LSO TDW

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: LSO TDW

Post autor: badi »

mordy pod którym filmikiem jest ten legendarny komentarz na youtube mówiący o różnych obliczach goga zamkniętego w ciele patusa?

z góry dziękuję za informacje
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: LSO TDW

Post autor: Jose »

pod sercem

Filantrop, erudyta, encyklopedysta, businessman, przedsiebiorca, czlowiek renesansu i wielki poeta uwieziony w ciele patusa.
wklz

Re: LSO TDW

Post autor: wklz »

Na doła, kiedy potrzebuję pierdolnięcia najlepiej pomaga mi ten numer

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8090
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: LSO TDW

Post autor: eddy_wata »

Zastanawiam sie czy zrobic osobny temat dla longplayów LSO, czyli Poezja [2004] i Sam Soba Steruj [2003]. Swietne plyty przy duzym udziale chlopakow z R-ta Skład, a za wiekszosc produkcji jest odpowiedzialny Kiełas. Gog się wyroznia od razu ale jego koledzy tez maja taki fajny naturszczykowski styl i wpierdola sie na bit lub rzuca nieoczywistym wersem. Widac jak wykuwał sie styl liryki, duzo jest w nim mistycyzmu - to chyba bylo chwile po przygodach Goga z psychiatrykiem/ monarami i slychac jak mocno go to ksztaltowalo. Podklady w porownaniu z syberia2 klasyczne ale z twistem i bardzo klimatyczne w swojej prostocie. Kto nie sluchal to polecam, moim zdaniem bardzo fajnie sie zestarzało i jest to cos innego w odczyciu niz 1:30 minutowe kawalki “nowego” LSO na pelnej kurwie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: LSO TDW

Post autor: badi »





dzięki @Jose i splotowi kilku przypadkowych zdarzeń wróciłem do ponownego odkrywania LSO :bowdown:

CEL MARZENIA ATAK ŻYCIE
wklz

Re: LSO TDW

Post autor: wklz »

Bo do LSO się wraca.

Jak leżałem na OIOMie to wrzucałem sobie to na uspokojenie.


Mogłoby spokojnie latać w setach LTJ Bukema pokroju Paradise Land




Nie może też zabraknąć tego


Dodano po 3 dniach 3 godzinach 36 minutach 24 sekundach:
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

eddy_wata pisze: 19 sie 2022, 17:49 Zastanawiam sie czy zrobic osobny temat dla longplayów LSO, czyli Poezja [2004] i Sam Soba Steruj [2003]. Swietne plyty przy duzym udziale chlopakow z R-ta Skład, a za wiekszosc produkcji jest odpowiedzialny Kiełas. Gog się wyroznia od razu ale jego koledzy tez maja taki fajny naturszczykowski styl i wpierdola sie na bit lub rzuca nieoczywistym wersem. Widac jak wykuwał sie styl liryki, duzo jest w nim mistycyzmu - to chyba bylo chwile po przygodach Goga z psychiatrykiem/ monarami i slychac jak mocno go to ksztaltowalo. Podklady w porownaniu z syberia2 klasyczne ale z twistem i bardzo klimatyczne w swojej prostocie. Kto nie sluchal to polecam, moim zdaniem bardzo fajnie sie zestarzało i jest to cos innego w odczyciu niz 1:30 minutowe kawalki “nowego” LSO na pelnej kurwie

mozesz mi podeslac na priw to?



nowy numer

ale siadlo :) Klasa. ten Techno Viking, Prodigy,stepujacy Ivory Coast, super wokal i bit
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1801
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: LSO TDW

Post autor: many-s »

spoko numer, szanuję że 1 w 1 a nie 2 w 1
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8090
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: LSO TDW

Post autor: eddy_wata »

KomunistomPodPrad pisze: 29 sie 2022, 11:02
eddy_wata pisze: 19 sie 2022, 17:49 Zastanawiam sie czy zrobic osobny temat dla longplayów LSO, czyli Poezja [2004] i Sam Soba Steruj [2003]. Swietne plyty przy duzym udziale chlopakow z R-ta Skład, a za wiekszosc produkcji jest odpowiedzialny Kiełas. Gog się wyroznia od razu ale jego koledzy tez maja taki fajny naturszczykowski styl i wpierdola sie na bit lub rzuca nieoczywistym wersem. Widac jak wykuwał sie styl liryki, duzo jest w nim mistycyzmu - to chyba bylo chwile po przygodach Goga z psychiatrykiem/ monarami i slychac jak mocno go to ksztaltowalo. Podklady w porownaniu z syberia2 klasyczne ale z twistem i bardzo klimatyczne w swojej prostocie. Kto nie sluchal to polecam, moim zdaniem bardzo fajnie sie zestarzało i jest to cos innego w odczyciu niz 1:30 minutowe kawalki “nowego” LSO na pelnej kurwie

mozesz mi podeslac na priw to?



nowy numer

ale siadlo :) Klasa. ten Techno Viking, Prodigy,stepujacy Ivory Coast, super wokal i bit
masz na kanale LSO archives na yt
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6229
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: LSO TDW

Post autor: FruitOffTheWall »



japierdole ale mocny numer :bowdown: :bowdown:

nowy cmaz mi nie siada tak ze bym katował, przeważnie tojakiś taki lot kwasowy za gruby i wogle ale to kurwa na ripicie od wczoraj. Kliknąłem sobie tak o zobaczyć a tu takie sztosiwo
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: LSO TDW

Post autor: badi »

no kurwa grube te dwa ostatnie numery
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: LSO TDW

Post autor: yytr »

Stary dobry psychodeliczny sznyt
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: LSO TDW

Post autor: badi »

we włosach miała wiatr i kochała ten świaaaaaaaaat
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: LSO TDW

Post autor: Jaayu »

wklz pisze: 18 sie 2022, 12:30 Na doła, kiedy potrzebuję pierdolnięcia najlepiej pomaga mi ten numer

ja pierdole nie znalem tego, a to jest :bowdown: :bowdown:
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: LSO TDW

Post autor: Jose »

Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: LSO TDW

Post autor: yungXpaproch »

bardzo rowna partia, dobrze cmaz gra
wklz

Re: LSO TDW

Post autor: wklz »

Ewidentnie Marianczello dał fory.
Niemniej klimat szachocentryzmu mistycznego bawi.



Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: LSO TDW

Post autor: Mietek »

Trzeba wziąć pod uwagę bardzo wysokie tempo rozgrywki, Cmaz ewidentnie jest trochę ograny bo bez jakiegokolwiek namysłu gra dość solidne ruchy.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: LSO TDW

Post autor: con shonery »



czy to pierwszy w polsce autotune (rok 2012)? szukalem info o autotune w Polsce i znalazlem tylko to (bo sprawdzilem z 3 pierwsze linki z google) https://newonce.net/artykul/6-polskich- ... o-bol-uszu
a tam historia zaczyna się od 2013
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: LSO TDW

Post autor: saturn »

@con shonery Nie wiem do końca czy tutaj jest autotune, czy jakiś vocoder (a może jedno i drugie?) Numer z 2009.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ