Strona 1 z 3

Lil Uzi Vert

: 09 sie 2019, 17:32
autor: przedszkolanek
Spoiler
Obrazek

Dyskografia:
Purple Thoughtz (2014)
The Real Uzi (2014)
Luv Is Rage (2015)
Lil Uzi Vert vs. the World (2016)
The Perfect Luv Tape®️ (2016)
1017 vs the World z Guccim Manem (2016)
Luv Is Rage 1.5 (2017)
2 Luv Is 2 Rage (2017)
Luv Is Rage 2 (2017)
Eternal Atake (2019?)

Król Nowego Jorku na bicie Cassius Jaya, jest forma :bowdown:

Cassius Jay - Die Today (feat. Lil Uzi Vert)
Spoiler

Re: Lil Uzi Vert

: 23 sie 2019, 16:21
autor: przedszkolanek
Yo Gotti - Pose ft. Lil Uzi Vert
Spoiler

Re: Lil Uzi Vert

: 26 sie 2019, 16:22
autor: Ablazir
Ktoś spytał, czy Uzi opłaci mu studia i ten się zgodził :D:
https://www.facebook.com/uniladsound/vi ... 495783211/

Re: Lil Uzi Vert

: 15 lis 2019, 17:57
autor: przedszkolanek
jako że w temat boogiego pewnie mało kto wejdzie, wrzucam jeszcze tutaj
A Boogie Wit Da Hoodie - Reply feat. Lil Uzi Vert
Spoiler

Re: Lil Uzi Vert

: 30 lis 2019, 4:33
autor: instinkt
nieźle wczoraj dawał na twitterze, ale oczywiście wszystko już usunięte
z ważniejszych rzeczy które się pojawiły i mogą zasmucić fanów to że podobno są "aren't cool" z Cartim
no i "złapali" jednego z typków co był odpowiedzialny za fale leaków, okazało się że to producent z kolektywu Working on Dying, Forza - także po chłopie
https://genius.com/a/lil-uzi-vert-calls ... king-music

Re: Lil Uzi Vert

: 10 sty 2020, 11:37
autor: daveyo
zarzucił zwrotkę tutaj
Spoiler

Re: Lil Uzi Vert

: 13 sty 2020, 16:49
autor: wtt
Spoiler
Grimes w powyższym wywiadzie przyznała, że wyprodukowała epkę Uziemu, po czym ją olał i projekt został skasowany :damn:

Re: Lil Uzi Vert

: 11 lut 2020, 21:34
autor: daveyo
XO Tour Llif3 [8 Bit Tribute to Lil Uzi Vert] - 8 Bit Universe
Spoiler
Dzięki wrzutce [mention]przedszkolanek[/mention] The Box od Roddy Riccha z tego kanału, sprawdzam sobie co nieco i to powyżej też jest piękne. :oops:

Re: Lil Uzi Vert

: 25 kwie 2020, 10:25
autor: zlewam
Lil Uzi Vert - Sasuke
Spoiler

Re: Lil Uzi Vert

: 25 kwie 2020, 10:57
autor: rozklad_gaussa
:lol: myślę że znalazłyby się osoby które by się nabrały gdyby ktoś wrzucił na yt pod nazwą new WLR leak

Re: Lil Uzi Vert

: 25 kwie 2020, 19:49
autor: DwaRazy
kto niby
spoko luzny kawalek, swietnie się tam bawi w 2 zwrocie, ale za mało dynamiki w całości

Re: Lil Uzi Vert

: 25 kwie 2020, 20:31
autor: daveyo
wow, ale się wkręca ten kawałek, już od początku przykuwa uwagę słuchacza, bardzooo luźny traczek. :oops:
mniam. pyszności.

Re: Lil Uzi Vert

: 25 kwie 2020, 20:32
autor: przedszkolanek
lepszy niż większość ostatniej płyty

Re: Lil Uzi Vert

: 26 kwie 2020, 17:41
autor: luk0as
no wlasnie w necie troche osob hejtuje ten numer a mi tez sie podoba

Re: Lil Uzi Vert

: 26 kwie 2020, 17:45
autor: TheD
Usunięto

Re: Lil Uzi Vert

: 26 kwie 2020, 18:00
autor: k4ve
fajny numer, blisko poziomu z Eternal Atake a moze nawet lepszy niz najslabsze tracki z tego albumu

Re: Lil Uzi Vert

: 29 sie 2020, 23:04
autor: DwaRazy
Uzi zrobił wirtualny koncert


Re: Lil Uzi Vert

: 16 paź 2020, 0:41
autor: przedszkolanek
GNAR - Diamond Choker ft. Lil Uzi Vert
Spoiler

Re: Lil Uzi Vert

: 10 lut 2021, 15:14
autor: luk0as
Spoiler
ale ten snippet jest swietny :bowdown: :bowdown:

Re: Lil Uzi Vert

: 11 lut 2021, 0:41
autor: f0rsaken
o jednak jest temat o nim dziwne było nie móc znaleźć

z diaxa na mordzie beka dożywotnia