach rapowych, nie starych wyjadaczach, co klepali swoje pierdy od 99'. Jeśli miałbym określić swoje TOP 3, sklasyfikowałbym w nim duet Kaza Bałagane i Belmondo, wcześniej wymienioną Hewrę i zastanawiam się nad ostatnią ekipą. Może byłby to PRO8L3M, który jeszcze niedawno robił naprawdę ciekawy rap?
Zapraszam do dyskusji, a poza tym załączam ciekawostkę - "Sos, Ciuchy i Borciuchy" chyba spadły z Datpiffa. link tutaj
Zakładam, że nie możemy tego zarchiwizować na Dropboxie z racji kradzionych bitów.
Pozdro.
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

No niekwestionowanie SB Maffija, a to że hujowy wpływ, to inna sprawa
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jaayu »

fifi pisze: 06 sty 2024, 14:56 Zapraszam do dyskusji, a poza tym załączam ciekawostkę - "Sos, Ciuchy i Borciuchy" chyba spadły z Datpiffa.
Datpiff przeprowadza jakąś modernizację i nie jest obecnie dostępny, cała ich biblioteka została przeniesiona do Archive.org, gdzie można oczywiście SCiB znaleźć
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Rapowy offtopic

Post autor: kapper1 »

Spoiler
Kiedy chcę dodać ten numer do swojej playlisty
To działanie jest niedostępne w przypadku treści przeznaczonych dla dzieci.
ok :lol:
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

No kanał yabadabado zaznaczył ten film jako dla dzieci, więc nic dziwnego. Tak samo w tle Ci nie zagra, ani komentarza nie siekniesz
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 626
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yaml »

Wini grubasie kiedy grube jointy 3?
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Rapowy offtopic

Post autor: fifi »



nawet fajne
ćpunek z pragi i jutuber
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Rapowy offtopic

Post autor: kapper1 »

Włodi na rapstagetour 2 zamiast Bonsona i Zeusa :bag: :bag: :bag:

Siurkosky weź rozbieg
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6562
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

upgrade przecież
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Rapowy offtopic

Post autor: kapper1 »

Zobaczymy po frekwencji, czy dwójka będzie takim sukcesem jak jedynka biorąc tego ziółkowego stypiarza.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Bryx Fenrir »

Obczajacie czasami takiego typa jak SkopzzoR? Prowadzi na Yt program 'metal słucha rapu', miał konto też tutaj. Posłuchałem z 20 odcinków wczoraj i tak sobie myślę, że typ po pierwsze nie wygląda jak metal (ale pozory mylą, więc no offence), a po drugie chyba po prostu zrobił sobie serie dla contentu, a słucha rapu na co dzień, i słuchał przed tą serią. Gość w zwrotce Rogala na spokojnie wyłapał kim jest Kstyk, gdzie statystyczny metal ma po prostu wyjebane na persone, która komentowała tracki jednym zdaniem, plus wyłapał follow upy do Rycha Peji choćby z numerów 'Tak się bawi SLU', który nie jest przecież radiówką. Natomiast sam content spoko, przed nim też dwóch gości to robiło, i tam dało się uwierzyć, że nie ogarniają rapu nic a nic. Tutaj? No ciężko trochę
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

Kurde, poważna sprawa, zajmę się nią wieczorem
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Rapowy offtopic

Post autor: DoubleB »

do scooby mobila
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

Bryx Fenrir pisze: 21 sty 2024, 11:49 Obczajacie czasami takiego typa jak SkopzzoR? Prowadzi na Yt program 'metal słucha rapu', miał konto też tutaj. Posłuchałem z 20 odcinków wczoraj i tak sobie myślę, że typ po pierwsze nie wygląda jak metal (ale pozory mylą, więc no offence), a po drugie chyba po prostu zrobił sobie serie dla contentu, a słucha rapu na co dzień, i słuchał przed tą serią. Gość w zwrotce Rogala na spokojnie wyłapał kim jest Kstyk, gdzie statystyczny metal ma po prostu wyjebane na persone, która komentowała tracki jednym zdaniem, plus wyłapał follow upy do Rycha Peji choćby z numerów 'Tak się bawi SLU', który nie jest przecież radiówką. Natomiast sam content spoko, przed nim też dwóch gości to robiło, i tam dało się uwierzyć, że nie ogarniają rapu nic a nic. Tutaj? No ciężko trochę
Przecież on przesłuchał w ostatnie pół roku więcej polskiego rapu niż 90% tego forum xD

Ja za bardzo nie kumam jego popularności, ani to śmieszne, ani ciekawe. Nie wiem czemu miałbym chcieć poznawać jego opinię i śledzić regularnie.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Rapowy offtopic

Post autor: yungXpaproch »

dobra sie zachowujecie jakbyscie wczoraj na forum zalogowali. bylo tak ze forum wydalo wyrok, no sam po tej stronie muru nie bylem ale tak wyszlo i ja szanuje, lysol sie obrazil i slizgawka.eu pierdoli skopzzora.
sam to uwazam ze wkurwiajace sa te jego reakcje, jakies pierdolenie dalna takiego troche ale no trzaska te wyswietlenia z jakiegos powodu. prawda jest taka ze na poczatku przyszedl do nas i skopzzor jest bekartem forumka
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Rapowy offtopic

Post autor: knarku »

sam pisal, ze ze slizgawka czy bez i tak dopnie swego no i dopial, niedlugo 100k subow dobija i huj, kto sie teraz smieje

ode mnie props, bo se tworzy i tyle, trafil w jakis target i sie udalo a czy wie cos o hibhopie czy nie to pozostawiam do rozkminki rozkminiaczom podczas obrad okraglego stolu, mnie to by bardziej ciekawilo jakby celowal w jakies bardziej niszowe rzeczy, ale to sie nie klika i w takim wypadku nie mam po co tego ogladac, ale skoro sa ludzie ktorzy chca to spoko
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ART »

oczywiscie hejt, wlasnorecznie go pogonilem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Tiger
Posty: 571
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Tiger »

Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Rapowy offtopic

Post autor: DoubleB »

problemy natury prawilnej
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6562
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

nie wiem, czy tutaj, czy do kompromitacji, ale:

1) 2rzyn zleakował kawałek Zkibwoya i wrzucił na swój kanał rzeczy z soundclouda
2) KMC napisał niucha na Blenderze: https://www.blenderrap.pl/2rzyn-udostep ... -zkibwoya/ (polecam, bo tam skrin z kadłubiej grupy, że zrobił to dlatego, że boli go brak winyla xd)
3) 2rzyn orientuje się, że chłop przegioł

Obrazek
ODPOWIEDZ