Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

@oyama Ja od Uncharted 1 też się odbiłem, ale dwójka jest zdecydowanie lepsza. Tyle, że no dalej to jest napierdalanka, a odkrywanie itd to zdecydowanie boczny plan. Najlepiej te serie sie traktuje moim zdaniem jak film akcji (zresztą sporo osob w necie to wlasnie polecało) - ustawiasz easy i przechodzisz przez gre jak jakis Rambo, wtedy tez miałem najwiecej zajawki z tego mimo że nie uwazam żeby gra na innych poziomach byla jakas trudna
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

myślicie, że będą w sklepach zestawy PS5 + Hogwarts Legacy w okolicach jego premiery? muszę się w końcu przerzucić na nową generację i to się wydaje dobrą okazją ku temu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

ja mysle ze moga byc
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kapec »

Na bank to rzucą w zestawie, na tyle dobra okazja na popchnięcie konsol że nie odpuszczą.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

i do tego dorzucą jakiś szrot zalegający typu Fifa 23
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

Jak dorzucą fife to akurat będę mial czym rzucić przez balkon
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Weź zakombinuj z UK bo tam są dostępne golasy w normalnych cenach, a nie pakiety z gownem kafla drożej
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

o to jest dobra rada, ziomal mi o tym przebąkiwał też, że śledzi i cenowo to o wiele lepiej wychodzi, więc chyba warto się zainteresować, dzięki!
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bialyjelen »

ostanie promki:
golas digital ze stacja ladujaca £415
digital z padem i fifa £450
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Willxc »

jest coś fajnego teraz na game passie? jak mam być szczery to jestem zielony jeżeli chodzi o gry także dajcie jakieś fajne tytuły które się tam znajdują
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Finesta »

Powoli zaczynam sobie wmawiać, że Disco Elysium może być jak dotychczas najważniejszą grą mojego krótkiego życia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bloodyhell »

łazi za mna ostatnimi czasy psvita, chyba z sentymentu do psp i nostalgicznych wspomnień związanych z tą konsolą

oczywiście algorytm youtube nie pomaga, i po odpaleniu jednego filmiku typu "WHY PS VITA IS WORTH IT IN 2023?" wyskakuje mi ich tona, a scena modderska stoi mocna jak nigdy, i daje totalnie nowe życie tej niedocenionej maszynce

i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że za to małe, 12-letnie gówno z 512mb ram sobie wołają od pół tysiaka do nawet kafla
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

mnie naszlo na new 3ds xl, bo zawsze chcialem zobaczyc jak to 3d dziala, ale jak zobaczylem, ze kosztuje 1000-1500zl to dalem sobie spokoj z tym
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Miałem 3ds xl i mam modowana vite. 3ds w chuj fajniejsze wrażenie zrobiło i żałuje trochę ze sprzedałem
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

bloodyhell pisze: 20 sty 2023, 8:33 łazi za mna ostatnimi czasy psvita, chyba z sentymentu do psp i nostalgicznych wspomnień związanych z tą konsolą

oczywiście algorytm youtube nie pomaga, i po odpaleniu jednego filmiku typu "WHY PS VITA IS WORTH IT IN 2023?" wyskakuje mi ich tona, a scena modderska stoi mocna jak nigdy, i daje totalnie nowe życie tej niedocenionej maszynce

i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że za to małe, 12-letnie gówno z 512mb ram sobie wołają od pół tysiaka do nawet kafla
Nie chcesz kupić PS Vita? Dogadamy się co do ceny pewnie. Jak coś to PW.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mietek »

Takie pytanko mam xD Bo ja w świecie konsol xbox nie byłem nigdy i rozważam czy wejść do niego. Jak jest konsola xbox series x i xbox series s to ja czaję że S jest słabszą wersją po prostu. Ale pytanie czy wtedy dostaje gorsze gry też silnikowo? Czy gram w tą samą grę (jeżeli chodzi o grywalność), ale po prostu na gorszej grafice, czy też na series S grywalność też jest gorsza? Z tego co czytam series X i series S maja wspólne multiplayery więc chyba grywalnościowo jest to samo, nie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Tak, to jest ta sama generacja konsol i te same gry (graficznie po prostu często jest rozdzielczość ścięta albo FPS). Poza grafiką nie ma różnic.

Oczywiście różnica jest w samej konsoli, że w Series S nie ma napędu, ale nie wiem czy ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Największa różnice zobaczysz w grach gdzie X ma 60 klatek a S tylko 30. Ogólnie wolałbym kupić Xa ale S zapewnia gry „nextgenowe” tylko kosztem płynności i grafiki w niektórych tytułach.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20275
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

512 GB trochę mało niestety
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mietek »

Dzięki za odpowiedzi. A jak kupię jakąś grę, której fizycznie nie będę miał na Ske, to mogę ją tymczasowo odinstalować żeby zwolnić miejsce na dysku i później ewentualnie zainstalować ponownie?
ODPOWIEDZ