[serial] The Mandalorian

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1259
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: stranger »

Spoiler
o Boba Fettcie będzie oddzielny serial. Raczej formuła wróci do renegata(latanie po zadupiach i znanych miejscówkach, spuszczając wpierdol osilkowi odcinka.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: deska »

Spoiler
niby tak, ale trzeci sezon Mando zapowiedziano na grudzień 2021, a 'Book of Boba Fett' sugeruje, że to będzie tylko jakaś historia o nim i wrócimy do Dina / pójdziemy do tej laski co chce odbijać Mandalore
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Bolo »

Kurwa panie złoty ale tego żem się nie spodziewał, że
Spoiler
Darek jest ojcem oli
piękny odcinek panie kochany.
Spoiler
jak go luke zgniótł to wow
dark trooper theme to bangier i pasuje idealnie
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 646
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: KamilNO »

Zajebisty odcinek, zajebisty sezon, tak właśnie musiało być
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: vampmoney »

Okej, poczułem się jakbym pierwszy raz znów oglądał gwiezdne wojny z VHS w 2004, nie sadziłem ze jakiś nowy film z uniwersum SW obudzi we mnie jeszcze takie uczucia
Spoiler
Jedyne do czego się przypierdalam to te ciemne skurwysyny co w ostatnim odcinku się masowo na statek wyjebaly. Są jak z avengers jakiegoś chujowego a nie z gwiezdnych wojen. SW zawsze szanowałem za nie bycie stricte sci-fi tylko takim jakby innym torem potoczeniu się historii świata. W sensie jest bieda, są jakieś maszyny przypominające przyrządy z początku XXw. A te czarne roboty jakieś takie z dupy. Ale oprócz tego w mando czuć brudne SW mocny props
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Obejrzałem w końcu ostatni odcinek drugiego sezonu i o matko :bowdown:
Spoiler
Cały wątek Fetta uznaję za bardzo fajny, a jestem mega fanem tej postaci. Oczywiście szkoda mi, że historia z Expanded Universe idzie do kosza, jeżeli chodzi o kanon, bo jest zajebista, ale nowa nawet też zapowiada się całkiem niczego sobie, na pewno nie skreślam.

To co się odjebało w ostatnim odcinku z Lukiem było dla mnie absolutnie niespodziewane i osobiście bardzo szanuję tę wrzutkę. Dzięki technologii możliwe stają się rzeczy, które jeszcze nie tak dawno temu fanom SW się po prostu nie śniły. Mieszane uczucia natomiast mam w stosunku do Dark Trooperów - wolałem pomysł z elitarnymi żołnierzami naćpanymi mocą, a nie po prostu jakimiś tam super hiper robotami (swoją drogą mega głupota z tym, że Mando jak gdyby nigdy nic zniósł ot tak sb wgniatanie głowy w ścianę - wytrzymałość hełmu to jedno, a impact force to drugie raczej.

Wątek księżniczki z CW oczywiście jebać, podobnie zresztą jak aktualną wizję Mandalore, której ktoś po drodze obciął owłosine jajca i zastąpił gładką pizdą.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Jiigsi »

Potwierdzony spin off z Boba Fettem
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: oyche »

sory ze nie w temacie, ale o chuj chodzi z tym boba petem xd dlaczego kazdy oldskulowy starwarsowiec jest jego fanem? nie wiem nic na jego temat oprocz filmow, przeciez on tam dostal jakies 10 minut screenplaju, nic nie mowi, nie umie wykonac zadnej powierzonej misji, ogolnie jest jebanym nieudacznikiem, luke osmiesza go jak gowno, potem han przez przypadek go 'zabija' w sposob ktory podsumowuje jego dzialanosc, dostaje strzala w plecak i leci bezwolnie jak mala kurewka do gardla mucholapki xd przeciez ten koles to jakies comic relief co najwyzej.

nie no sory ze to napisalem, ale za kazdy razem jak widze BoBa PeT NajLePrZy to mam takie xd na ryju
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Bolo »

Motyw masz straszny bul dupy o clone warsy i nie jesteś obiektywny w chuj, Oczywiście masz pełne prawo do swojej opinii nawet jeśli jest błędna.
Spoiler
Dark troopery tu mogę się zgodzić ze lepsze ludzie ale to jak pokazali te droidy w serialu z ta muzyka to było
Dojebane mocno, jak lukier tam wjechał to tez idealna scena. Jutub już zrobił lepszego deep fejka z lukierem niż zrobił to Disney hah
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1259
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: stranger »

Ta muzyka to żart ale
Spoiler
jak oni gadają, że przez eliminacje pierwiastka ludzkiego te czarne chamy stały się mocniejsze to okey. Tym bardziej po tym jak uwaga 1 prawie zajebał mando.
Tym większy props dla oryginalnej trylogii, że jednak Luke jest faktycznie koksem a nie jakaś melepetą
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MicBar »

Spoiler
Jak Luke wjechał w ostatnim odcinku,
to biłem brawo przed TV.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Bolo pisze: 21 gru 2020, 20:29 Motyw masz straszny bul dupy o clone warsy i nie jesteś obiektywny w chuj
To już jest trochę meme w moim wykonaniu, ale i tak bd sb dalej uważał, że jest to symbol wszystkiego co najgorsze w "nowożytnych" SW.
Spoiler
Ale jak mnie tak zachęcasz to kto wie, może dam szansę jeszcze, bo z 3 sezony w sumie łyknąłem kiedyś.
oyche pisze: 21 gru 2020, 20:11 sory ze nie w temacie, ale o chuj chodzi z tym boba petem xd
Dwa słowa - Expanded Universe.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: taka »

Czy można łykać to cudo gdy nie widziało się kompletnie nic z SW i będę wiedział ococho czy jest to serial tylko dla fanów serii?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: oyche »

obejrzałem wczoraj, fajne, boba fett też fajny, tylko ci mroczni szturmowcy i szabla świetlna takie z dupy, no i w ostatnim odcinku jak gideon tłumaczył mandalorianowi o co chodziło w tym filmie to takie ehh, ale ogólnie zajebiste, najlepsze co widziałem ze świata SW

tylko na minus że pierwszy odcinek był najlepszy
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: vampmoney »

taka pisze: 27 gru 2020, 17:58 Czy można łykać to cudo gdy nie widziało się kompletnie nic z SW i będę wiedział ococho czy jest to serial tylko dla fanów serii?
Wiesz co moim zdaniem w chuj fajniej jest być po przynajmniej I II III IV V VI
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

VII, VIII i IX absolutnie zbędne i jebać je maczetami zresztą.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: deska »

VIII najlepsze gwiezdne wojny
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Globe »

ja już nie wiem czy VII czy VIII. wydaje mi się, że Jar Jar powinien zrobić kontynuację Przebudzenia, ale gdyby zrobił, nie mielibyśmy rewelacyjnego ostatniego jedia... wybory, wybory

bez offtopu, może wrócę do Mando. Pierwszy sezon fatalny, nie dokończyłem, ale po propsach dla drugiego sezonu może dam szansę.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: oyche »

dla mnie z tych nowych tez 8 najlepsza, a chyba zebrala najgorsze recenzje
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Bolo »

Bo się nie znacie na gwiezdnych wojnach i trollujecie. Oczywiście że darksaber dobry i dobrze wyjaśniony był. Mandolorianie z starego kanonu mi się bardziej podobali ale nie jest najgorszej.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ