Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Z tym jest w sumie dość zabawna historia, bo studio ogłosiło, ze kolejna cześć będzie jrpg w prima aprillis, pokazali gameplay, prace w studiu, etc i wszyscy

Hehehe No dobry wkręt, ale się naprawcowali, cały gejmplej, szaleni Japonce


A potem sie okazało, ze żartem było to, ze każdy pomyśli, ze to żart
Obrazek
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FruitOffTheWall »

World of tanks ostatnio, serio takie pvp czołgów fajne na odstresowanie se poklikać


kiedy zainstalowałem jakże tą szlachetną gre moja jedyna myśl to ZARAZ TO KURWA WYŁĄCZE PEWNIE NA CHUJ NA TO INSTALOWAŁEM, okazało się ze spędziłem na niej 4 godzinki napierdalajc w czołgi. Nie jest to giereczka ktora dostała by :bowdown: ale na odstresowanie i na testa polecanko. Bitewki nie sa na 25 graczy jak kiedyś tylko 5 vs 5 jechanka napierdalanka
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: azar »

checollada pisze: 29 wrz 2022, 12:23 włączam se yakuza like a dragon z ps+, żeby poczillować i ponapieprzać pięściami i rowerami punków na ulicach, a tu zrobili z tego jrpga, nie spodziewałem się

muszę to przetrawić na spokojnie, miałem ochotę na gierkę w stylu yakuza kiwami
miałem to samo, ale za drugim, trzecim podejściem się wkręciłem, bo historia ciekawa.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Wróciłem do Outer Wilds (nie mylić z outer worlds), przy premierze mocno się wkręciło ale nie skończyłem. Teraz zajaweczka kipi od nowa, sporo zapomniałem a i w pierwszych przejściach już znalazłem nowe rzeczy.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Patryk233 »

Przeszedłem Inscryption.

Poniżej spoilery!
Spoiler
Kurde, nie do końca spodobało mi się zakończenie gry. Liczyłem, że główny bohater zdoła się wydostać z chatki - w ramach nagrody za pokonanie ostatniego bossa. A skończyło się na przypięciu trofeum na drzwiach i tkwienie z tym psychopatą dalej xD Kumam, że gra przewiduje kolejne podejścia i odblokowywanie niedostępnej zawartości, natomiast można, to było lepiej rozwiązać.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Tylko teraz możesz odpalić "new game" i grać dalej :cool: (zauważ, że ta opcja była niedostępna i zaczynało się jakby od czyjegoś save'a). Chyba że już to zrobiłeś, ale brzmi jak koniec pierwszego aktu (daleko dalej nie doszedłem)
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Patryk233 »

con shonery pisze: 30 wrz 2022, 20:03 Tylko teraz możesz odpalić "new game" i grać dalej (zauważ, że ta opcja była niedostępna i zaczynało się jakby od czyjegoś save'a).
Właśnie nie zauważyłem tego. Po przejściu "ostatniego" bossa zobaczyłem zakończenia na YT i rzeczywiście jest ciąg dalszy jakby.
con shonery pisze: 30 wrz 2022, 20:03 daleko dalej nie doszedłem
dlaczego?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Bo mi się gorzej grało w drugi akt, pierwszy był świetny i chyba mi wystarczy
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Patryk233 »

Kurde, włączyłem grę i nie mam opcji "new game" dostępnej.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Dredge
https://store.steampowered.com/app/1562430/DREDGE/
Kozackie demko, gra ma wyjść w 2023. Jesteś rybakiem na tajemniczym archipelagu, łowisz ryby, ulepszasz łódź, eksplorujesz, a nocami stawiasz czoła paranormalnym pojebanstwom (jeśli akurat jesteś na morzu). Lovecraftowski klimacik, odkrywanie tajemnic, intrygujący świat, ja to kupuje widzowie.
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bart »

Codziennie ogrywane World of Tanks a korzystając z okazji że na PCta wyszedł God of War to trzeba to było sprawdzić no i przepadłem na kilka godzin. Gra skończona więc pora sprawdzić spidermana i genialnie się buja po mieście ale trochę to infantylna opowieść , troche pogram ciotka May dzwoni i wyłączam. Walki z bosami sa mega ale reszta wtórna i nudna.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

con shonery pisze: 06 paź 2022, 12:39 Dredge
https://store.steampowered.com/app/1562430/DREDGE/
Kozackie demko, gra ma wyjść w 2023. Jesteś rybakiem na tajemniczym archipelagu, łowisz ryby, ulepszasz łódź, eksplorujesz, a nocami stawiasz czoła paranormalnym pojebanstwom (jeśli akurat jesteś na morzu). Lovecraftowski klimacik, odkrywanie tajemnic, intrygujący świat, ja to kupuje widzowie.
o kurwa fantasy gra rybacka.... ideał....
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: lambiczi »

Deliver Us the Moon - przyjemna, klimatyczna przygodówka z elementami survivalu, osadzona w kosmosie.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: gambler »

Gram sobie w God of War i na prawdę nie wiem jak mogłem wcześniej przeoczyć, przekozacka gierka :bowdown:
yer a wizard, Harry
insane
Posty: 1486
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

gow i spiderman z ps4 to chyba najbardziej przereklamowane gry w jakie gralem. obie byly spoko, ale w przypadku gow lepiej mi sie grało w oryginalna bardziej hacknslashowa trylogie, a co do człowieka pająka, to batman arkham asylum zjada go na sniadanie imo. no poza poruszaniem sie po mieście, gdzie faktycznie spiderman super to zrobił.

aktualnie ogrywam deathloop i motyw utkniecia w petli czasowej jest zajebisty. a w multi wrocilem po 10 latach przerwy do lola i pykam meczyk-dwa dziennie w overwatch2
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: gambler »

a mi akurat świetnie wjechało (drugie podejście, kiedyś wyłączyłem po 15min, nwm czemu), a też mi podpowiadają żeby przejść wcześniejsze części, albo chociaż trójkę

Kto jeszcze nie grał, to polecam, ale chyba jestem ostatni. Fajnie się napierdala Kratosem i Arteusem, a ja też lubię często takie gierki, gdzie świat prowadzi cię za rękę i tylko se przechodzisz z lokacji na lokacje napierdalając gości co jakiś czas. Elden Ringa zarzuciłem po pokonaniu Goldricka i całe lato w nic nie grałem.

Nie chce też za wcześnie szczekać, ale na razie gram na poziomie 'give me a challenge' i spociłem się tylko raz w lesie na początku, jak mnie osaczyli, a jeszcze nie ogarniałem że Arteus może strzelać :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

od pocenia sie sa valkyrie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Ughhh Valkyrie. Weź mi o nich nie przypominaj.
Gra jest sztosem. I wraz z otrzymywaniem nowych skilli tylko zyskuje, więc graj i chłoń.

A nowa część już niedługo. :D
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: lambiczi »

Syberia: The World Before - piękna jest to gra!
insane
Posty: 1486
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

przeszedłem kilka pierwszych etapow max: the curse of brotherhood, czyli platformowke 2d z zagadkami logicznymi, do ktorych rozwiązania wykorzystujemy magiczny ołówek do tworzenia nowych platform. polecam
ODPOWIEDZ