[serial] Sukcesja / Succession

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: KillerCroc »

Scena Grega z zegarkiem :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: FLoo »

w tym sezonie jest 9 odcinków a nie 10? jeszcze nie odpaliłem
Największa pizda na forum:

Mider
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: yakubu73 »

Tak, 9 jest finałowym.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: FLoo »

dzieki
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

Od 5 odcinka tego sezonu do końca najwyższa forma z wyłączeniem części dialogów w odc 6. Finał mocny, teraz tylko czekać do 2023.

Greg oczywiście największy śmieć
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: koniec »

Mider pisze: 13 gru 2021, 15:53 Greg oczywiście największy śmieć
czemu?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Prez »

To był finał?! A ja z ręką w gaciach już czekałem na ostatni odcinek za tydzień...
Najlepszy sezon jak dotąd, bez dwóch zdań
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: emcess »

GRRRR ja tak samo, chciałem jakiegoś dokończenia tej akcji... zgadzam się, ten sezon to rozpierdol
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: niuhniuh »

Za szybko ten sezon zleciał, za szybko.

PYTANKO
Spoiler
wiem, że wszelkie akcje korporacyjne/finansowe/biznesowe zawsze są skromnie w Sukcesji opisane jak na serial, który się kręci wokół korporacji/finansów/biznesu ale za HUJ nie mam pomysłu o co chodziło z tą matką. No ja wiem, główna sprawa to że Tom sprzedał żonę, matka wbila nóż w plecy dzieciakom, ale jak to jest możliwe, że jakieś prawne ustalenia rozwodowe, które dały tym dzieciakom prawo głosu w sprawie firmy można odwołać od tak przez telefon? Jakaś mądra głowa jest w stanie to wyjaśnić? Oczywiście nie uważam, że to plot hole, po prostu nie mam pojęcia jak to działa
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: jajca »

Spoiler
no umowa z definicji to jakieśtam ustalenia między stronami, w tym przypadku dwoma. jesli obydwie się zgadzają, to mogą ją sobie zmienić przecież, gówniaki nie były stroną w tej sprawie a ich prawo głosu/weta wynikało z matczynej łaski, a że dostała coś w zamian to zrzekła się tego prawa
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: niuhniuh »

Spoiler
pomyślałbym, że warto by było się w takiej kwestii zabezpieczyć, no ale ma to sens, chyba :dunno:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: KillerCroc »

@niuhniuh
Spoiler
W poprzednim odcinku ich matka rozmawiała z Shiv, że z prawnikiem muszą omówić papiery rozwodowe bo zależało im na tym domu w Londynie o którym wcześniej była mowa, ja z tego co sam rozumiem to jest połączone z tym, że wcześniej dzieciaki byli u niej na kolacji żeby omówić jej akcje w firmie jak była sprawa z mergerem. Sam się nad tym głowiłem bo to trochę wygląda jakby wyciągnęli na koniec sezonu coś żeby napędzić kolejny. Na reddicie ktoś to fajnie opisał
Spoiler
The agreement/settlement was probably between Logan and Caroline, where Caroline receives X shares in the holding company. The children also received X shares each as consideration flowing from the agreement, but they were not party to the agreement. Like you probably had already guessed, these shares are fully vested interests (or more likely held in trust for tax purposes) and can't be changed after the fact unless the kids themselves actually agrees.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

Nie wiem czy najlepszy sezon, bo już tamtych dwóch ze szczegółami nie pamiętam (chociaż wiedziałem po dwa razy, ale dawno), ale cieszy mnie fakt że serial utrzymuje wysoki poziom i wierzę że utrzymają to też w tym ostatnim sezonie. Podoba mi się jak to poprowadzili i zakończenie, bo bałem się np. że
Spoiler
co by nie zrobił Kendall to Logan użyje karty zatuszowania wypadku i tym go zniszczy [w sumie to trochę tak było, ale myślałem że pójdzie bardziej po bandzie], ale ostatecznie cieszy mnie, że dojdzie do tego starcia dzieci z ojcem.
A ten co sądzicie o tej przemianie Toma? Czy wierzycie, że on może coś tutaj ugrać i być kimś znaczącym w końcu czy w pierwszej lepszej chwili Logan i tak go spuści na drzewo?
Dla mnie najgorsi Shiv i Roman jednak, a najbliżej mi do Kendalla chociaż każdy tutaj wzbudza różne emocje w zależności od odcinka/sezonu i wszyscy są na tyle pojebani, że trudno im kibicować.
Awatar użytkownika
xzakuux
Posty: 80
Rejestracja: 06 mar 2020, 0:16

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: xzakuux »

Ja dopiero wczoraj zacząłem oglądać, pierwszy odcinek bdb. Pytanie do tych, którzy widzieli całość - warto?
Ostatnio zmieniony 17 gru 2021, 22:15 przez xzakuux, łącznie zmieniany 1 raz.
XVX
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Prez »

Zdecydowanie warto
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: KillerCroc »

Warto w chuj, jest tylko lepiej z odcinka na odcinek
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: boixos »

Spoiler
Tom dołączył do fuckfestu i oprócz żony wyruchał też rodzeństwo? niby te ostatnie sceny to pokazały, z drugiej strony Shiv jakby nie ogarnęła tej oczywistości, więc może nie Tom? odcinek moc, srałem w gacie razem z nimi, dużo emocji, odcinek z urodzinami bardzo smutny, taki, że aż mi się udzieliło
jarałem się jakoś mniej tym sezonem :dunno: może było trochę słabiej, albo oczekiwania były zbyt wysokie? tak czy siak nadal było grubo
już wiemy, że Connor nie jest ważny w rodzinie, ale czy jest potrzebny w serialu? po co ten wątek? strata czasu
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

Spoiler
no właśnie może ta ostatnia scena z nim kiedy Connor im wygarnął, że jest najstarszy a z nim się nikt nie liczy to i jego jakoś ożywi i się postawi mocniej? A może jednak będą go chcieli zrobić prezydentem żeby kontrolować biały dom? :D :D
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Prez »

Spoiler
nie no nie widzę zrobienia Conora prezydentem, to już bylaby przesada :lol:
@boixos to Tom dał cynk Loganowi, Greg też w tym siedzi wnioskując po ich ostatniej rozmowie, zajebista relacja jest między nimi swoją drogą
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: KillerCroc »

Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
ODPOWIEDZ