Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Transfery

Post autor: pardon »

btw



okropnie mi sie podobal ten chlopaczek w dwumeczu z lechem, bedzie z niego pociecha
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

nie ukrywam, mocno jestem ciekaw co zrobi Real z zastępstwem Benzemy, czy ktoś przejściowy i za rok zamach na Mbappe/Haalanda znowu, czy może teraz Kane/Vlahović?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Trzeba się będzie zainteresować kto te lige arabską transmituje :lol:
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Telewizja Polska :razz:
Bisclavret
Posty: 3296
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

Vlahovic to jest na dzisiaj piłkarz do powrotu do fiorentiny a nie jakiś Real
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

Vlaho w bayernie wali 30+ goli lekko, u Allegriego większość napastników gra piach
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Transfery

Post autor: zuperhero »

vlahovic to krzychu piątek 2, ja na ich miejscu wziąłbym Firmino na przeczekanie, raz że aktualnie nie mają specjalnie alternatyw na rynku, dwa że pozwoli mocniej błyszczeć skrzydłowym i wybieganym b2b'om, ewentualnie Thuram jeśli Ancelotti na szpicy chciałby jakiegoś fizola (z tym że francuz to chyba jednak nie jest zawodnik poziomem na Real) A prawdziwe pieniądze rzucić na Bellinghama, bo w nawet jak nie trafią z napastnikiem to rok się przemęczą, a Jude to jest piłkarz który pojawia się raz na pokolenie i słabo byłoby go stracić, szczególnie że Kroos i Modric są na krzywej opadającej
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Podobno idą po Kane.

Nie zaskoczy mnie pakiet Kane plus Firmino, bo jeden grajek to za mało.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Transfery

Post autor: pardon »



no i gitara, jebac czempionszip
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Transfery

Post autor: yaneq »

Mount do United, Kovacic do City, jak to oceniają forumowi czelsioki
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Transfery

Post autor: Kalom »

kto wie może kulibali lubi grać na 6 skoro i tak nikt go nie kupi, a zostanie 2 pomocników w klubie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Karim odpowiadal na pytania na gali marca
pytanie od zaproszonego dziecka] Czy zostanę w Realu? Tak, na razie jestem tutaj, cieszę się każdym dniem, dobrze trenuję i mamy mecz w sobotę.

– [pytanie od prowadzącego] Czy przemówię do kibiców o przyszłości? Ale dlaczego mam mówić do kibiców, jeśli jestem w Realu... O przyszłości mówi Internet, ale rzeczywistość to nie Internet.

Se queda Karim :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Transfery

Post autor: neks »

Kovy trochę szkoda, a z Mountem to chuj, kilka lat w seniorskiej piłce i dalej nikt nie wie co on potrafi robić na boisku poza bieganiem i jeszcze chce za to kontrakt na który tylko united może się nabrać
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Transfery

Post autor: zuperhero »

yaneq pisze: 01 cze 2023, 18:48 Mount do United, Kovacic do City, jak to oceniają forumowi czelsioki
po chvj city go bierze? nie śledzę PL, kovacic jest teraz taki dobry, czy to transfer żeby mieć gościa na głębokiej rezerwie?
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1465
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Transfery

Post autor: rozklad_gaussa »

za gundogana chyba ma wbic
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

przecież jak on zdrowotnie wytrzyma, a to jest największe zagrożenie imo, to Pep z niego zrobi kolejnego kozaka. Nie jest jasna sytuacja Gundogana chociażby więc taki Kova idealny grajek do zastąpienia (chociaż nie jeden do jeden, bo nie ma tego instynktu strzelca co Ilkay, bardziej super podanie i dużo biegania). Tylko no właśnie on często wypada na 2-3 tygodnie i to jest ten problem z brakiem regularności i wydaje się jakby w Chelsea już był wypalony i potrzebował zmiany.

A za niego będą znów próbowali po tego Caicedo podbijać (albo Ugarte), ciekawe czy Casadei się przebije u Pocha
Ostatnio zmieniony 02 cze 2023, 0:18 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Pierdolic tego kovacica który w tym sezonie przestał dryblować, zastanów się jeden z drugim

Mounta szkoda i to błąd, ale trzeba rozliczyć drogie zabawki
Obrazek
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Transfery

Post autor: neks »

zdania ekspertów są podzielone
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Transfery

Post autor: RIVALDO111 »

Top 3 zaskoczeń okna. Upadły Milan gdzie obok niego największą gwiazdą jest paralityk Giroud.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Transfery

Post autor: Jasek »

Proszę o szacunek dla pięknego francuza
cztery żubry i dwie kurwy
ODPOWIEDZ