Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: camzatizbak »

odpaliłem prehistorycznego nintendo gamecube'a i napierdalam w Turoka
fajna giera ale utknąłem na jakimś zjebanym levelu i nie chce mi się już chyba
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

dla fanów roguelitowych bullet helli (i nie tylko) polecam gierkę Brotato :bowdown:
kosztuje obłędne 18zł na steamie, a dostarcza kontentu na długie godziny
zasada gry bardzo prosta: pokonujemy przeciwników w falach, kupujemy upgrady, dobieramy bronie i walczymy z bossami
dodatkowo mnóstwo postaci do odblokowania
no i gra się ziemniakiem :cool:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Zelda: Breath of the wild. Oglądałem recenzję tej gry i niby wiedziałem czego się spodziewać ale wygląda to jakoś lepiej w akcji niż na youtubie, "czuję się" ten gameplay no i jakoś wpadło mi w uszy udźwiękowienie - nawet nie oczywiście świetna muzyka, tylko wszystkie inne dźwięki, choćby takie jak kroki, kliknięcia, pierdnięcia i te wszystkie efekty na które zazwyczaj nie zwraca uwagi, tu mam wrażenie jest to jakiś next level shit poziom dopieszczenia (albo pierdole i to tylko efekt nowości). Zapowiada się piękna przygoda :oops:
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: gambler »

Ragnarok zrobiony.

Ogólnie spoko i mi się podoba, chociaż rozumiem zarzuty. Sam na początku byłem zmęczony że to ta sama gra (a wcześniejszą część przechodziłem z 2miesiace temu).
Spoiler
Grafika bajer, historia cukierkowo i bez zaskoczenia (tylko jeden twist z Tyrem).
czasem aż się chciałem wydostać z głównego questa żeby sobie polatać po świecie. Sam Ragnarok, walka z Thorem/Odynem mega proste i trochę rozczarowanko wręcz.
chyba najwięcej problemu sprawił mi king of berserks i sisters of Ilska.
mimo korytarzowej formy mega mnie wkurwiało odnajdywanie miejsc, jak trzeba było nagle gdzieś wrócić.. kruki zrobione, ale tego pod eleven sanctum bym za chuja nie znalazl bez solucji. 2 godziny chodzilem po tej miejscowie tam i z powrotem :lol:

btw na pocxtku nie mogłem się przekonać do włóczni (blades of chaoss team), a później ulubiona broń
trochę ponarzekane, ale na koniec 69h na liczniku i bawiłem się git, chociaż nie jest to żadne GOTY. Można wracać do życia
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lidwin »

Czy był ktoś tak głupi i kupił preorder Forspoken? Zastanawiam się czy jest jeszcze gorzej niż w demie :lol:
F1 to królowa. Zawsze była.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Patryk233 »

Pykam sobie w Meteorfall. Jak ktoś lubi karciane rogaliki z kreskówką grafiką, to polecam.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

nie pamietam kiedy ostatnio nie moglem sie oderwać od konsoli jak przy yakuza like a dragon. jest to moje pierwsze dluzsze doświadczenie z ta seria, bo wczesniej odbiłem sie od 0 po 2-3h, ale zmiana gameplayu z brawlera na jrpga mocno mi siadła. walka jak na gre turowa jest calkiem dynamiczna, ale tez niestety za łatwa, bo na 16h zginąłem tylko raz. klimat yokohamy wylewa sie z ekranu telewizora i smaczki jak picie kawy boss, zeby odnowić manę, czy salony z grami segi sa cool. od samego poczatku poczułem chemie do głównego bohatera ichibana i jego drużyny i z zaciekawieniem sledze ich losy. do tego masa pokręconych sidequestow i mnóstwo pobocznych aktywności jak wariacja mario kart, czy minigra o zarządzaniu firma. warto bylo dac trzecia szanse temu tytułowi, polecam i wracam dalej okładać bezdomnych kijem bejsbolowym
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

czy Nioh i Nioh 2 są powiązane fabularnie? mogę zagrać w 2 od razu, czy lepiej ograć 1?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

insane pisze: 27 lut 2023, 21:26 nie pamietam kiedy ostatnio nie moglem sie oderwać od konsoli jak przy yakuza like a dragon. jest to moje pierwsze dluzsze doświadczenie z ta seria, bo wczesniej odbiłem sie od 0 po 2-3h, ale zmiana gameplayu z brawlera na jrpga mocno mi siadła. walka jak na gre turowa jest calkiem dynamiczna, ale tez niestety za łatwa, bo na 16h zginąłem tylko raz. klimat yokohamy wylewa sie z ekranu telewizora i smaczki jak picie kawy boss, zeby odnowić manę, czy salony z grami segi sa cool. od samego poczatku poczułem chemie do głównego bohatera ichibana i jego drużyny i z zaciekawieniem sledze ich losy. do tego masa pokręconych sidequestow i mnóstwo pobocznych aktywności jak wariacja mario kart, czy minigra o zarządzaniu firma. warto bylo dac trzecia szanse temu tytułowi, polecam i wracam dalej okładać bezdomnych kijem bejsbolowym
Takie same odczucia, z tym że ja raz na pół roku gram z 10h i później zostawiam :lol: ale wracam zawsze, nie tak jak do tych klasycznych części
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: checollada »

Skończyłem niedawno zremasterowaną Mafię na ps4. No i mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo fajna historia zachowana z oryginału i doskonały klimat, a z drugiej strony trochę kulawy gameplay. Ta gra nie robi niczego wybitnie, średnie strzelanie, kiepskie i nudne fragmenty ze skradaniem, przyzwoita jazda samochodami. Mimo wszystko bawiłem się świetnie. Pięknie zagrać w grę, gdzie nie ma żadnych drzewek umiejętności, masy znajdziek i głupkowatych misji pobocznych. Duży props za długość gry, skończyłem ją w trochę ponad 11 godzin, w sumie z 3 wieczory.

Zaraz po tym zacząłem The Quarry, zachęcony tym, że też trwa koło 10 godzin. Początek bardzo mi się podobał i mega się wkręciłem, ale znudziła mnie ta historia gdzieś tak koło 6 aktu i straciłem zainteresowanie na ten moment. Sporo rzeczy ominąłem, bo nie jestem typa lizacza ścian i eksplorowanie rzadko kiedy daje mi dużo frajdy, a tu jakoś nawet przy tych niewielkich zamkniętych lokacjach nie chciało mi szukać wszystkiego i potem mnie ta stara pizda wkurwiala na koniec każdego aktu, ze karty jej nie przyniosłem. W ogóle nie wiem, czy w tej grze chodzi o to żeby ich uratować wszystkich, czy mogę sobie dowolnie te historie rozgrywać, a i tak dostanę jakieś odpowiedzi i wyjaśnienie zagadki na koniec. Ja już zabiłem 2 bohaterów w sumie dość świadomie, głównie z ciekawości :lol:


Na pocieszenie na promce można kupić teraz Last of Us 2 za 40 ziko, więc mam nadzieję, że zaczynam piękna przygodę i będę miał trochę kaca growego po tym tytule. Pierwsza cześć przechodziłem na PS3, to były czasy szalonego stonerskiego rokendrola i w sumie to niewiele pamiętam, oprócz tero że mi się bardzo podobała ta gra.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lidwin »

Dla mnie jako osoby która nienawidzi i nie robi misji pobocznych, drażnią mnie wszystkie levele w grach i zdobywanie umiejętności przez grindowanie The last of us 2 jest bardzo przyjemną grą. Z tego co sprawdzałem to jestem gdzieś w połowie a nie czuć nudy i idealnie nadaje sie do włączenia co drugi dzień na godzinę.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2rzyn »

Przeszedlem god of war 3 na chorobowym, teraz chhba sie zabiore za batmana arkham asylum

Dawaj mi tego gamecuba @camzatizbak
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

batmaniki super
:joint: [*]
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: camzatizbak »

2rzyn pisze: 04 mar 2023, 18:28 Przeszedlem god of war 3 na chorobowym, teraz chhba sie zabiore za batmana arkham asylum

Dawaj mi tego gamecuba @camzatizbak
Jak kiedyś wpadniesz to przy piwsku i rapsach ponapierdalamy
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Divinity Original Sin 2, wrocilem po przerwie 3 miesiecznej, kurwa w starcu z takim Hogwarts Legacy to jest to gra WYBITNA. Pieknie sie gra, uwielbiam ten swiat, nie zaluje ani grosza a zaplacilbym x2, w przeciwienstwie do Hogwarts gdzie zalowalem pod koniec wydanej kasy :/
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20275
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

no to jest gra po której kac zostaje na długo xD
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: szpilman »

Ukończyłem właśnie War Monglers, niszowy RTS polskiej produkcji na wzór legendarnej serii Commandos. Gra wyszła chyba 2 lata temu, ale zbierała średnie recenzję bo była pobugowana, ale pół roku temu wypuszczono dużego patcha i stała się grywalna. Skusiłem się i nie zawiodłem. Naprawdę solidny tytuł z nieźle poprowadzoną fabułą, świetnie zaprojektowanymi mapami, no i osobny props za ukazanie ludobójstwa. Dla fanów Commandos mus, co ciekawe grę można kupić po mocnej obniżce przez buga cenowego na steamie, War Monglers na promocji kosztuje około 80 zł, ale w pakiecie z gierką Hatred jest za 50 zł, warto :) :)

"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

yungXpaproch pisze: 06 paź 2022, 17:29
con shonery pisze: 06 paź 2022, 12:39 Dredge
https://store.steampowered.com/app/1562430/DREDGE/
Kozackie demko, gra ma wyjść w 2023. Jesteś rybakiem na tajemniczym archipelagu, łowisz ryby, ulepszasz łódź, eksplorujesz, a nocami stawiasz czoła paranormalnym pojebanstwom (jeśli akurat jesteś na morzu). Lovecraftowski klimacik, odkrywanie tajemnic, intrygujący świat, ja to kupuje widzowie.
o kurwa fantasy gra rybacka.... ideał....
Wyszło już jakby co. Przeszedłem, polecam. Aż sięgnąłem po moje stare tomisko z opowiadaniami Lovecrafta.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Gram sobie w Super Lone Survivor, czyli zremasterowaną wersję pixelartowego indie-survival-horroru sprzed 10 lat. I muszę przyznać że jest to zajebiste - całość ocieka klimatem z dwóch pierwszych Silent Hillów, oszczędzasz każdy nabój a główny bohater ma psychodeliczne sny i wizje rodem z filmów Lyncha. Przy czym gra nie wymaga jakiegoś giga skilla, ginie się rzadko, większość czasu spędza się raczej na poszukiwaniu bezpiecznej drogi z jednego mieszkania do innego. Pycha!

Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Piters »

Ja zacząłem sobie Cult Of The Lamb, ostatnio chyba w Hadesa się tak wkręciłem z podobnych gierek, mam nadzieje że się nie spierdoli czym dalej
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ