Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KomunistomPodPrad »

Mowiac zupelnie szczerze pol roku temu dziecko rzucilo tv ktory sie calkiem rozyebawszy, od tej pory stoi jako artefakt ale nie dziala, wiec w sumie nie posiadam TV :rotfl: czeka na lepsze czasy. Takze PC.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kapec »

Konsolę też mozesz podpiąć pod monitor, no chyba że to jakiś przedpotopowy crt.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

:joint: [*]
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1295
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: LuckyLuke »

Siema, czy w Horizon zero down oryginalne angielskie dialogi też są takim drewnem? Bo włączyłem polski dubbing i po dwóch godzinach odechciało mi się w to grać. To wygląda jakby było w całości wygenerowane przez IA. Drewno w chuj bez ładu i składu.
porter
Posty: 98
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: porter »

Przełącz i sprawdź :lol: Grałem dawno temu, ale wydaje mi się, że angielskie były co najmniej poprawne i nie przeszkadzały w czasie gry.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

No mi również nie przeszkadzały, normalny, niczym niewyróżniający się dubbing
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

w styczniu w PS+ wjeżdża A Plague Tale, widzę, że ma nawet dobre oceny, warte to sprawdzenia?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

Ja grałem tylko pierwszą część, ale podejrzewam, że druga wiele się nie różni.
To taka typowa konsolówka jest czyli gra stojąca fabułą z oksryptowanym gameplayem i tunelowymi lokacjami. Ma ciekawy setting świata i ładną graficzkę z dobrze wykonanym francuskim dublażem. O fabule tej części nie mogę się wypowiedzieć (niby jest depresyjniej i ciężej), ale pierwsza po wciągającym początku była dość kretyńska dalej
:joint: [*]
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: gambler »

LuckyLuke pisze: 25 gru 2023, 20:57 Siema, czy w Horizon zero down oryginalne angielskie dialogi też są takim drewnem? Bo włączyłem polski dubbing i po dwóch godzinach odechciało mi się w to grać. To wygląda jakby było w całości wygenerowane przez IA. Drewno w chuj bez ładu i składu.
Ja grałem po ang, ale mój dobry ziomo nie skończył bo jak twierdzi nie wytrzymał tego ’drewnianego stękania’ polskiej alloy.

Btw ta gra to dla mnie jakiś fenomen. Chyba mój ulubiony ex od Sony, a wyjątkowo fabuła w obu częściach mnie totalnie pierdoli, a mimo to grałem jak zaczarowany. Piękna grafika, super mechanika i dobrze że spróbowałem bo nie wiem czy ktoś by mi fajnie sprzedał koncept tej gry. Jeden chuj dla mnie carja, nora, sylens, trochę to skipowałem i gnałem na lokaje napierdalać piękne maszyny na 100 różnych sposobów
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »



Avowed - pierwszoosobowy RPG od Obsidian Entertainment w świecie Pillars of Eternity - średnio mnie kręci to uniwersum, w dodatku po The Outer Worlds jaranko Obsidianem nieco siadło, ale i tak czekanko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

Piranha bytes się niby zwija przez embracera który kupił masowo w chuj firm a później je zamyka?? O chuj im chodzi nie mam pojęcia. Ale tak to jest jak się tworzy 20lat ta sama grę bez żadnego progresu bethesde też to czeka jak tesvi będzie chujowy

Gothic remake chyba bezpieczny bo to tworzy inna firma

Square Enix Montréal (acquired by CDE Entertainment in August 2022, closed in November 2022)
Plucky Bytes (founded by Amplifier Game Invest in November 2020, closed in 2023)
Vermila Studios (acquired by Amplifer Game Invest in August 2020, divested in 2023)
Campfire Cabal (founded by THQ Nordic in September 2022, closed in August 2023)
Goose Byte (founded by Amplifier Game Invest in December 2021, divested in August 2023)
Volition (acquired by Deep Silver in January 2013, closed in August 2023)
Free Radical Design (founded by Deep Silver in May 2021, closed in December 2023)
Niby zakupili te studia żeby sprzedać drożej arabom, ale ci wywalili jajca na jakieś gierki i zamykają jak leci :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10395
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wujot »

wow :eek:
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1008
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bialyjelen »

Palworld mega gierka poki co, gram od premiery w game passie, jest tez na steamie za (chyba) 130 ziko, polecam i zapraszam do giercowanka
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

skończyłem i zrobiłem platynę w ghost of tsushima (38h, nie ruszałem dodatku) i o boże, o kurwa, jaka to jest nudna gra :lol:
poza ładnymi obrazkami, muzyką i całkiem ciekawym combatem totalnie nic przyciągającego, jestem strasznie zmęczony i wciąż się dziwię, dlaczego jej w pewnym momencie nie rzuciłem

wstawiłbym tutaj swoje screeny, ale chyba nie da się tego zrobić dość wygodnie z poziomu konsoli
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Tymbark
Posty: 53
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Tymbark »

@cloud w sensie że historia nudna w chuj ? Tak się zabieram za tą grę od 8 miesięcy bo niby taka dobra ale po wynudzonym ragnaroku jak mam znowu poświęcić z 30 godzin na męczenie byle do końca fabuły to chyba dam spokój xd
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kapec »

bialyjelen pisze:Palworld mega gierka poki co, gram od premiery w game passie, jest tez na steamie za (chyba) 130 ziko, polecam i zapraszam do giercowanka
Polecam, świetnie się bawię, najlepiej w kilka osób
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

Tymbark pisze: 30 sty 2024, 22:31 cloud w sensie że historia nudna w chuj ? Tak się zabieram za tą grę od 8 miesięcy bo niby taka dobra ale po wynudzonym ragnaroku jak mam znowu poświęcić z 30 godzin na męczenie byle do końca fabuły to chyba dam spokój xd
powiedziałbym, że po prostu wszystko w tej grze jest nudne w chuj...
wszystkie misje mają ten sam schemat: cutscenka -> podążanie za śladami/przeszukiwanie danego miejsca -> walka z oponentami
fabuła ani trochę mnie nie wciągneła, dialogi napisane są słabo i ogólnie historia nie jest jakkolwiek porywająca

nie da się, kurwa, skipować cutscenek!!!! to jest jakieś nieporozumienie żeby nawet opcji przyśpieszenia dialogów nie było, jawny rozbój w cały dzień

open world? no jest, ale developerzy po prostu wpierdolili milion znaków zapytania na cały obszar gry i super, baw się, polaku
większość takich rdzennych znajdźek, które odkrywanie jednocześnie podbija ci hp/hart ducha wymusza oglądanie kolejnych cutscenek/sekwencji, bawi na samym początku, ale jak robisz to kurwa 80 raz, no to idzie się zerzygać

najbardziej bawi mnie fakt, że ja zawsze byłem taki podjarany na tą gierkę odkąd ona wyszła na ps4, taki zawód, ja pierdole :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Tymbark
Posty: 53
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Tymbark »

Czyli jak podejrzewałem generyczny otwarty świat z znakami zapytania ale seting japoński

Też byłem podjarany a akurat w tamtym czasie ps4 sprzedałem i sobie plułem w brodę, no cóż nie było po co :lol:
ODPOWIEDZ