Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Transfery

Post autor: 2rzyn »

Messi ty pojebie. Miec tyle szmalu na koncie i zamiast wrocic do barcy odpierdolic last dance i zgarnac moze LM to bedzie sie bujac w Majami ktorego nikt nie oglada
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Gdzie Barca z ta kadra po LM. Marzenia.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

I ma ufać laporcie ze go znowu nie wyrucha xD
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Transfery

Post autor: pardon »

jeszcze ludzie zatesknia za bartomeu
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Mider pisze: 07 cze 2023, 21:47
Harry Kane miał dosyć szybko wypaść z listy głównych kandydatów do zastąpienia Karima Benzemy. Jak informuje AS, klubowi po prostu nie spina się pod względem finansowym temat zakontraktowania napastnika Tottenhamu. Nie dość, że Daniel Levy wycenił swojego gwiazdora na około 116 milionów euro, to jeszcze trzeba by do tego dodać wygórowane oczekiwania samego zawodnika, którego zarobki miałyby sięgnąć 20 milionów euro rocznie. I mimo że 29-letni Anglik był faworytem Carlo Ancelottiego do wzmocnienia ofensywy, to teraz miał on już zostać kategorycznie skreślony.

Pomijając już jednak kwestie czysto finansowe, w Realu Madryt są zdania, że Kane nie wpisuje się w plan odnowy zespołu. Florentino Pérez już od jakiegoś czasu przyzwyczaił wszystkich do tego, że sprowadza młodych i perspektywicznych zawodników, którzy lata najlepszej gry mają dopiero przed sobą. Ponadto w biurach na Santiago Bernabéu nikt nie ukrywa tego, że wiara w dalszy rozwój Viníciusa i Rodrygo pozostaje niezachwiana.

Mając powyższe na uwadze, tak naprawdę jedynym napastnikiem, który w tym momencie jest poważnie rozważany przez Real Madryt, pozostaje Joselu. Zdaniem ASa hiszpański atakujący wpasowuje się w plan sprowadzenia doświadczonego i taniego snajpera, który miałby pełnić rolę bardziej drugoplanową. Natomiast to, czy konkurencja w ofensywie byłaby ostatecznie jeszcze większa, zależeć będzie od możliwości, jakie przyniesie ze sobą rynek transferowy. Królewscy nie zamierzają jednak ruszać w kierunku zawodników, których amortyzacja z finansowego punktu widzenia jest czymś niemożliwym. A tak to właśnie wygląda w przypadku Kane'a.
skonczy się na wypozyczeniu Lukaku
To nie as ostatnio wrzucał news ze Benzema zostaje po czym po 2godzinach wjechała oficjalka ze odchodzi? :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

nie no fajnie, że wierzą w Rodrygo i Viniego, ale w napadzie trzeba mieć 3, a wypadałoby jeszcze móc kogoś wpuścić z ławki
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

joselu da rade
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Transfery

Post autor: samir »

piekna decyzja krolu, nie wracaj do tego syfu, co boskie zostalo boskie, a ja bede juz do konca tesknic i pieknie wspominac najwiekszego w historii sportow

jaki on ma miec tam hajs?
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »



Dzień dobry
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Transfery

Post autor: 2do5 »

Zajebisty ruch Liverpoolu i to jeszcze za takie siano, Mac Allister to one man army w środku pola, ciekawe w sumie czy będzie grał na 10 czy bardziej jako b2b, bo przecież on w odbiorze również ogarnia temat
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Klopp nie gra klasyczną 10, Mac będzie jednym z dwóch CMów odpowiedzialnym za kontrole piłki i rozegranie, vide Thiago czy kiedyś Wijnaldum

to nie koniec wzmocnień środka pola, Liveprool rozpoczął też wstępne rozmowy z Khephrenem Thuramem i Manu Kone, Gravenberch i Lavia też są opcjami
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Transfery

Post autor: 2do5 »

z kategorii #nikogo - Jefferson Lerma w Crystal Palace. Murzyńska rodzina Palace powiększa się. Wolny transfer, a kilka lat temu Bmouth płaciło za gościa 30mln, co jak na standardy tego klubu grubo
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Transfery

Post autor: sebring »

Ciekawe, czy Gallardo i/lub Tite znajdą se jakąś robotę w Europie w to lato
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

może Monaco? Tam został dyrektorem sportowym Brazylijczyk, który tam zgarniał jakieś nagrody za to więc kontakty ma, a Gallardo to były gracz Monaco. No i zwolnili właśnie trenera.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Transfery

Post autor: sebring »

Spoiler
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Transfery

Post autor: wujot »



Prezentacja Benzemy
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Podobno Inter Becksa wyprzedał wszystkie bilety na mecze domowe przez zakontraktowanie Messiego.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Spoiler
Zapowiada się że za moment here we go Kovy.

E: Naby Keita w Werderze do 2026.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Foster podpisał z Wrexham na kolejny rok
to dopiero giga deal, a nie jakiś Messi
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Gundogan w Barcy wg Mundo Deportivo, więc Kovacic w City. Moim skromnym zdaniem jednak jakościowo to duży spadek City a jeszcze podobno Silva po finale ogłosi odejście. City nie musi być w tym sezonie mega mocarne bez tej dwójki.

Do tego zaczynają chodzić jakieś płoty Mahrez -Arabia.

Słabo to wszystko wygląda dla City.

Szczerze bez trójki Mahrez,Gundogan,Bernando Silva nie zaskoczy mnie strata mistrza.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ