Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

Spoko gierka, grałem dużo na Androidzie. Jak dobrze pamiętam to 2 postacie wymaksowałem. Chyba wrócę jak jest cloud save żeby dokończyć.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

con shonery pisze: 05 lut 2024, 11:16 Wróciłem po latach do Yakuza 0, nie pamiętam nawet czemu ją porzuciłem, ale zacząłem od początku i jaka to jest mega giera
Bo jest za długa i za dużo pierdolą jak w każdej Yakuzie

Ja zacząłem ze 4 czy pięć i grałem w każdą co najmniej kilkanaście h, a finalnie żadnej nie przeszedłem :lol:
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Trochę szkoda, że poboczne questy odpalają się automatycznie, choć je lubię to czasem chciałoby się popchnąć dalej główny wątek na zbudowanym napięciu, a tu wyskakuje jakiś chińczyk z trąbką w dupie i trzeba na niej zagrać (może da się po rozpoczęciu biec dalej no ale mam fomo). Ale doszedłem już dalej niż kiedyś (gdzieś połowa czwartego rozdziału) i póki co jeszcze mnie nie zmęczyło. A gadaninę z głównego wątku lubię, bo często jest bardzo klimatyczna i podobają mi się postacie.

Ściągnąłem też demko Pacific Drive i dziś wypróbuję, czuję że to może być giereczka dla mnie.
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: jkravo »

insane pisze: 05 lut 2024, 15:08 wciągnąłem się w slay the spire na ipadzie (używając xcloud) i nie mogę przestać grać xD na razie udało mi się zabić trzeciego bossa ironcladem i silentem, a teraz próbuje defectem, ale ciężko idzie. ogólnie gierka bardzo uzależniająca, ale idzie się wkurwic jak to w grach opartych o rng
oj tak niesamowita to jest produkcja i uzalezniajaca jak krakules, w kwestii replayability to chyba tylko szachy mogą konkurowac. W sumie ja mam juz z 1000h najebane i jest to moja domyslna gra jak nie mam pomyslu co odpalic

Defect ma najbardziej problematyczny set-up z wszystkich postaci, dlatego wszystkie przedmioty/karty ktore wspomagaja twoja 1-2 ture (fossilized helix, anchor, horn cleat, bag of prep, lantern) sa wyjatkowo cenne. No i kazda karta/relic ktora oferuje focus.

Btw wplyw RNG w tej grze jest w sumie niewielki, jesli mowiac rng masz na mysli ze nie trafiasz dobrych kart to po prostu warto pokminic jak moga wchodzic ze soba w interakcje, jednoznacznie slabych kart w tej grze praktycznie nie ma a jesli o to ze trafiaja ci sie chujowe karty w poszczegolnych turach to usuwasz za malo szrotu w sklepach i nie bierzesz kart/przedmiotow ktore ulepszaja twoj draw. Jacys kosmici sa w stanie na najwyzszym poziomie trudnosci (jest ich 20) wykrecic win-streak rotujac postaciami rzedu 20 i to zaliczajac w chuj trudnego sekretnego bossa, na domyslnym poziomie praktycznie kazdego runa da sie wygrac. Nie mowie tego zeby Cie gnoic bo ilosc mozliwych interakcji i buildow w tej grze jest chora wiec nie ma opcji tego ogarnac na poczatku, tylko ze najszybszym sposobem progresowania jest analizowanie swoich przegranych runow
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

a jakieś mody polecasz @jkravo ?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: jkravo »

@Kalom ja gram na ios i ps wiec niestety nie wiem, z gameplayowych chyba Downfall cieszy sie duzym uznaniem (chociaz z tego co patrzylem tam wjezdzaja troche bardziej skomplikowane mechaniki i lepiej chyba najpierw ograc podstawowy roaster), jest jescze jakis fajny QOL mod ktory troche poprawia UI i ilosc informacji wyswietlana na ekranie, minty spire to sie chyba nazywa

@insane jeszcze co do progresowania to warto czytac dokladnie tez opisy/kart itemów, bo gra jest bardzo doslowna w swoich zasadach (co ja uwazam za jej wielka zalete) co otwiera droge do wielu zajebistych combosow.
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Pograłem z godzinę w demo tego Pacific Drive, nawet go nie skończyłem, bo nie przeniesie zapisu do pełnej gry, a wiem, że w nią wjeżdżam w dniu premiery, kozacki tytuł dla mnie. Firewatch ale to gra (fabuła też prowadzona jest przez radio), eksploracja w pojeździe i na nogach, zbieranie śmieci i notatek o dziwnym świecie, crafting i ulepszanie fury, piękna sprawa.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

tez hajpuje sie na pacific drive, zajebisty klimacik, taki jaki lubie
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

A tymczasem jestem gdzieś w 1/3 Yakuzy 0 (wątek Lee i Makoto :bowdown: ) i już wiem dwie rzeczy: że raczej nie będę grał w starsze części, bo będzie tego dla mnie za dużo, ale obejrzę filmiki opisujące ich fabułę, zlepki cut scenek no i zagram już w każdą kolejną część, która wyjdzie :cool: dawno nic mi tak nie siadło.

I wiem też, że następny tytuł z uniwersum w kolejce to Judgement, później może Like a dragon
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

like a dragon to taki dragon quest i najlepsza yakuza
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2rzyn »

yakuza 1 na ps2 - zaliczone
dwójka się nie odpala (ja pierdolę) ale zgram to na dysk ps2 i w końcu ruszy
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Tymbark
Posty: 53
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Tymbark »

Tekken 8 ależ to rozpierdol po przeżyciu końcówki życia 7 <3
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

Grasz online czy raczej z jakimś ziomkiem? Próbując grać online to dostaje ładny wpierdol.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tymbark
Posty: 53
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Tymbark »

@Dancio Online rankedy cały czas ostatnio, block i punish to recepta na niskich rangach tak naprawdę
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

grał ktoś w Banishers: Ghosts of New Eden? widzę dobre recenzje
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Przeszedłem Yakuze 0, łezkę uroniłem, wspaniała to była przygoda.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Bardzo lubię narracyjne, horrorowo-thrillerowe indie-gierki 2D a'la point'n'click (choć w sumie bardziej symulatory chodzenia, bo nie skupiające się na zagadkach).

Po przejściu Lone Survivor, Night in the Woods, Burnhouse Lane, Oxenfree 2, Detention wziąłem na warsztat Sally Face i jest tak średnio bym powiedział. Niby jest jakiśtam dramat, elementy horroru, przeskoki w czasie, zmiany narracji (np. przez chwilę sterujemy "stick figures" nagryzmolonymi w zeszycie), to jakoś nie czuję klimatu przez zbyt czystą grafikę oraz niebieskie kucyki głównego bohatera, które sprawiają że wygląda jak dziewczyna. Zdecydownaie za mało tu brudu.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy - ale to jest dobre. Nie sądziłem, że gra w takim stylu (visual novel z elementami detektywistycznymi) może mi się spodobać, a tu bawię się przednio. Jest tu dużo humoru, typowego dla japońców ale w świetnym stylu, więc wybucham śmiechem zaskakująco często. Rozwiązywanie spraw daje naprawdę dużo satysfakcji.
Gram na shakowanym 3DSie. OBJECTION!!!! Jest też na steamie i powiem Wam, że jest warte każdej złotówki. And that's the truth.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Planet of Lana i Sommervile na tapecie, czyli limbolajki - platformówki zręcznościowo-logiczne z historią opowiedzianą tylko obrazem. Oba dobre, jeszcze nie przeszedlem ale mysle, ze jak ktos lubił Limbo, Inside, Little Nightmares, FAR itd, to tutaj też nie będzie zawiedziony. Kupiłem na steamie dwupak za 100zł pare dni temu, może jeszcze trwa ta promka.

Intro do Sommervile jest piękne, nie wiem jakoś mnie zaintrygowało i siadło mocno
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: piernikowyskoczek »

Parlae pisze: 20 lut 2024, 8:53 Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy - ale to jest dobre. Nie sądziłem, że gra w takim stylu (visual novel z elementami detektywistycznymi) może mi się spodobać, a tu bawię się przednio. Jest tu dużo humoru, typowego dla japońców ale w świetnym stylu, więc wybucham śmiechem zaskakująco często. Rozwiązywanie spraw daje naprawdę dużo satysfakcji.
Gram na shakowanym 3DSie. OBJECTION!!!! Jest też na steamie i powiem Wam, że jest warte każdej złotówki. And that's the truth.
jest na gamepassie, również gorąco polecam
ODPOWIEDZ