Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Przeszedłem Jusant i niby wszystko fajnie ale na koniec miałem "to już?". Żadnego twistu, nic poza zmianami otoczenia, co by urozmaiciło rozgrywkę - czyli jak w symulatorach chodzenia, które lubię ale tu jednak ta mechanika wspinania aż prosiła się by ją jakoś wykorzystać bardziej kreatywnie, a to po prostu bardziej skomplikowane chodzenie, takie samo od początku do końca.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: eddy_wata »

No dobra wkręciłem się troche bardziej w to RDR2, od wyjazdu z Valentine jest coraz lepiej i akcja się rozkręca ale model misji troche wtórny
pojedź koniem-> wystrzelaj wszyskich-> spierdalaj koniem, postacie też troche płytkie, ogólnie gra bardzo dobra, dla detalistów raj, ale do najlepszych bez podjazdu
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

taki urok tej gry, ze jest zajebiscie nieliniowa ale tylko poza glownym watkiem :lol: robiac main fabule musisz robic dokladnie to co ci kaza az do tego ze za konkretnymi scianami musisz sie chowac jak ktos do ciebie napierdala
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Przeszedłem se Super Mario Galaxy.

Ja pierdole :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Top 3 gier w jakie grałem easy

Pojebało ich wtedy w tym Nintendo. mieli jakąś rozkminę, pomysł na level, level trwa 3 minuty, przejdziesz i ta rozkmina/mechanika juz nie wraca, bo jest następna i tak w kółko. Ani przez sekundę się nie nudziłem i nie wiedziałem że jakaś gra jeszcze mnie tak zaskoczy.

Wspaniała gra (i najlepsze Mario/najlepsza platformówka o dwie długości od pozostałych, żadne wcześniejsze /późniejsze Mario nie było tak dobre, a Oddysey to popłuczyny które mają kilka podobnych mechanik). Przy SMG wszystkie platformówki wyglądają jak pierdolone dema.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

juz to slyszalem gdzies
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Sidd »

Sidd pisze: 15 gru 2023, 13:27 Ogrywam pierwszy raz w życiu We krwi zrodzone (ang. Bloodborne) i faktycznie dużo mam z tym frajdy, ilość odmiennych od Soulsów mechanik jest spora przy zachowaniu wymagającego wajbu, jakby to miało remaster byłoby pięknie
Splatynowałem. Gdyby nie konieczność achivementu na końcu tych osranych podziemi to byłoby cacy. Aczkolwiek przy NG+ to już się męczyłem (psychicznie, bo w całym fast runie miałem 4 zgony w tym żadnego na bossie).

DMC5 fajne, ograłem bo wypada z plusa zaraz.
Teraz GoW ten z 2018, pacing scenek i długie łażenie męczy ale grafika jest piękna, walka przyjemna i fabuła cacy
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Rupert pisze: 08 sty 2024, 10:06 juz to slyszalem gdzies
I jeszcze usłyszysz
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Jaranko

Obrazek
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2rzyn »

Oooo props.
Ja w zelde botw napierdalam. Jaka ta gra jest ogromna :shock:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

jest ktoś, kto może rozwiązał problem ze zbugowanymi znakami zapytania dot. bajarza legend? (ghost of tsushima) ilekroć do niego podchodze i odkrywam pytajnik, to przy następnej sesji znowu jest on widoczny na mapie :nonono:

znalazłem wątek na reddicie, ale żadnej pomocy
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 306
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: frikz »

Kilka gierek, które ostatnio ukończyłem:

Unpacking - Relaksująca gierka, nietypowy sposób opowiadania historii. Poprzez rzeczy wyciągane z pudeł przy przeprowadzkach poznajemy kim jest nasz bohater i co się dzieje u niego w żyćku.

The Witness - Superowa gra logiczna, odkrycie prawideł według których działają poszczególne zagadki jest niesamowicie satysfakcjonujące. Bardzo chętnie ukończę ją ponownie za kilka lat. Do tego piękna kolorowa grafika i kojące dźwięki szumiących liści czy plumkającej wody.

Zaginięcie Ethana Cartera - Zawód, ponure to i brzydkie. W polskiej wersji językowej jak zawsze przeciąąąnięęte wooolne teatralne dialogi.
Nie kumam czemu zwykle dubbing w grach jest taki chujowy. Sama historia też była dla mnie mało angażująca.

Firewatch - Dość krótka gierka (ok. 4h), idealna do przejścia jednego wieczoru. Bardzo fajnie poprowadzone dialogi między protagonistą a drugą postacią którą słyszymy wyłącznie przez krótkofalówkę. Kompletnie nie spodziewałem się, że gra będzie poniekąd psychologicznym thrillerem. Cieplutko wspominam mimo, że rozwikłanie zagadki mnie nie usatysfakcjonowało.
aale krwawi pan rysio dzisiaj
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Ku mojemu zdziwieniu dosyć daleko doszedłem w Hollow Knight, nie wiem ile % gry mam, specjalnie nie sprawdzałem, nie patrzyłem jak wygląda całą mapka, żeby nie wiedzieć ile jeszcze mnie czeka. Przetrwałem kilka momentów, kiedy myślałem że dotarłem do granic swoich możliwości i cierpliwości ale zdołałem udowodnić sobie, że jeśli się czegoś naprawdę chce, proboje i nie ma co robić z życiem, to może się udać.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FruitOffTheWall »

widzowie, koledzy, gajs

potrzebuje rpga/symulatora/menedżera, w którego będę mógł sobie popykać na spokojnie klikając w niego jednocześnie przeglądając np kochane forum. Coś troszkę wciągającego, ale jednocześnie nieskupiającego całej mojej uwagi, ponieważ gdy odpalam np. gta iv to po paru misjach nie chce mi sie grać. A w takiego fm pykam i pykam, ale wszystko idzie powoli, na spokojnie. Może być coś fm podobne nie wiem HELP HELP.

Nie zliczę gier, które zainstalowałem, chwile pograłem i dalej są na kompie i NIC Z NIMI NIE ROBIE
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

podpinam się pod pytanie w sumie, bo nie chcę mi się grać w fma ostatnio xD
:joint: [*]
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: eddy_wata »

Widze ze attention span issues rozjebane konkretnie u was panowie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Wróciłem po latach do Yakuza 0, nie pamiętam nawet czemu ją porzuciłem, ale zacząłem od początku i jaka to jest mega giera
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

Też mam zamiar wrócić do tej Yakuzy.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FÜRDIEGANG »

pykam sobie w ac:valhalla i spoko ta giera.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

wciągnąłem się w slay the spire na ipadzie (używając xcloud) i nie mogę przestać grać xD na razie udało mi się zabić trzeciego bossa ironcladem i silentem, a teraz próbuje defectem, ale ciężko idzie. ogólnie gierka bardzo uzależniająca, ale idzie się wkurwic jak to w grach opartych o rng
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Defect nie jest taki trudny w sumie. Ja miałem problemy tylko z Watcherem i w końcu chyba nigdy mi się nie udało nią przejść do końca.
Ale fakt, kozak giera. Aż sobie wrócę znowu.
ODPOWIEDZ