Łysienie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Łysienie

Post autor: sven22 »

yaml pisze: 26 paź 2021, 10:39 jakie przeciwieństwo stylu jak wydawał kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie na szmaty? nie kompiluje mi się to
A co ma ilość wydawanych pieniędzy na ciuchy do tego jak ktoś wygląda? :dunno:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Łysienie

Post autor: sebring »

to już sinisa mihajlovic w kaszkiecie, eleganckim garniaku i kurwa krzykliwych bialo-blekitnych jordanach jest ubrany lepiej niż Eldo
z całym szacunkiem do Pana Trenera, uwielbiam go
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Łysienie

Post autor: krakowski łotr »

sven22 pisze: 26 paź 2021, 9:02 teraz już jakościowe przeszczepy robią u nas w kraju, także 10-15k i po sprawie. Ziomo po 1,5 roku wygląda jak jebany alvaro, a wcześniej zakolak, że musiał lecieć na 0 maszynką.
a to nie jest tak ze trzeba finasteryd brać żeby nie doprowadzić do sytuacji gdzie dalej będą nam wypadać włosy na czubku głowy i zostaną tylko te po przeszczepie?
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Łysienie

Post autor: sven22 »

@krakowski łotr
Mój kumpel robił właśnie "lotnisko" i zakola- czyli te dwa najczęściej "łysiejące" miejsca. Co do leków to opowiadał mi, że miał jakieś w cenie zabiegu, ale to tylko przez jakiś czas to stosował.
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 186
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Łysienie

Post autor: kawarano »

ej
a są tutaj jakieś zakolaki z grzywką? zawsze się ciąłem na 3 mm po bokach a u góry zostawiałem z 1-1,5 cm, jednak coś mnie tchnęło i zacząłem sobie czytać w netku i mi pokazało taką fryzurę co się zwie "french crop" i mam zagwozdkę tera, bo w najbliższym czasie wypada mi wizyta u fryzjera, ale w necie same przystojniaki zakolaki okładkowe mi wyskakują a mi jednak bliżej do aparycji śmieciarki i tak trochę się waham ;/
naczy no
zapuszczę sobie i tak tę grzywkę i zobaczę bo ja się sb bardziej podobam w trochę dłuższych włosach, ale jestem ciekaw czy ktoś też miał takie rozterki może tutej????
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:21 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 186
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Łysienie

Post autor: kawarano »

na to zagęszczanie kłaków sobie kupiłem wcierkę do włosów Jantar, więc ja się tego w ogóle nie boję, bo po 4 dniach stosowania zauważam na głowie lekki przeszczep 15k hehe ale nie pomyślałem o tym że to taka fryzura co trzeba ją układać ja pierdoleeee ale tak to jest jak całe życie człowiek robi to samo to skąd ma wiedzieć
dzięki za odpowiedź w każdym razie, uzyskałem szerszą perspektywę.
pozdro
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:21 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 186
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Łysienie

Post autor: kawarano »

wiesz co
kupiłem sobie ją z pół roku temu, ale wydaje mi się że mi tłuściła włosy (jak przyklepie włosy to w sumie tak wyglądają, ale jak sobie zaczeszę do tyłu to nie ma tego efektu, nwm) i jakby większy łupież miałem po niej to popierdoliłem to
ale mnie wkurwiają takie napoczęte i niewykorzystane rzeczy, więc sobie zacząłem wcierać tak o i albo jestem pierdolnięty, albo serio jakieś tym razem ładniejsze te włoski są
niby tam jest napisane na pudełku żeby wypierdolicz to po pół roku od otwarcia, ale tak robią ludzie słabi, bojący się jutra, a ja mam do wygrania wojnę z zakolami
z 10 złotych kosztuje, więc zawsze możesz sb sprawdzić
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Łysienie

Post autor: boras »

u mnie lepiej dziala wcierka cece dziala razem z szamponem

chociaz radical tez dawal rade
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Łysienie

Post autor: Deyker »

@kawarano polecam French crop. Też zakola zaczęły się u mnie i to świetna recepta na nie. Co więcej dużo łatwiej się ogarnia włosy, bo trzeba je właściwie tylko "rozwalić", żeby wyglądało tak jakbyś miał dużo włosów i przed chwilą wstał z łóżka
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Łysienie

Post autor: Rozpierdalator »

jakoś w wieku 20 lat wyjebało mi P O T Ę Ż N E zakola i od tamtego czasu chodzę łysy i jest zajebiście, tylko pizga w łeb więc czapki zimowe noszone od początku października co roku
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Łysienie

Post autor: jAg »

Deyker pisze: 18 lis 2021, 12:54 @kawarano polecam French crop. Też zakola zaczęły się u mnie i to świetna recepta na nie. Co więcej dużo łatwiej się ogarnia włosy, bo trzeba je właściwie tylko "rozwalić", żeby wyglądało tak jakbyś miał dużo włosów i przed chwilą wstał z łóżka
+1, również polecam
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ksiazenieporzadek

Re: Łysienie

Post autor: ksiazenieporzadek »

Rozpierdalator pisze: 18 lis 2021, 13:21 jakoś w wieku 20 lat wyjebało mi P O T Ę Ż N E zakola i od tamtego czasu chodzę łysy i jest zajebiście, tylko pizga w łeb więc czapki zimowe noszone od początku października co roku
+1
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Łysienie

Post autor: Zwikk »

Minoxidil na zakola, trochę odrosło szczególnie z lewej bo jest większy ale teraz daję raz dziennie albo co drugi dzień żeby nie wypadły z powrotem
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:28 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Łysienie

Post autor: Czak »

To ten minoxidil w końcu działa czy nie bo słyszałem że też jakieś skutki uboczne są które sprawiają że nie warto
@e: ok doczytałem na szybko i chodziło o finasteryd, a jak to jest z tymi słynnymi przeszczepami w tureckich klinikach? Jak mi przeszczepią włosy z tyłu głowy na minimalne zakola jakie mam (bo rozumiem że tak to działa) to już wyjebane jajca do końca życia czy te przeszczepione włosy też w końcu wypadną? Zakolowanie idzie u mnie o wiele wolniej niż u brata czy ojca ale idzie i pytanie czy warto myśleć o przeszczepie teraz czy czekać aż się sytuacja pogorszy bo nacieranie łba codziennie jakimiś chemikaliami przez rok to nie bardzo
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Łysienie

Post autor: oyche »

ja polecam o sajd efektach tego minoxidilu jednak poczytac, badan klinicznych chyba nie ma, ale duzo jest na necie tzw. dowodow anegdotycznych, ze mozna sobie tym narobic syfu, pewnie szansa ze akurat was to spotka jest mala, no ale
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Jak ci przeszczepią to nie wypadną, ale wiadomo że przypał jak będziesz miał wlosy na zakolach po przeszczepie, a reszta bani ci wylysieje. Wcieranie jakiś gówien to jebać, jako łysol też polecam przejść na taki styl życia jak już wygląda to chujowo. A jak jeszcze nie wygląda (tutaj najlepiej ocenią osoby z zewnętrz, bo widzialem typow z 3 wlosami na krzyz pytających czy to juz ten czas na ojebanie sie na zero czy jeszcze moze nie) to se po prostu nosić i nie jebać z wcierkami
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Łysienie

Post autor: Czak »

To zobaczę jak to się będzie rozwijać, cała męska część rodziny od strony ojca na starość ma bardzo podobne zakola i linię włosów więc jak dojdę do tego etapu gdzieś koło 40 to wyjadę do Turcji o ile granice dalej będą otwarte
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
ODPOWIEDZ