Stand-Up Comedy

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: mlodyperkez »

ema, naszla mnie ostatnio ochota zeby sobie poogladac jakies quality stand upy, co byscie mi polecili? nie znam zbyt wielu komikow, lubie georga carlina, louisa c.k., rickiego gervaisa ale to bardziej z krotszych filmikow na jutubie ich kojarze niz calych wystepow. duzo osob poleca tez billa burra. wiem ze teraz komicy maja swoje cale speciale w telewizjach, ktore sa warte obczajenia? lubie dark humor i generalnie kiedy komik szydzi z wszystkich i ze wszystkiego. malo rzeczy mnie obraza wiec nie interesuja mnie zadne poprawne polityczne wystepy. pis jol
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: boixos »

Bill Burr speciale obowiązkowo, Jeselnik jeśli chodzi o dark humor
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Bolo »



Sean Lock to jest pojeb, uwielbiam go.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: EVAW »

Norm Macdonald jest mistrzem zdecydowanie, do polecenia wszystkie występy telewizyjne, podcast Norm Macdonald Live (nie ten nowy talk show netflixowy, który zresztą już anulowany) od lat 90 do teraz i special "Me doing stand up"
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: baqlashan »

z polskich polecam Michała Kutka, keidyś byl przeciętny ale się wyrobił i ma subtelny, niezobowiązujący humor, co ja se cenię
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
fvntvsycool
Posty: 170
Rejestracja: 17 lis 2019, 23:13

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: fvntvsycool »

myślałem, że pacześ i lotek to topka w pl a nawet ich nikt nie wymienił w tym temacie, ocb?
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Oni to taki Paluch i OSTR.

Polećcie jakie standupy na Netfliksie warto sprawdzić, bo dużo nazwisk nie znam i strach w ciemno sprawdzać.
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: retriakaretrox »

MI bardzo przypadł do gustu Mateusz Socha 'Król Piaskownicy' po przejedzeniu się Paczesiem i resztą, była to dla mnie bardzo miła odskocznia
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Wiewior »

Z polskiego standupu mogę tylko oglądać Abelarda Gizę, próbowałem innych ale przez większość ich występów czuję mega zażenowanie.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: boixos »

ja jestem tolerancyjny co do stand-upu, ale ja tych naszych to nie mogę zdzierżyć, wytrzymuje po max 10 min i mam dosyć
jest jakiś problem z opowiadaniem, albo chujowe, nieciekawe historie, albo niestworzone bezbeki
podobał mi się Syrek, który stworzył program wokół swojej choroby, był pomysł, było zabawnie, jego następny special też dał radę, jest ktoś jeszcze co ma godzinę, która trzyma się kupy? a nie jest zbiorem gagów, próbujących na siłę rozbawić, jeszcze z tym najgorszym dresiarskim vibem?
nigdyniebralemkoksu pisze: 23 sty 2020, 1:07 Polećcie jakie standupy na Netfliksie warto sprawdzić, bo dużo nazwisk nie znam i strach w ciemno sprawdzać.
tom segura, bill burr, bert kreischer, joe rogan, jeselnik, maniscalco, joey diaz, carr, iliza, daniel sloss
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: baqlashan »

Hanibal Buress
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
fvntvsycool
Posty: 170
Rejestracja: 17 lis 2019, 23:13

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: fvntvsycool »

nigdyniebralemkoksu pisze: 23 sty 2020, 1:07 Oni to taki Paluch i OSTR.


Mi znów nie siada Bill Burr propsowany tutaj w co drugim poście, ale szanuję. To kto w pl standupie jest szpakiem, bonsonem, bedoesem czy tam szafterem?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Bolo »

Czemu bill ci nie siedzi?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Nie znam się na Szpakach, ale ci Afrojaxi mnie śmieszą
Spoiler


Awatar użytkownika
fvntvsycool
Posty: 170
Rejestracja: 17 lis 2019, 23:13

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: fvntvsycool »

Bolo pisze: 24 sty 2020, 21:35 Czemu bill ci nie siedzi?
Oglądałem w sumie tylko "Walk your way out" i po prostu do mnie nie trafiło. O ile pamiętam to nawet nie dokończyłem. Z polskich ostatnio widziałem to i nawet prychnąłem kilka razy:



[mention]nigdyniebralemkoksu[/mention] dziena, sprawdzę. Borasa widziałem kiedyś na żywo, robił warm-up przed Lotkiem chyba. :cool:
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: bukaj »

ostatnio przypadkowo ze znajomymi włączyliśmy Ronny'ego Chienga na Netflixie i śmiane na co drugiej puencie
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Bolo »

No nie wiem, Bill to jednak taki mocno racjonalny konserwatywno-egoistyczny punkt widzenia gdzie jak ktoś nie wpierdala ci sie z czym to niech robią co chcą taki typowy stand up dla facetów i mnie bawi to jego wkurwienie na głupoty.



To mnie nigdy nie przestanie bawić, jak ten kolo moduluje pięknie głosem i wkłada życie w kukiełkę do tego dobre historie.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: bsergio »

nigdyniebralemkoksu pisze: 23 sty 2020, 1:07 Polećcie jakie standupy na Netfliksie warto sprawdzić, bo dużo nazwisk nie znam i strach w ciemno sprawdzać.
Jim Jefferies
deadpoet

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: deadpoet »

Gokusiek
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:18

Re: Stand-Up Comedy

Post autor: Gokusiek »

Nowe materiały od śmietanki polskiej sceny. Jak oceniacie?






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ