Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Też nic nie pamiętam poza tym, że mi się podobało, kiedyś sobie odświeżę bo grałem na bieżąco a między 1 a 5 epizodem minęło chyba z 7 lat
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: rubinstein »

No ja to chyba kupilem przy akcie 3, a i tak czekalem z 4 lata zeby calosc odpalic :bag:
Tyle kurwa 2x3h gameplayu robili *ha-tfu*
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Luxair »

Lynchowska piosenka w barze, Conway zmieniający się w szkieleta, wjebanie się w dług w fabryce whisky, niedźwiedzie w korpo, tekstowa symulacja świata w Xanadu, eksploracja kopalni, przemieszczanie się po samym Route Zero, lot na bracie-orle - cośtam jeszcze pamiętam, ale przyznaję że to bardziej visual novel a nie point'n'click. I tak jak akty 1-3 mnie urzekły klimatem i były w nich jeszcze jakieś śladowe elementy puzzli, tak 4-5 były beznadziejnie nudne i ledwo przez nie przebrnąłem
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

w koncu mam platyne w Astro’s Playroom!!! Zdecydowanie jedna z najlepszych platformowek na konsole, czekam na sequel tego pojebanca i niech wychodzi jak najszybciej. MEGA MEGA!!!
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Luxair pisze: 08 maja 2023, 21:35 Dajcie jakiegoś gadanego 2D indyka - point'n'clicka z fabułą. Thimbleweed Park, Unawoved czy Night in the Woods?

PS. Oxenfree, Super Lone Survivor, There is no game i Kentucky Route Zero mam już odhaczone.
Może Norco? Jest demko na steamie jak coś
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Luxair »

Wygląda super, szkoda że nie ma na Switcha
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: WueR »

Kupiłem jakiś czas temu PS5, moje pierwsze podejście do Sony, wcześniej lata tylko Xbox. Pewnie głównie z przyzwyczajenia xD tak czy inaczej: co byście polecili do ogrania? Za mną już Hogwart, TLOU, Days gone, Sackboy, Spiderman, Detroit, Until Dawn. Ghost of Tsushima i Stray też ale raczej się odbiłem od tych tytułów. Nigdy nie ruszałem GoW ani Uncharted. Warto?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Astro xD
Obrazek
insane
Posty: 1485
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

Bloodborne

Co do Uncharted to najbezpieczniej bedzie zaczac od drugiej czesci, a jak bedzie traciła myszka to baw sie dobrze w czwórce. Ale nie spodziewaj sie gunplayu jak w gearsach xD
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

ja dalej cierpie po próbowaniu ogrywać od jedynki Uncharted

dwojka byla juz nawet spoko, ale dalej odpadłem gdzieś na koncu bo mnie zanudziło, chyba bez kitu odpale od 4 też

a tak to Ratchet & Clank i Horizon ewentualnie (ale moze nie liczysz bo na kompy Horizon tez jest)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

mial ktos moze podobny problem, ze ps5 po jakichs 15-30 minutach przechodzi w tryb uspienia? jak potem odpale ponownie to moge normalnie kilka godzin grac i nic sie nie dzieje, no ale lekko wkurwia to przejscie w tryb uspienia za kazdym razem i zastanawiam sie czy jest inna opcja niz wyslanie na gwarancje
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

wylacz tryb uspienia
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bloodyhell »

w sensie że grasz normalnie i jest input, a i tak po 15/30 minutach przechodzi ci w tryb uśpienia?
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

zgadza sie, ustawienia trybu uspienia sa ustawione domyslnie (czyli ze chyba 2 albo 4h bez ruchu to konsola sie wylacza)
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bloodyhell »

dziwna kapa, półtorej roku już dość mocno eksploatuje ps5 i nie miałem nigdy takiego problemu

na netku podpowiadają zgodnie, żeby zrobić takie coś w ustawieniach:
Try turning HDMI CEC off: Settings > System > HDMI > Enable HDMI Device Link > Off
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Grał ktoś w The Division 2? Kusi mnie promocyjna cena 17 zł, oczywiście rozpatruje zakup tylko pod kątem coopa, w Ghost Recon Wildlands grałem z ziomkiem z przymróżeniem oka i skipując każdy fabularny przerywnik, ale mieliśmy niezłe rycie i ogólnie na + wrażenia.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Jak do coopa to warto. Przyjemnie mi się w to grało.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

bloodyhell pisze: 19 maja 2023, 10:48 dziwna kapa, półtorej roku już dość mocno eksploatuje ps5 i nie miałem nigdy takiego problemu

na netku podpowiadają zgodnie, żeby zrobić takie coś w ustawieniach:
Try turning HDMI CEC off: Settings > System > HDMI > Enable HDMI Device Link > Off
ty kurwa chyba pomogło, bo od tego czasu zero problemow

ale pojebane troche to, bo konsole mam od roku, nigdy nie ruszalem nic w ustawieniach i normalnie bzikalo a potem sie z dupy zjebalo, moze jakis update zrobili huj wie
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lygrys »

teraz jest jakaś prezentacja playstation?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
greg
Posty: 246
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: greg »

ODPOWIEDZ