Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Dpd zawsze podaje numer. Sprawdź maila
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 9911
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wujot »

Warto najnowszego coda powinąć?
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 935
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bialyjelen »

pod multi warto
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 495
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

#1 pisze: 10 lis 2022, 9:22 Dpd zawsze podaje numer. Sprawdź maila
Właśnie dostałem i zadzwoniłem. Zara będzie :joint:
Trzymajcie się tam w Asgard
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4348
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 891
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sergiusz »

bialyjelen pisze: 10 lis 2022, 10:29 pod multi warto
Kampania tez niczego sobie
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9017
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Mój pad od X360 trochę już przeżył, czym go zastąpić? Jakimś od One/Series? Bezprzewodowy, mam batalion akumulatorków i ładowarkę, więc może być zasilany w taki sposób, no i żeby bez jebania się działał w gierkach wszystkich (nie wiem czy to problem nadal, ale w czasach przed xboxowych z jakimiś różnymi mantami i tracerami czasami trzeba było kombinować).

No i, jak mawiają spotterzy, nie za miliony.
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Nom od One/Series, nie ma co szukać.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3185
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

ja bym od xbox one se kupil, tanszy niz te nowe a i tak dojebany
insane
Posty: 1468
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

bierz od series x @genocidegeneral
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

series X często w promce za 220 zł gdzieś, na pepperze szukaj
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
the badman pisze:Jebać kurwy jebane i obyś miał raka kurwo jebana i umarł w bólu
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: 2ps__ »

popykalen trochę u nowych przyjaciół na switchu i w huj zajawka mimo ze nigdy o tym nie myślałem, a gejmer ze mnie zaden [ps4 leży i sie kurzy niezmiennie od paru lat mimo, ze w huj sie staram przekonać do grania], dodatkowo słyszałem ze fm jakiś na switcha jest [najlepsza gierka ever tak do 2014 kiedy wprowadzili za dużo opcji], ktoś mi to wybije z głowy czy kupować? dodatkowo moja dupeczka lubi pograć w jakieś gierki proste, a switch wydaje sie być stworzonym do takich rzeczy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4285
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

Jak masz grać tylko w FM to sie nie opłaca, ja kupiłem 2 lata temu, ograłem kilka gierek i sie kurzy od jakiegoś czasu w przeciwieństwie do plejki. No ale to tak pisze specjalnie żeby zniechęcić, bo wiadomo jak sie na euforii kupuje, ogólnie sam nie żałuje. Obczaj może w co byś se pograł (nintendo raczej promek nie robi, wiec nie licz ze na klasyki cena spadnie) i najwyżej wtedy zobacz czy bedzie warto

No i ewentulnie jesli jestes na 100% pewien, ze nie bedziesz grał na telewizorze to mozna 3 stówy przyciąć i wziąć lite, chciaż osobiscie nie polecam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5982
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Mi się wydaje switch dobrym wyborem dla mobilnego obieżyświata, można grać nawet z kims chocby w tuktuku i podłączać do tv w apartamentach
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7828
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

No pytanie na ile byś grał w handheldzie, ja naprzyklad grywam przez 90% czasu tak odkąd mam switcha i spowodowalo to ze mam więcej czasu na gry, bo łatwiej chwycić konsole, chwile pograc, odłożyć

Ogólnie trzeba mieć świadomość, ze konsola ma swoje lata i demonem mocy nigdy nie była, co za tym idzie szału graficznie nie ma w większości gier, ale za to grywalność gier od N kozak

To idealna maszyna do indykow wszelakich, platformówek, metroividanii etc - ja już sobie nie wyobrażam ogrywać takich gier na playce/PC

+spoko gierki na imprezy (to te 10% w trybie tv). I tak jak wyżej - w podroz ogarniasz mini wersje decka i se w hotelu/wynajętym mieszkaniu do tv szybko podłączysz
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

jak handheld to oled, zwykły ekran wygląda jak gówno, ale gram prawie tylko na tv
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
the badman pisze:Jebać kurwy jebane i obyś miał raka kurwo jebana i umarł w bólu
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4589
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Piters pisze: 20 lis 2022, 12:13 ja kupiłem 2 lata temu, ograłem kilka gierek i sie kurzy od jakiegoś czasu w przeciwieństwie do plejki.
No ja podobnie. Na początku była zajawka, a teraz się kurzy. A stare PS4 odpalane nieporównywalnie częściej.
Nie jestem chyba targetem Nintendo. Nawet nowe Pokemony podobno lipa, więc nawet nie sprawdzam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

u nas mario kart najczęściej grane ze wszystkiego, a obok xbox series x i gta online
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
the badman pisze:Jebać kurwy jebane i obyś miał raka kurwo jebana i umarł w bólu
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7828
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

No trzeba lubić japonczyzne, teraz kilka fajnych portów i wiadomo na tv lepiej żebym odpalił personę czy wiedźmina na ps4 w o wieeele wyższej jakości I rozdzielczości, ale fakt ze mogę te gry ogrywać elegancko z sypialni/na wyjeździe godzinkę i uśpić konsole jest mega wygodny

A różne hadesy, dead cellsy, celeste etc etc to imo tylko w takiej formie

W sumie do wyjścia god of war w ogóle nie odpaliłem ps4 od dluuugiego czasu, mimo opłaconego PS plus premium, na kompie tylko Guardian of the Galaxy z gejmpassa ograłem, a reszta różne switchowe gierki

Aaa no dobra grałem w Stray na ps4 ale zdalnie z poziomu switcha

Teraz na androidzie odpaliłem na switchu vampire survivors w chmurze i genialne połączenie to jest
Obrazek
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: 2ps__ »

myśle ze głównie handheld jednak właśnie w podróży czy coś nawet jebany samolot do pl, albo w pracy jak zamulka łatwiej mi coś takiego odpalić niż grę na konsoli i potem mnie wali chłop na pizde w fife bo coś muszę zrobić szybko

sęk w tym, ze nie jestem fanem japońszczyzny xd, podejrzewam ze skończy sie na jakiś prostych gierkach z dupkom czasem na tv, w podróży może mam mniejszy próg wejścia wiec załóżmy ze tu byłby pożytek, kluczowy jest jednak dla mnie football manager, jak to wyglada grał ktoś?
ODPOWIEDZ