Strona 1 z 13

ERO JWP - Elwis Picasso (2019)

: 24 lip 2019, 16:49
autor: mario995
Przekopałem i tematu nie widziałem, więc zakładam
Ero uderza z pierwszym solo. Ktoś powie, że za późno? Może i tak, ale zapowiada się porządna dawka klasycznego grania.
Wleciało coś w rodzaju promo.

Co myślicie? Czekacie, nie czekacie?

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 24 lip 2019, 17:15
autor: oyche
potrzebujemy tematu 'najgorsze tytuły płyt'

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 24 lip 2019, 17:36
autor: 2do5
Za dzieciaka niesamowicie jarałem się zwrotkami Erosa w "Reprezentuje Siebie", natomiast z biegiem lat zajawka na jego rap zaczęła umierać i tak na prawde w żadnym momencie kariery nie czekałem na solo. Kawałek spoko

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 24 lip 2019, 20:48
autor: Bryx Fenrir
Ten numer co puścił byłby fajny, gdyby zrobił to jak Frosti Rege, a tutaj jakość znacznie gorsza.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 25 lip 2019, 14:12
autor: oldschool
Data premiery: 04-10-2019
Pierwszy singiel: Bez Przesady



Całkiem przyjemne, ale 10 lat za późno. Bez większego echa ta płyta przejdzie mam wrażenie.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 25 lip 2019, 14:21
autor: mario995
Propsy za follow-up do Smarki Smarka-od razu wrażenie na +
Niby nic nowego, ale styl 100%, takiego rapu brakuje bardzo
Mam nadzieję, że trochę hajsu uda mu się tą płytą zbić
Czekam mocno

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 25 lip 2019, 14:23
autor: horrypaz
raczej nie do smarkiego a do stereofonii

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 25 lip 2019, 14:27
autor: mario995
O pardon, faktycznie :D
Za dużo undergroundu ostatnio u mnie xD

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 25 lip 2019, 20:39
autor: Bryx Fenrir
Nie wiem czemu, ale Ero od początku jego kariery słucha mi się tak luźno, on po prostu trafia w rap, który jest dla mnie, możesz se odpalić blanta, talerz wjebać, piwko wypić i Ero dalej będzie leciał dobrze. Dzisiaj nie jest inaczej, płytę pewnie powinę, a ten numer jest naprawdę fajny.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 25 lip 2019, 23:57
autor: mad
Ładnie to wygląda, lepiej niż człowiek się spodziewał. Czekam mocno, bo nawet jak przespał swój moment to wygodnym łóżku, więc czas by rozjebać. A ma na to papiery, jakby tylko odpuścił te pihowersy, bo czasem się trafi jakiś kwiatek zła. Bez przesady to może być w topce tego roku (jeśli chodzi o poziom, bo przecież nikt poza kilkoma zajawkowiczami tego nie kupi), mimo że marnego na razie, to może tylko pomóc w dotarciu dalej. A chyba za całokształt się należy i tego zdania nikt nie podważy.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 26 lip 2019, 0:12
autor: lysy
spoko follow-up do volta, no i takiego ero to ja lubię. ten pierwszy kawałek pewnie będzie brzmiał dużo lepiej w wersji studyjnej, więc pewnie też będzie leżał. ero lata świetności ma za sobą, ale jednak poniżej pewnego poziomu nie schodzi

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 26 lip 2019, 7:32
autor: KillerCroc
Dla mnie to conajwyżej poprawnę :dunno:

Słucham i spoko se leci momentami, bit też powiedzmy że taki przeciętny rzemieślniczy a tekstowo dno ale w sumie nie spodziewałem się niczego lepszego po takim reprezentancie braggi. Jak komuś będzie się chciało do tego wracać to szanuje ale w czasach kiedy jest mnóstwo rzeczy lepszych zarówno pod względem technicznym, muzycznym czy treściowym to dla mnie to jest taka rzecz na raz czy dwa do sprawdzenia.

Przespał swój moment a płyta bragga w 2019 roku to raczej jest ciekawostka niż coś czym można zawojować scenę.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 26 lip 2019, 8:33
autor: Prez
dawno tak na nic nie czekałem, brakuje mi takiej surowej braggi, a zawsze byłem fanem.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso ( 2019.XX.XX )

: 26 lip 2019, 11:07
autor: lysy
KillerCroc pisze: 26 lip 2019, 7:32 płyta bragga w 2019 roku to raczej jest ciekawostka niż coś czym można zawojować scenę.
ero już raczej nie musi zawojowywać sceny

Re: ERO JWP - Elwis Picasso (2019) [Zapowiedź]

: 26 lip 2019, 13:13
autor: Bart
Dla mojej true schoolowej głowy ten singiel kosa.

Re: ERO JWP - Elwis Picasso (2019) [Zapowiedź]

: 26 lip 2019, 14:38
autor: Spenser
fajnie, że taki oldskulowy gracz jak Ero docenia młodą szkołę i Młodego Pi na tyle, żeby go sfolołapować w tytule płyty :bowdown:

Re: ERO JWP - Elwis Picasso (2019) [Zapowiedź]

: 26 lip 2019, 16:19
autor: 2rzyn
ale kosa :shock:

Re: ERO JWP - Elwis Picasso (2019) [Zapowiedź]

: 26 lip 2019, 17:26
autor: JVCORE
Dobre w chuj, choć od JWP nie słyszałem nic od kilku lat, ale eros zawsze spoko

Re: ERO JWP - Elwis Picasso (2019)

: 26 lip 2019, 18:26
autor: enjoy1g
/////

Re: ERO JWP - Elwis Picasso (2019) [Zapowiedź]

: 26 lip 2019, 23:23
autor: E-42
JVCORE pisze: 26 lip 2019, 17:26 Dobre w chuj, choć od JWP nie słyszałem nic od kilku lat, ale eros zawsze spoko
+1. pozytywne zaskoczenie, chyba czekam na całość :shock: