Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1392
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ffeee »



:bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

niepokojąco realistyczne
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Parę dni temu wreszcie stałem się posiadaczem PS5 (fajna promka na morele była 2570 zł za wersję z napędem) i mega zajawkę złapałem. Znów wróciła radość z grania, bo ostatnio tak żonglowałem tytułami trochę się zmuszając do grania. Super sprzęt, sporo gier mam do nadrobienia. Na razie pykam w Astro's Playroom i Marvel's Guardians of Galaxy i humor gituwa. DualSense robi wrażenie, pozytywne opinie nie były przesadzone.

Mój nick to Parlae90. Śmiało zapraszajcie, może w coś pogramy razem. ;)
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

oj tak, dawno nie czulem takiego funu z gry jak przy Astro's Playroom. Na poczatku gralem na Sony 3D Pulse i troche zalowalem, bo jednak full service jaki jest dokonywany przez DualSense na tej grze... magia. Musze w koncu wrocic do gry i wbic pozostale pare trofeow, zeby miec w koncu platyne

obczaj sobie tez gierke Deliver Us the Moon, jest dostepna w PS Plus i serio jest calkiem dopierdolona jak na symulator chodzenia po kosmosie. Dwa miechy temu wyszlo tez Deliver Us Mars bedace kontynuacja, ale ma mieszane opinie z tego co widzialem
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Podbijam, astro jest wykuriwsty
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Prawda. Świetna pokazówka możliwości i fantastyczna nostalgiczna podróż po historii Playstation. :D
@@oyama jaka Twoja opinia o Sony 3D Pulse? Warto zainwestować w te słuchawki?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

@Parlae teraz jest mozliwosc podpiecia discorda do lobby w PS5, wiec Sony 3D Pulse graja glowna role przy grach sieciowych/kooperacyjnych i warto w nie zainwestowac, bo fajnie rozdzielaja dzwiek pomiedzy lobby i gra (jest do tego dedykowany przycisk na sluchawkach). Jesli chodzi o efekty 3D w grach, to mialem okazje je przetestowac glownie w Astro's Playroom, Spiderman Miles Morales i kilku innych. W Astro's bylo ok, rzeczywiscie ten dzwiek przestrzenny robi robote, ale ja mialem najwiekszy fun w pelni wykorzystujac DualSense z dzwiekiem lecacym prosto przez niego. Miles Morales to juz calkiem inna przelotka, bo biegajac po miescie mozna odniesc wrazenie, ze jest sie czescia tlumu i dziala to naprawde przezajebiscie dobrze jak na warunki sluchawek za cztery stowy. Najwiekszy mindfuck mialem w pokoju Milesa, w ktorym leciala jakas muza i caly czas myslalem, ze to u mnie na chacie :lol: :lol: Na dniach jeszcze obczaje jak to dziala przy pierwszym czlowieku pajaku, bo maja go usuwac z PS Plus i wypadaloby ograc, zanim zabiora. Ale no do tej pory, jak za taka cene, to jestem nawet zadowolony, tym bardziej biorac pod uwage, ze jest to sprzet dedykowany do PS5 i ma najlepiej wykorzystywac 3D w gierkach

jeszcze za kilka miesiecy sprawdze jak sie rozwinal PSVR2 od momentu premiery i jesli bedzie ok, to doinwestuje w VR do tych sluchawek. Z tego co widzialem komentarze to doznania sa obledne i przy horrorach mozna klasyczna siare zastac w gaciach :lol:

PS polecam wlaczyc sobie sluchawki na fulla w grze wykorzystujacej 3D (przykladowo Miles Morales). Da sie odplynac i przeniesc do telewizora
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ocznik
Posty: 97
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ocznik »

jak dla mnie te pulse 3d to jak słuchawki z bazaru, efektu nie czułem żadnego a do tego nie były zbyt wygodne :dunno:

kupiłem inzone h9 i to jest niesamowity przeskok
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

tylko warto dodac, ze H9 kosztuja 1299zl :bag: :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ocznik
Posty: 97
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ocznik »

nie no jasne, akurat trafiłem na dobrą promkę (cenowo było mniej, a do tego dodawali 240 zł na ps store)

kosztują sporo, ale biorąc pod uwagę, że jest to zakup prawdopodobnie na lata to warto rozważyć. Ja nie odczuwam w ogóle dyskomfortu podczas długiego grania, gdzie z pulsami nie było tak kolorowo
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: fromage »

Unrecord zajebiscie wyglada na trailer, jesze realistycznie to wygladalo jak jakis low quality filter Dali I naprawde wygladalo jakby real bodycam to bylo jakis czas temu
Spoiler
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

wypadaloby dodac tryb VR do tej gry, a w przyszlosci rozwinac ja poprzez wspolprace z developerem tworzacym gry o zjawiskach paranormalnych
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »



hehs
:joint: [*]
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

widzę, że nadal jebiemy porty na PC i stutter na pełnej

https://youtu.be/uI6eAVvvmg0
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

I niech mi ktoś jeszcze powie, że PC lepsze do grania xD

Kupujesz konsolę i grasz, a na PC wiecznie jakieś problemy.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

no podbijam, jeszcze jak kupisz jakis budzetowy PC [albo jak w moim przypadku po prostu tani ze starym GPU] to w kurwe czasu spedzasz w ustaiweniach graficznych i w ogladaniu ile FPS jest, jakies pobieranie modow, latek, instalowanie steronikow najnowszych, chuje muje dzikie weze zeby gra chodzila plynnie i nie wygladala jak gowno

a na konsoli ktos juz to za mnie zrobil elo benc
Obrazek
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rozpierdalator »

No ja to se kupiłem 2 lata temu lapka z RTX 2060 chuje muje wszystko śmiga a i tak jedyne co to w CoDa czasami na nim program nawet nie wiem na jakich ustawieniach graficznych xD tak to tylko konsola
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

Nic mnie tak nie wkurwia, jak ten stutter w grach. Głównie jest on w grach na Unreal Engine 4. Ostro zjebali z dekadę grania. Niby w UE5 będzie lepiej, ale nie uwierzę, póki nie zobaczę.

Normalne spadki klatek były zawsze dla mnie okej (np. wchodzisz w zagęszczoną lokację i fps spada). Można niwelować GSynciem czy tym od AMD. Ale z takim stutterem/szarpaniem nic nie zrobisz, zawsze będzie irytujące.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

u mnie pc jest tylko do strategii i gierek multiplayer, ktorych nie ma na konsolach
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

co byście polecili dla kobity na ps5 w stylu Hogwart's Legacy? przeszła już 3x :lol: i szukam jej czegoś innego, od Wiedźmina się odbiła, mimo że jest fanką książek.

warto wspomnieć że HL było jej pierwszą poważną gierką, więc poziom nie może być zbyt wymagający
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ