Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: gambler »

Faktycznie, pierwsza Valkyria ujebana, zeszło z pół godzinki, bardzo fajna walka.

Mniej ostatnio grałem, ale jak akurat myślałem, ze ponapierdalałbym czym innym, to wjechały Twin Blades :bowdown:


Ps zastanawiam się nad nowym CoDem, ale tylko żeby single player jebnąć, na multi już nie będzie czasu, co myślicie
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

zaczalem grac w kingdom come: deliverance
zajaralem sie ta gierka po obejrzeniu paru filmikow na youtube i pobralem z epica na ktorym odbieralem ta gre dawno temu. zagralem 5h, takie intro skonczylem i poki co sie w chuj jaram, bardzo fajnie sie gra, teraz zacznie sie prawdziwy gameplay i jestem fest ciekawy, bardzo mi sie podoba system walki, dla mnie nie wydaje sie taki trudny, a po prostu fajny, ciekawy
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: bialyjelen »

gambler pisze: 03 lis 2022, 8:45 Ps zastanawiam się nad nowym CoDem, ale tylko żeby single player jebnąć, na multi już nie będzie czasu, co myślicie
poczekaj do konca miesiaca, wyjdzie warzone 2 i zaczna sie promki
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

kampania w mw2 jest zajebista i daje spora dowolnosc w wykonywaniu zadan, ale to tylko przystawka przed daniem glownym, czyli multi, ktore wciaga jak szalone i znowu mam syndrom jeszcze jednego meczu jak za zlotych czasow oryginalnej trylogii. jak chcesz kupic na plycie i ojebac po weekendzie z mala strata to polecam jak najbardziej, ale 350zl za 6h zabawy bym nie dal
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

insane pisze:kampania w mw2 jest zajebista i daje spora dowolnosc w wykonywaniu zadan, ale to tylko przystawka przed daniem glownym, czyli multi, ktore wciaga jak szalone i znowu mam syndrom jeszcze jednego meczu jak za zlotych czasow oryginalnej trylogii. jak chcesz kupic na plycie i ojebac po weekendzie z mala strata to polecam jak najbardziej, ale 350zl za 6h zabawy bym nie dal
Na Multi wkurwia to, ze sporo graczy kampi, badz nasłuchuje kroków, żeby po chwili wyskoczyć zza zasłony i Cie odjebac. Ale i tak polecam

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

po raz trzeci odpaliłem God of War z 2018 roku zajarany clipami z Ragnaroka, no i może w końcu uda mi się przejść, zajawa kipi, w dodatku siedzę na L4 także mam trochę czasu

wrzucam w spoiler, bo nie wiem czy komuś nie zepsuję frajdy (temat związany z Walkiriami)
Spoiler
po pokonaniu pierwszej (raczej bez żadnego problemu) i zrobieniu kilku questów (uleczony dzieciak) wziąłem się za czyszczenie Hellheim, gdzie na końcu czeka na mnie Rota do rozjebania... padłem jakieś 20 razy, mam ochotę rozjebać pada o ściane i ogólnie odechciało mi się grać, jak dziwka wyzywa mnie od najgorszych śmieci, drze ryja VALLHALLA i mnie butuje na ziemi, no co za kurwisko brudne
dwa screeny niżej, fajne są co
Spoiler
Obrazek
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Rozumiem ten ból, bo też się z nimi męczyłem. Kwestia wyczucia kiedy jaki skill użyje i kiedy unik zrobić albo blok. Zawsze przed wykonaniem ataku to sygnalizuje w jakiś sposób.

A ja sobie Heavy Rain przeszedłem i powiem, że w sumie dobre to było. Wiadomo mało gry w grze, trochę denerwowało machanie padem ale fabuła mi się bardzo podobała. I jest aż 17 różnych zakończeń, mnie się akurat udało zdobyć całkiem pozytywne. :)
I teraz pytanie, co warto podobnego ruszyć jak mi tak podeszło? Fahrenheit? Detroit Become Human? Od Quantic czy coś innego?
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: johnsonpokrywa »

ja polecam Fahrenheita, może być nieco drewnianie w sterowaniu, ale z gierką mam same przemiłe wspomnienia
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Life is strange :exclaim:
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Globe »

Odbieram God of Wara dzisiaj i fajnie, bo internecik już spoilerwami zajebany, a algorytmy na youtube bezlitosne (pokazałem dzisiaj ziomkowi w pracy gameplay z BFa 1 i już coś tam mi się obiło o oczy)
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

pierwsze wrażenia z nowego GoWa:
Spoiler
pograłem tylko niecałe 1,5h i skończyłem po pierwszym spotkaniu z Thorem, kurwa no już nie mogę się doczekać aż znowu usiądę przed konsolą, zapowiada się na rewelacyjną kontynuację pierwszej części
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

No elegancko jest
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Odpaliłem na chwilę Heavenly bodies, które było w plusie w zeszłym miesiącu i wsiąkłem na ponad godzinę. Ciekawa zręcznościówka fizyczna, tak samo wkurwiająca co satysfakcjonująca, tylko łapska mnie bolą po tej godzinie nawigowania w nieważkości. W lokalnym coopie może być smiechulcowa (albo doprowadzi do bójki).
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Gram w tego gowa i
Spoiler
Żelazny las + ataki z splash of colors, jak oni to na ps4 wycisnęli to props :bowdown: :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

fajnie to bangla na podstawowym PS4?
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: #1 »

Ile czasu potrzeba do ogrania kampanii gowa?
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

Obrazek

@#1 na przyszłość polecam: https://howlongtobeat.com
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

genocidegeneral pisze: 14 lis 2022, 16:04 fajnie to bangla na podstawowym PS4?
bardzo fajnie, na duży plus brak loading screenów w trakcie gierki, tak jak było w jedynce
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

elegancko na moim ps4 fat smiga, 30 fps, 1080p tak mysle
Obrazek
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

howlongtobeat to must have przy obczajaniu nowych gier, od razu jest jakis poglad na to jak mniej wiecej gra jest duza
ODPOWIEDZ