Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Karuzela ruszyła?


“I’m totally devastated. No excuse for this. We had everything we needed to make it to next year’s Champions League and we failed”.

“We are Liverpool and qualifying to the competition is the bare minimum. We let you and ourselves down”.-Salah.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Real newsy:
Fran garcia już dawno podpisany

Jude ma być oficjalnie w tym tygodniu

Joselu za mariano

Benzema do arabii na 2 lata 200mln za sezon
Jak Benz odejdzie to kane/firmino xd w to akurat wątpię bo musi zostać na jeszcze sezon kane za drogi, firmino się nie nadaje na pierwszy skład

Asensio blisko odejścia, nacho i ceballos dalej rozważają czy odejść

Spodziewałem się tylko mariano i może ceballosa, a tu jeszcze 3 może odejść xd
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Transfery

Post autor: BouncedDuck5106 »

Błagam Cię Dani zostań, Ancelotti zostanie wyjebany po dwóch miesiącach i będziesz sobie elegancki pykał w środku z fede i judem
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

No i dobrze, dużo Chelsea ma takich playerów co bardziej za napastnikiem niż szpica, a dochodzi jeszcze Nkunku. Ma coś w sobie ten Felix, ale nieregularny jest strasznie a dodatkowo nie chce mu się tak walczyć bez piłki więc Simeone też pewnie go będzie dalej wypychać.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

No to będzie ciekawe lato w Madrycie. Wszystko na to wskazuje że Benzema out za arabskimi milionami.

Teraz pytanie Osimhen,Kane,Firmino,Jesus czy Lautaro Martinez.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Transfery

Post autor: zemsta1camzata »

bartosz śpiączka
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Transfery

Post autor: emcess »

Cristiano Ronaldo
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

potter pisze: 30 maja 2023, 15:04 No i dobrze, dużo Chelsea ma takich playerów co bardziej za napastnikiem niż szpica, a dochodzi jeszcze Nkunku. Ma coś w sobie ten Felix, ale nieregularny jest strasznie a dodatkowo nie chce mu się tak walczyć bez piłki więc Simeone też pewnie go będzie dalej wypychać.
Przeciez to jest piękne że poszedl grać do chelsea i chuja produkował, a od razu jak wyjebal z madrytu to atletico nagle formę złapało :lol:
Overrated w chuj ten felix mini
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: VBSW »

Manu Sainz z dziennika AS, który ma dobre informacje z rynku transferowego dzięki świetnej relacji z agentem Jorde Mendesem, podaje, że przyszłość Karima Benzemy praktycznie definitywnie prowadzi do Arabii Saudyjskiej. Jak podają źródła zbliżone do klubu Al-Ittihad, porozumienie z napastnikiem Królewskich jest bliskie domknięcia. Co więcej, do jego ratyfikowania brakować ma już tylko oficjalnego zakończenia kontraktu Francuza z Realem Madryt. Królewscy ciągle nie otrzymali ostatecznej odpowiedzi od atakującego w sprawie jego przyszłości.

Al-Ittihad to najnowszy mistrz Saudi Professional League. Drużynę prowadzi Nuno Espirito Santo, który w Europie prowadził między innymi Valencię, Porto czy Tottenham. Cristiano Ronaldo gra w Al-Nassr, które ten sezon skończy na drugim miejscu (do rozegrania pozostaje ostatnia kolejka). AS podkreśla, że Benzema kontaktował się z byłym kolegą, by wypytać go o ligę i życie w Arabii Saudyjskiej.

Gazeta potwierdza informacje innych mediów, że Benzemie zaproponowano 2-letnią umowę i pensję przekraczającą 100 milionów euro rocznie, od której napastnik nie będzie musiał odprowadzać żadnych podatków.

Francuzowi dzisiaj w Valdebebas miał towarzyszyć Karim Djaziri. Oficjalnie nigdzie nie potwierdzono, że to Djaziri ponownie prowadzi interesy Benzemy, ale AS określa go mianem agenta napastnika. Djaziri przyjechał z Benzemą na popołudniowy trening do Valdebebas, gdzie znajdują się także biura działaczy Królewskich.

Kurwa, tyle lat czekania.
Szkoda, że teraz chce wypierdalać, kiedy chujnia na rynku z napadziorem, jeśli Don Florentino szykuje gwiazdę na otwarcie nowego stadionu.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Transfery

Post autor: Mider »

Dobra decyzja
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

i kto następcą: Kane, Osimhen?

Kovacic negocjuje z City, Chelsea skłonna sprzedać
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Transfery

Post autor: Mider »

Skonczy sie na Joselu i Lukaku (też na wypożyczenie roczne)
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Transfery

Post autor: 2do5 »

Bobby Firmino wbije
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Kurwa już by mógł się ten rok przemęczyć w realu, bo za chuja nie ma napadziorow za kane wołają 100mln :rotfl: a za rok byłby za free no i niby ten mbappe jest możliwy za rok ehhh Joselu ok i tak zagra 6 razy w sezonie więc wyjebane. No kurwa nie ma nikogo firmno meh vlahovic meh
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

bobby z joselu pociagna wozek
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Właśnie asensio też odchodzi :lol: i za niego ten marniak z Milanu brahim Diaz :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Transfery

Post autor: pardon »

no alternatywa byl kubo to cholera wie ktory lepszy wybor

czuje w kosciach comana, chlop wygral wszystko co sie da nie ma huja ze zostanie w bajernie
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Transfery

Post autor: Jasek »

Pytanie czy Coman będzie chciał swoje 100% win ratio spierdolić
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Teraz podają ze modric też wypierdala do arabii :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ