[serial] The Mandalorian

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: GeorgePortfel »

Trzeci odcinek jak dla mnie scenariuszowo dość przewidywalny, ale realizacja niezła.
Spoiler
Demonstracja gadżetów jakie posiada główny bohater. Trochę sentymentów i jeszcze więcej fajnej jatki. CGI wydaje się spoko. Ostatnia scena, jak Mandaloriany się zlatują z misją ratunkową mi się mega skojarzyła z "Atakiem Klonów" kiedy to Yoda przyleciał z armią ratować Jedi na arenę walk
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: tanio »

taki tam serial przygodowy dla prostego czlowieka i jego dziecka z wyjatkowo chujowa, tandetna muzyka serialowa. ogladam, ale bez entuzjazmu. w cenie zero zlotych thanks to our friendly reptilians trace tylko czas i resztki szacunku do siebie, wiec sie w miare oplaca. no nic, zobaczymy.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: oyche »

przyjemnie się ogląda, klimacik jest, ale mogliby już pchnąć fabułę do przodu
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: mlodyperkez »

kurwa po 3 odcinkach lekko mi opadl entuzjazm wzgledem pilota. oczywiscie jesli chodzi o jakosc produkcji to pierdolony kosmos (hehe), wyglada to po prostu oblednie i nie wiem czy kiedykolwiek jakis serial wygladal tak dobrze. jest klimat starych czesci (chociazby przejscia scen o ktorych mowil motyw) czuc ze to stare star warsy a nie cos nowego od disneya. to na pewno na plus. ale no kurde..spodziewalem sie w sumie troszke mroczniejszego serialu i momentami jest zbyt dziecinnie/naiwnie. no i po 3 odcinkach w sumie fabula nie ruszyla sie nic. czekam na dalszy rozwoj historii.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Może planują zrobić 10 sezonów
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
kuszmen
Posty: 128
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:23

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: kuszmen »

dla mnie muzyka to jedna z najlepszych rzeczy tego serialu, mocno "westernowa", w ogole fabula, bardzo mi przypomina red dead redemption xD
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Bardzo fajny ten trzeci odcinek. Jeżeli utrzymają poziom i zrobią tego sporo sezonów, będę usatysfakcjonowany (mówię to w kontekście mało żwawego rozwoju fabuły).
Spoiler
A jak Mando'ade odjebali grupowy wjazd na chujowych bounty hunterów to normalnie mokro w gaciach. :bowdown:
Szczególny props dla tego dużego typa co się pultał w kuźni, a potem rozpierdolił w stylu Rambo. Props podwójny, bo design jego zbroi pamięta jeszcze czasy Starej Republiki.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Cz4rny1337 »

ToMojaStaraKsywka pisze: 25 lis 2019, 16:36 Może planują zrobić 10 sezonów
raczej to wyglada jakby zrobili film i go pocieli jak Vega zeby ktos kupil Disney+
Obrazek
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Jiigsi »

Ani trochę to tak nie wygląda
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: phobos »

właśnie wygląda, zakończenia poszczególnych odcinków bez kitu jakby kończyła się scena w filmie

ale co z tego, bo całość i tak ogląda się zajebiście
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: GeorgePortfel »

te odcinki pierwotnie miały być dużo dłuższe, ale gdy okazało się, że wyjdzie ich wtedy tylko 5, a serial ma być motorem napędowym dla nowej platformy, zdecydowali się je bardziej pociąć
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: mlodyperkez »

no i jak tam towarzystwo po 5 odcinkach? dla mnie lipa...sorry ale fajna muzyka dobre efekty i ladne ujecia to za malo zebym po 5 odcinku nadal sie jaral kiedy fabularnie jest kompletne dno i sama historia za nic mnie nie porywa. w zasadzie od 1 odcinka do 5 nie zmienilo sie NIC. z odcinka na odcinek jest coraz bardziej dziecinnie i zaczyna mi powoli wypierdalac zenadometr. ja rozumiem ze maly joda slodziuki uuu mmm jaki on piekniutki ale bedziemy miec zajebista zabawke na sella w swieta ale zastanawiam sie przez ile jeszcze odcinkow nie maja nam zamiaru pokazac czegokolwiek wiecej i pchnac fabule, bazujac tylko na tym ze ludzie sa zajarani zielonym ludkiem.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: many-s »

Racja, 4 odcinek to już był cringe dla osoby starszej niż 13 lat. Mały Yoda fajny memes ale to za mało.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Wiewior »

Dam szansę jeszcze jednemu odcinkowi i jak nic nie ruszy to odpuszczam :dunno: 4 odcinek to już była żenada po całości
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: koniec »

ten nowy odcinek całkiem spoko, w końcu się coś dzieje
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Bolo »

Biorąc pod uwage, że to gwiezdne wojny (dla dzieci) to byłem pewny że:
Spoiler
zip co rzekł przeżyje a tu proszę, ded. To że droid nie przeżyję to byłem pewny bo miał zbyt fejmowy głos, żeby Taika co sezon nagrywał.
Trochę nuda ten serial i rozumiem, że komuś się może nie podobać ale mi to slow pace podobało się, gwiezdne wojny w mniejszej skali niż ratowanie całej galaktyki siedza mi.

Ogólnie, muszę docenić to, że mimo nie widać kompletnie twarzy Pedrito który i tak w sumie mówi niewiele zagrał dobrze i bardzo dobrze jest to wszystko zmontowane i nie czuć aż takiego braku mimiki twarzy, praps.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Bolo pisze: 29 gru 2019, 17:16 Trochę nuda ten serial i rozumiem, że komuś się może nie podobać ale mi to slow pace podobało się, gwiezdne wojny w mniejszej skali niż ratowanie całej galaktyki siedza mi.
Mam tak samo. Z jednej strony narzekałem trochę, że przez większość sezonu chłop se lata i strzela i jest fajnie... No ale właśnie było fajnie, był fanserwis dla elyty (trzeba było coś tam łyknąć wcześniej, żeby skumać), były przyjemne dla oka akcje, a i nawet jakiś suspense się zdarzył tu i tam.

Zakończenie sezonu spoko i spoko, że nie bali się odstrzelić paru miłych mordek. Od początku nastawiałem się na kameralną opowieść w klimacie, który uwielbiam i to dostałem. Ja propsuję i szanuję.

Oya Mando'ade!
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: vampmoney »

Ja również jestem bardzo zadowolony z Mandalorianina, czekam bardzo mocno na drugi sezon
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: 2ps__ »

i ja się przyłaczam, bardzo mi przykro, że muszę czekać na drugi sezon, super się to ogladalo ujebanym
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Papys »

Jestem po trzech odcinkach i mega klimat. Fabuła wiadomo, nic odkrywczego ale uniwersum SW jest mega. I piękny soundtrack, jestem kupiony :bowdown:
ODPOWIEDZ