Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
frikz
Posty: 299
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Buty

Post autor: frikz »

cloud pisze: 17 maja 2023, 7:39
hwjsk pisze: 16 maja 2023, 15:48 plaster nalepic i po czasie się ułożą z vansami z kazda para taka przeprawe mam
ty no, z plastrami mam taki problem, że wszystkie się odklejają, ja pierdole :lol:

Jeśli chodzi o plastry to tylko:
Spoiler
Obrazek
Są zrobione z takiego gumożelu i trzymają się świetnie. Polecam i pozdrawiam.
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Buty

Post autor: cloud »

dziękuję, sprawdzę!
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

W tym roku Adik wskrzesił do życia Samby,które wróciły do łask, można zaobserwować jak instagram zalał się stylizacjami z tym modelem, lookbooki oraz magazyny modowe mocno promują produkt adidasa, but, który pierwotnie w latach 50tych został stworzony jedynie dla piłkarzy przeniósł się za pomocą kibiców na chodniki i zyskał niesamowitą popularność do dnia dzisiejszego, stając się najmodniejszym w 2023. Nigdy nie darzyłem sympatią modową Samby i raczej nigdy się do nich nie przekonam, nie podoba mi się krój tego buta, ale historię ma imponującą.

Obrazek
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Buty

Post autor: d3nt »

No jest kurwa ohydny w chuj, na równi z puma Ferrari
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@d3ntZgadzam się, kompletnie nie leży mi cała linia modeli od Samby.

Ale mi przypomniałeś Puma Ferrari, najgorzej, również na tej samej półce co Adi Racer Low xd
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Buty

Post autor: ART »

samba najlepszy i najladniejszy but jaki jest od zawsze, szkoda ze za chwile co druga dupeczka bedzie w nich popierdalac, jebac
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Buty

Post autor: juwen »

znałem kiedyś typa który popierdalał w adi racer low i pokazywał trąc stopą o asfalt że podeszwa z good yeara ma zajebistą przyczepność xD
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

samby fajne, sambarose fajne, ale lepiej superstary dla 13latek nosic, nie, @SiNi? do krótkich spodenek i marynarki fitują kozak
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

Sini dobra morda ale czasem niespodziewanie pociśnie dobre obuwie
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@wrubel Stwierdzenie,iż pocisk to raczej przesada hehe, ale fakt w mojej indywidualnej ocenie to po prostu odpychający but, cała w sumie seria nie ma dla mnie ciekawej prezencji i przede wszystkim kształtu o ile pełen koloryt bieli bez zaznaczonych pasków jest jeszcze jako tako zjadliwy i dość łatwo go dobrać do stylizacji to np. charakterystyczna dla tego modelu brązowa podeszwa wygląda dla mnie, wręcz fatalnie, ale jak każdy produkt zawsze będzie miał on swoich wiernych zwolenników i jedni będą się nim zachwycać, zaś inni przeciwnie. Tak jak podkreśliłem wyżej sama historia Samby jest dla mnie bardziej imponująca, niż sam but wyprodukowany w formie halówki. Na samym początku Samby były przeznaczone do treningów oraz gry na oblodzonej powierzchni, dzięki sławnej gumowej podeszwie i były robione ze skóry kangura, później dotarły na halę i za sprawą kibiców zostały przeniesione na salony, zahaczając o skaterów i ich deski, a po latach wracają i zostają najmodniejszym butem tego sezonu. Osobiście bardziej stawiam na opływowe kształty odbiegające od halówkowej kompozycji, lepiej się to dla mnie sprawdza w połączeniu z całościową stylizacją - z tych nowych wypustów bardzo mi się podoba nowa odsłona i zmieniony wygląd Stan Smithów pod nazwa Recon H06185, opływowa, prosta podeszwa, styl i elegancja.

Edit:

Obrazek
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Buty

Post autor: yaml »

A Gazelle koledzy lubią? U mnie po zakupie sporo przeleżały, chciałem je nawet sprzedać, ale teraz to mój daily kapeć i są spoko, można je bez problemu sfitować ze wszystkim
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
carl
Posty: 435
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Buty

Post autor: carl »

@SiNi nie wierzę, że ty nie jesteś wygenerowany przez chat gpt
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@yaml Niektóre modele mi się podobają, miałem dwie pary klasyczne, całe białe oraz szare z czerwonymi paskami, one bardzo dobrze współgrają z dresami,które maja ściągacze na dole,szersza nogawka również wyglada dobrze, fajnie się ogólnie prezentują w casualu. Teraz wyszedł nowy model Bold, który ma jakby 3 podeszwy nałożone na siebie.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Buty

Post autor: kid »

yaml pisze: 25 maja 2023, 9:48 A Gazelle koledzy lubią? U mnie po zakupie sporo przeleżały, chciałem je nawet sprzedać, ale teraz to mój daily kapeć i są spoko, można je bez problemu sfitować ze wszystkim
moj ulubiony but na zawsze jest to pod katem bryly i wygody ale te co mam teraz po niecalym roku sie zaczynaja rozpierdalac. niejakie gazelle moskva gore tex najlepsze buty jakie mialem w zyciu za 3-4 stowy kupilem wowczas i 4 lata im nic nie bylo i wlasciwie pozniej tez nie oprocz tego ze kolor wyplowial i ujebane na stale juz eh kurwa juz takich rzeczy nie robia
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Buty

Post autor: insane »

mnie stopy bolały po dłuższych spacerach w gazellach i aktualnie robia za but na siłownie.

resztki magazynowe yzy beda w sprzedaży 01.06
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

flyknit chukka na podeszwie free - jakbym miał na sobie tylko skarpetki, za je bi ste
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

flyknit chukka - nie no imo paskudne te buty.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

a to tak jak ja krotkich spodenek do garnituru, bo noszę stylizacje odpowiednie do okazji
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Buty

Post autor: fromage »

Czy ultraboosty to najwygodniejsze buty? Dajcie jakies opinie Bo ,amowilem sobie dwie pary
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Buty

Post autor: SiNi »

@emcess Ty i stylizacja xD Dawaj foto z tymi flyknit chukka
ODPOWIEDZ