Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Skończył mi się próbny okres ps plus i nie skończyłem Stray, ładna gra ale nudna. Mówię to jako wielbiciel symulatorow chodzenia, gameplay mi nie potrzebny, kiedy coś mnie wciągnie, w Stray ani historia, ani gameplay nie sprawiał mi frajdy, a do przodu pchała tylko estetyka. Żeby głównym bohaterem nie był kot, tylko biały chłopczyk hetero, nic nie zmieniłoby się w gameplayu i historii, a gra przeszłaby bez echa.

Kupiłem Return of the Obra Dinn i tu sytuacja zupełnie odwrotna. Słyszałem, że to dobra gra detektywistyczna ale odrzucała mnie oprawa - nie chodzi mi, że grafika jest brzydka, ma swój urok, ale mam nieuzasadnioną niechęć do czarno-białych dzieł - nie ważne czy to filmy, komiksy czy gry. Przełamałem się i zostałem wciągnięty od pierwszego trupa. Na początku ciężko jest połapać się w historii, nawigowaniu po statku i ekranach menu, ale z czasem wszystko staje się jaśniejsze i bardziej intuicyjne, ciężko się oderwać.
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: quasimoto »

Skończyłem Endling z platyną.
Ale to poci oczy
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

od godzinki sobie klikam w Enderal, jestem zachwycony
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2rzyn »

Ktos w ogole na forum ogrywal ta niedokonczona wersje duke nukem forever z 2001? Wiem ze tresci tam stosunkowo malo ale ten build obrosl juz taka legenda ze liczylem na osobny temat. A tu cisza.

Mam nadzieje ze modderzy za kilka lat dokoncza to co zaczeli tworcy dwie dekady temu
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 1909 »

2rzyn pisze: 05 sie 2022, 23:32 Ktos w ogole na forum ogrywal ta niedokonczona wersje duke nukem forever z 2001
Ogrywać trochę ogrywałem, pierwsze poziomy są naprawdę spoko. Gdyby wyszło wtedy kiedy miało, to mogłoby nieźle namieszać moim zdaniem. Niestety nie pykło, a szkoda, bo boomer shootery to jedyne fpsy które mi się podobają.

Co do rzeczy granych, ostatnio zacząłem pykać w 20 Minutes Till Dawn. Jeżeli ktoś lubi bullet helle albo rogaliki, to bardzo polecam. Szczególnie, że teraz jest jeszcze promocja na steamie. Zresztą, nawet bez promki gra kosztuje jakieś 11zł i cholernie warto. Jak kojarzycie ostatnio modne Vampire Survivors(też 11zł swoją drogą) to to niemalże to samo, tylko z możliwością celowania i estetyczniejszą oprawą. Vampire Survivors jest za to bardziej rozbudowany, więc jeżeli podoba Wam się koncept na grę, to przewyższa 20MTD stosunkiem jakości do ceny. Tylko trzeba przeboleć grafikę mocno inspirowaną pierwszymi trzema Castlevaniami, tymi z NESa.
Jeżeli nie jesteście pewni, czy taki typ gry Wam odpowiada, to 20MTD na pewno ma darmowe demo, chyba nawet przez przeglądarkę. Można też spróbować Fray Fight, ostatnio pojawiła mi się w polecanych na Steamie i jest F2P. W to jeszcze nie grałem, więc nie mogę zaświadczyć o jakości, ale opinie ma całkiem niezłe.

Poza tymi wyżej wymienionymi to wstyd, ale narzeczona mnie uzależniła od gier typu gacha i napierdalam srogo w Genshina(jak ktoś jakimś cudem gra na serwerze amerykańskim to zapraszam, chętnie pomogę pozbierać rzeczy czy coś) i Arknights, to z kolei taki telefonowy tower defense w którym zbieracie postacie i je levelujecie. Gra zdecydowanie nie dla każdego, ale jakimś cudem utrzymuję się już przy niej 3 miechy i dalej czerpię z niej przyjemność
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Chcecie zeschizowanego rogalika z drugim, trzecim i czwartym dnem? To polecam Inscryption, właśnie wylądowało na plajstacjach (na pc wyszło jakiś czas temu). To gra twórcy Pony Island, kto zna tego nie trzeba namawiać, kto nie zna niech se zagra i w to.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

pierwsza 1/3 gry zajebista, pozniej wedlug mnie sie robi bardzo sredniak
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Wartales co za sztos :bowdown:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jiigsi »

Disco Elysium chyba się wkręcę kurde fela
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

2rzyn pisze: 05 sie 2022, 23:32 Ktos w ogole na forum ogrywal ta niedokonczona wersje duke nukem forever z 2001? Wiem ze tresci tam stosunkowo malo ale ten build obrosl juz taka legenda ze liczylem na osobny temat. A tu cisza.

Mam nadzieje ze modderzy za kilka lat dokoncza to co zaczeli tworcy dwie dekady temu
ja się tak spokojnie czaję na to, ale w sumie czekam aż modderzy wycisną ostatnie soki, zajebią x patchy i fixów i zrobią z tego naprawdę grywalną od deski do deski wersję, bo z tego co widzę to na razie jest trochę szukania właśnie łatek żeby grać normalnie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Drmz »

Gra ktoś w D2R? Niedługo chyba nowy ladder, a ja uczę się o co zapierdala w tej grze, bo grałem tylko trochę na piraconym singlu w 1410.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

yungXpaproch pisze: 01 wrz 2022, 16:34 pierwsza 1/3 gry zajebista, pozniej wedlug mnie sie robi bardzo sredniak
Łee, rzeczywiście, doszedłem do twistu i średnio dalej to widzę ;(
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

hehe no wlasnie, lipa jak chuj bo gdyby w formule pierwszego aktu byla cala gra to bylaby naprawde zajebista
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Wygląda to trochę jakby typ przyszedł do wydawcy z drugą połową gry, a on powiedział "no dobra ziomek, fajne, ale ktoś to jeszcze musi kupić" i cyk, dorobiono pierwszy akt, na którym zrobiono cały marketing xd żeby to było zrobione odwrotnie, to byłby mózg rozjebany, tylko wtedy wracamy do punktu wyjścia - mało kto by ten twist zobaczył.
A przeszedłeś całą? Gdzieś mi się jeszcze tli nadzieja, że będzie kolejny twist, który jakoś wynagrodzi ten krok wstecz, choć samemu ciężko mi w to uwierzyć.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

niee, ja nawet nie gralem tylko gameplay ogladalem, ale caly. tak jak pisze tutaj no to sie mozesz zorientowac ze gra ma 3 akty, wychodzi na to ze ty w tym momencie jestes na drugim, trzeci jest podobny do drugiego, nie robi sie za bardzo lepiej...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Spoko, to może przejdę jak zechce mi się zagrać w pixelową karciankę ze snesa, czyli nigdy
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

hehe, no wlasnie, w tym problem...
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Udało mi się zabić Satana w Isaacu (wreszcie). Ale warunki dostania się do większych bossów (Mega Satan, Isaac) są tak kurewsko skomplikowane że chyba dam sobie spokój
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Patryk233 »

Kozackie te Inscryption.

Polecam Banners of Ruin. Też turowa karcianka.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: checollada »

włączam se yakuza like a dragon z ps+, żeby poczillować i ponapieprzać pięściami i rowerami punków na ulicach, a tu zrobili z tego jrpga, nie spodziewałem się

muszę to przetrawić na spokojnie, miałem ochotę na gierkę w stylu yakuza kiwami
ODPOWIEDZ