Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Tu raczej w druga stronę, Chelsea się od kilku okienek na tego Ricea zbierała i tera wjeżdża Arsenal
Obrazek
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6808
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Transfery

Post autor: jAg »

RIVALDO111 pisze: 20 sty 2023, 2:32 Zawsze wierzyłem, że w top sporcie sportowcy są milionerami, ale gdy czytam w PN że dany X piłkarz idzie za 80-100 mln to chciałbym jednak zobaczyć taki konkretny papier kiedykolwiek, że opłaca się takim biznesmenom wywalić na chłopaka co kopie gumowego balona np na nasze 400 mln zł , żeby jeszcze bardziej uświadomić o jak chorych sumach my tu mówimy.
Dlatego ja jeśli chodzi o deale za takich piłkarzy tu zawsze będę miał znak zapytania.
ile ty masz lat?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Kiwior do Arsenalu za 25mln ojro. DiMarzio
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1531
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

pyton tez to podal, zdziwko w chuj
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9755
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

przecież on tam grał nie będzie w ogóle, przynajmniej na razie

jeszcze spece od włoskiej mówią, że obniżył loty w tym sezonie, chyba że jeszcze z powrotnym loanem i tylko zaklepanie go?

Dawać prezentacje, wzorem Mudryka, w przerwie meczu Arsenal v United. On i Trossard i fleszbeki z meczu z Belgią. Jednak wtedy nie grał.
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1531
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

gdzies mi sie obilo, ze niby wypozyczenie powrotne do spezii wchodzi w gre, ale nwm na ile to legit

e: chyba jednak farmazon z tym wypo, wbija od razu
Ostatnio zmieniony 20 sty 2023, 14:10 przez rozklad_gaussa, łącznie zmieniany 1 raz.
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Widać, że Arteta na siłe chce LCB, hajsu troche duzo, ale no moze bedzie git. Gabriela na razie na bank nie wygryzie, zwlaszcza ze ten po MS wyglada lepiej niz Saliba

Ale z drugiej strony pół roku na ogarnięcie, a z LM w następnym sezonie bedzie sporo rotacji i waznych meczy do pogrania (nie jak te gowniane mecze w LE)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Transfery

Post autor: KejMart »

Intersujący ruch, ale wierze w pana Artete, kogo nie kupił to się sprawdzał więc powinno być dobrze. Ciekawi mnie czy będą kolejne transfery i czy sztab ma do wydania całą kasę co była na Mudryka czy to już koniec.
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1531
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

KejMart pisze: 20 sty 2023, 14:37 kogo nie kupił to się sprawdzał
cedric i willian mowia czesc

a tak calkiem serio, to rekrutacja pilkarzy weszła na wyzszy poziom w ostatnich latach i to fakt
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Transfery

Post autor: Mietek »

No właśnie jakby Kiwiora kupili w okresie po kupowaniu Lacazetta i Auby to ja bym twarz w dłoniach schował. Ale Arteta z Edu mają tak nabity kredyt zaufania, że jak kupili Kiwiora to aż jestem zaskoczony, że on ma papiery na bycie takim dobrym piłkarzem.

Co jest bardzo wazne i co widzę, Arteta przy transferach bardzo patrzy na charakter piłkarzy, u nas praktycznie nie ma gwiazdeczek, tylko skromne pracowite twarde chłopaki z jajami. Auba, Lacazett, Ozil, brutalnie i szybko wyjebani za brak dyscypliny. Więc muszą też osobowość Kiwiora doceniać, jestem pewien pomimo że nic nie wiem o jego osobowości.

Arteta to serio taki gość, który by wolał grać na szpicy Nketiahem co będzie zapierdalał za piłką pod nasze pole karne jak mu się powie, że ma tak robić niż prime Ibrą pod którego trzeba grać.

I za to go kocham. Nawet w najgorszym okresie go wspierałem. Bezkompromisowy jest strasznie. A zarazem kurewsko pragmatyczny co jest rzadkim połączeniem.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1008
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Transfery

Post autor: bialyjelen »

to jest zajebisty paradoks ze chlopa na rekach nosza w Arsenalu, a nie wyjebali go dlatego ze szkoda im bylo siana

piekny projekt robi, oby jak najdluzej
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
szoumidelej
Posty: 136
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: Transfery

Post autor: szoumidelej »

imo trochę utrzymał posadę dzięki kozackiej dyspozycji smithrowe w tamtym okresie, sporo punktów nabił wtedy do tabeli kiedy gierka się nie kleiła

a transfer kiwiora bomba chociaż zaskoczenie mocne, beka z komentarzy że po co poszedł grać na ławkę :lol: wiadomo po co się wychylać lepiej stabilnie w gorszym klubie, moder bardzo dobrze wyglądał w premier league do czasu kontuzji. w calcio zbierał dobre recenzje więc jazda i powodzenia
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Transfery

Post autor: Mietek »

Moim zdaniem Arteta utrzymał posadę za ten puchar Anglii i za to że było widać, że się uczy na robocie i pomimo niskiej pozycji w tabeli są postępy i szatnia jest za nim. Widać było, że nie potrafią dobrze zdobywać punktów, ale potrafią wygrać ze sporo mocniejszym rywalem czasami i zespół walczy. Jak oglądałem nas w okolicach 10go miejsca tabeli za Artety to widziałem bardziej optymistyczną przyszłość niż za piątego miejsca Emerego. Bardziej patrzyłem po tendencji w jaką to zmierza niż po miejscu w tabeli. Ktoś kto robi progres będąc 10tym będzie lepszy niż ktoś kto robi regres będąc 5tym.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2023, 16:22 przez Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8114
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Transfery

Post autor: eddy_wata »

ma sie przy kim kiwior rozwijac, moim zdaniem pojdzie w stronę śpd

tzn nie wiem czy po to kupil go arsenal ale ja go widze docelowo bardziej patrzac jakie on ma atuty
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
szoumidelej
Posty: 136
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: Transfery

Post autor: szoumidelej »

też myślę że za parteya będzie miał okazję pograć w pucharach btw dopinają jakiegoś młodego gościa z hiszpani niby talenciak
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1531
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

szoumidelej pisze: 20 sty 2023, 16:24 dopinają jakiegoś młodego gościa z hiszpani niby talenciak
taa fresneda na prawa obrone, 04 rocznik
i w miedzyczasie oficjalka trossarda wjechala

co do kiwiora to imo jednak rotacja z gabrielem, na spd predzej bym sie spodziewal zobaczyc white'a niz jego, ale zobaczymy czy zaistnieje wgl taka potrzeba
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9755
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Chris Wood w Nottingham, a Danny Ings kolejny raz na bordowo, po Burnley i Villi, teraz West Ham.

A ten Kiwior to się wydaje taki cichy, nieśmiały, pod kamery nie lubi także, bo tam się ktoś nad charakterem zastanawiał, taki idealny grzeczny chłopak do pracy.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Transfery

Post autor: sebring »

eddy_wata pisze: 20 sty 2023, 16:21 ma sie przy kim kiwior rozwijac, moim zdaniem pojdzie w stronę śpd

tzn nie wiem czy po to kupil go arsenal ale ja go widze docelowo bardziej patrzac jakie on ma atuty
raczej biorą go dlatego, że potrzebują lewonożnego śo, który odciążyłby nieco gabriela
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Transfery

Post autor: Mietek »

potter pisze: 20 sty 2023, 19:03 Chris Wood w Nottingham, a Danny Ings kolejny raz na bordowo, po Burnley i Villi, teraz West Ham.

A ten Kiwior to się wydaje taki cichy, nieśmiały, pod kamery nie lubi także, bo tam się ktoś nad charakterem zastanawiał, taki idealny grzeczny chłopak do pracy.
No Arteta lubi taki typ zapierdalającego ambitnego schoolboya.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Transfery

Post autor: Kalom »

:joint: [*]
ODPOWIEDZ