Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Transfery

Post autor: eddy_wata »

Edi Semedo w Arisie Limassol :( szkoda radomiaka, zapewne Pedro Henrique też odejdzie, a i Szkurin ze Stali typowany :(
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Skzurin dopiero co kontrakt przedłużył, ale może tylko po to żeby Stał zarobiła chociaż oni się zapierają, że w przyszłym sezonie tam będzie grał.

Że Marsylia jeszcze po fatalnym półroczu Lodiego na nim przyrobi to bym się nie spodziewał, no ale to Araby płacą więc wiadomo.

Ogółem na razie słabe i nudne okienko, ale w Anglii pewnie ruszą 31 stycznia
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: fifi »

Bisclavret pisze: 17 sty 2024, 14:31 no nie wiem czy z Grecji łatwiej jest się wybić do ligi top 5 niż na przykład z zaplecza ligi top 5, idzie raczej na docelowe granie. Serie A już chyba nie zawojuje (a były momenty że rozważany był w kontekscie transferu do czolowki), tym bardziej innej ligi której nie zna i w której nie ma renomy. Tak to sobie przynajmniej w pucharach coś pogra.
Na zapleczu ligi top5 właśnie był i nie wydaje mi się, aby transfer do innego klubu zaplecza ligi top5 miałby rację bytu. Wydaje mi się, że już lepiej przejść do takiej Panaty i spróbować się dobrze pokazać.

Jak Spezia spadnie do Serie C to będzie smutek dla polskiej kolonii...
Spoiler
...i Olkowicza, bo Platek nie wykupi ŁKS-u xD
Ostatnio zmieniony 17 sty 2024, 15:36 przez fifi, łącznie zmieniany 1 raz.
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

nikogo
Spoiler
Wychowanek Zagłębia Lubin został wypożyczony do końca obecnego sezonu. Spezia wydała już oficjalny komunikat w tej sprawie.
Dodano po 4 godzinach 45 minutach 49 sekundach:
Slisz oficjalnie
Spoiler
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

JA JESTEM CZŁOWIEKIEM STAREJ DATY I DLA MNIE TE WYJAZDY, WYDAJĄ SIĘ, PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE, NIETRAFIONE. DLA MNIE PIŁKA TO JEST TU W EUROPIE I REPREZENTACJA TEŻ NA TYM UCIERPI, BO TE JETLEGI, DUŻA ODLEGŁOŚĆ. TAK, JA WIEM, ŻE ZARAZ POWIESZ MATEUSZ, ŻE TA LIGA JEST NIESAMOWICIE ROZWINIĘTA I MOŻE I MASZ RACJĘ, ALE TAK JAK POWTARZAM CZĘSTO NASZYM REDAKCYJNYM KOLEGOM, ZAKOCHANYM W PIŁCE ANGIELSKIEJ, ŻEBY NIE KLĘKAĆ PRZED PREMIER LEAGUE, TAK DO LIGI STANÓW ZJEDNOCZONYCH TEŻ NIE PODCHODZĘ Z PRZESADNĄ CZOŁOBITNOŚCIĄ. POMIMO, ŻE AMERYKA KOJARZY MI SIĘ DOBRZE, BO PRZECIEŻ POJECHANIE TAM DLA MOJEGO POKOLENIA, TO BYŁO COŚ NIEOSIĄGALNEGO. DZIŚ KAŻDY MOŻE POJECHAĆ, POLECIEĆ I WYGLĄDA TO INACZEJ. W KAŻDYM RAZIE POWODZENIA DLA ŚLISZA I WYBACZCIE TE MOJE STARCZE WYWODY.
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: Transfery

Post autor: TruthTeller »



xD nie chcieli go z powrotem w liverpoolu?
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

upadek
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Transfery

Post autor: ConeyIsland »

Coś tam zarobił, teraz wracam do Europy. Ajax potrzebuje 'ratunku' więc win-win.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Transfery

Post autor: redman23 »

ConeyIsland pisze: 18 sty 2024, 15:20 Coś tam zarobił,
no nie wiem

Jordan Henderson has not received a penny from Saudi club after deferring wages to avoid UK tax
https://www.telegraph.co.uk/football/2024/01/17/jordan-henderson-salary-saudi-al-ettifaq-uk-tax/
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Transfery

Post autor: ConeyIsland »

O kurwa hahahah
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Transfery

Post autor: jAg »

Kompromitacja cwela
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Gęba nieskażona intelektem, a sumienie moralnością. Dzięki za wszystko kapitanie :bowdown:

Ps. Gerrard też ponoć stamtąd wypierdala. I się nie zdziwię jak też z podatkami będzie przypał.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Przecież kontakt dziś zdecydował się przedłużyłyć do 2027
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

O chuj, a gdzieś mi info śmiginęło, że jakąś młodzieżówkę ma wziąć. Może się zajebałem w akcji
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4268
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Transfery

Post autor: gogi »

Al-Hilal rozwiązało kontrakt z Neymarem wyjebało Neymara z listy piłkarzy, bo przez kontuzję i tak nie zagra do końca sezonu.



W jego miejscu w składzie pojawił się Renan Lodi pozyskany z Marsylii za dwadzieścia baniek europejskiej waluty.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Bartłomiej Drągowski do końca sezonu będzie występował w Panathinakosie Ateny
Perisić ma iść do Hajduka Split.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1236
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »


Kane tam za dyrektora sportowego robi przy okazji?
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: demon »

Po sezonie jeszcze pochettino
SLAFF
Posty: 370
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Transfery

Post autor: SLAFF »

Zarząd w żałobie po śmierci Beckenbauera, więc rozsądek poszedł na urlop.
Awatar użytkownika
E-42
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: E-42 »

xD czyli wracamy do normy. Przypominam tylko, że przed Dierem chcieli Chalobaha i ogólnie od przyjścia Tuchela co jakiś czas pojawiają się pomysły ściągania z wysp koleżków, którzy w swoich klubach są rezerwowymi i "ulubieńcami" kibiców. Problem taki, że przestało się kończyć na pomysłach
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead


Łapiesz? Życie jest jak zdrapka
Drapiesz, drapiesz, chuj wydrapiesz, kurwa i po jabłkach
ODPOWIEDZ