Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Buty

Post autor: piernikowyskoczek »

jakie buciwo na jesień?
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Buty

Post autor: zemsta1camzata »

Af1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Buty

Post autor: piernikowyskoczek »

ile można
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Buty

Post autor: jAg »

piernikowyskoczek pisze: 05 wrz 2022, 22:02 jakie buciwo na jesień?
Diadory n9002, am97 (ale nie w deszczowe dni xD), AF1, AJ1, jordan aura, am200, adidas forum low, adidas ozelia, adidas ozweego
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

blundstone
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Buty

Post autor: eddy_wata »

wojasy
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Buty

Post autor: DoubleB »

https://www.zalando.pl/zign-oksfordki-b ... 0-q13.html

kupiłem takie, do codziennego pocinania, nawet nie musiałem ich rozchodzić, od początku wygodne i to na czym mi zależało, czyli proste z wyglądu

w zeszłym sezonie reebok daytona dmx - świetny obuw
dwa lata temu reebok dmx series 1200 - równie świetny
no i uniwersalny wybór, czyli vans oldskool pro

ogólnie reeboki mi siadły, miałem kiedyś af1, superstary, am95 - ale reeboki mi przypasowały bardziej
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Buty

Post autor: gawi »

Adidas forum low, idealny model.

Mam takie już ze 2 lata i uwielbiam, im bardziej się niszczą tym lepiej bo od początku wyglądają na vintage :)
Obrazek

Ostatnio zakupiłem też yeezy 500 moon yellow, przewygodny model, oczywiście jak to w yeezusach rozmiar 46, normalnie noszę 44 2/3
Obrazek

No i upragnione Foam Runnery Onyx wleciały, ale trochę jeszcze nie umiem znaleźć fajnego outfitu do nich, ktoś coś doradzi?
Obrazek
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Buty

Post autor: oldschool »

gawi pisze: 08 wrz 2022, 15:52 nie umiem znaleźć fajnego outfitu do nich, ktoś coś doradzi?
Moim zdaniem to nie kwestia samego outfitu. To są tak specyficzne buty, że białym ludziom to pasuje może 1 na 100 i tu chodzi o ogólną sylwetkę,mordę itd.

Większość ludzi wygląda w nich śmiesznie co by na sobie nie mieli, dlatego ja np. tego modelu chyba nigdy nie zakupię.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Buty

Post autor: gawi »

Ehhh tak myślałem że muszę być czarny ;).

Szerokie dresy, biała frota skarpeta i koszulka oversize (polecam markę Review, super koszulki OS) myślę że może w sumie mogły by być :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Buty

Post autor: AseOne »

piernikowyskoczek pisze: 05 wrz 2022, 22:02 jakie buciwo na jesień?
Zależy co rozumiesz przez jesień. Jak deszcz, ciape itd to możliwości są ograniczone, czyli buty najlepiej całe ze skóry, lub ciemnego zamszu + impregnat. Obecnie raczej pora jesienna bywa łagodniejsza i wtedy pole manewru jest zdecydowanie szersze. Nie okresliłeś budżetu, ale od siebie polecam wyższe modele od NB (te made in usa i uk) - 990 (w szczególności collabo z Teddy Santisem), 991, 992 czy 1500. Z nieco tańszej opcji, marka która poszła trochę w odstawkę, ale z tego też względu nie ma takich wysokich retaili czyli Asics. Wiele kolorystyk mega wygodnych Gel Lyte III lub nawet wygodniejsze ale mniej dostępne GLV.
Aktualnie nie pcham się ani w adidas ani w Nike, bo ceny w porównaniu do jakości są horrendalne.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Buty

Post autor: DoubleB »

gawi pisze: 08 wrz 2022, 15:52ktoś coś doradzi?
zajrzyj do tematu fity polskich raperów
Spoiler
xddddddd
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Buty

Post autor: gawi »

Oczywiście zaglądam, lubię ten temat bardzo :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Buty

Post autor: piernikowyskoczek »

AseOne pisze: 09 wrz 2022, 12:37
piernikowyskoczek pisze: 05 wrz 2022, 22:02 jakie buciwo na jesień?
Zależy co rozumiesz przez jesień. Jak deszcz, ciape itd to możliwości są ograniczone, czyli buty najlepiej całe ze skóry, lub ciemnego zamszu + impregnat. Obecnie raczej pora jesienna bywa łagodniejsza i wtedy pole manewru jest zdecydowanie szersze. Nie okresliłeś budżetu, ale od siebie polecam wyższe modele od NB (te made in usa i uk) - 990 (w szczególności collabo z Teddy Santisem), 991, 992 czy 1500. Z nieco tańszej opcji, marka która poszła trochę w odstawkę, ale z tego też względu nie ma takich wysokich retaili czyli Asics. Wiele kolorystyk mega wygodnych Gel Lyte III lub nawet wygodniejsze ale mniej dostępne GLV.
Aktualnie nie pcham się ani w adidas ani w Nike, bo ceny w porównaniu do jakości są horrendalne.

ło chuj, nie podawałem budżetu, bo gdzieś do 600 złotych dać za buty to dla mnie spoko, a ty żeś wyskoczył z takimi za kafla, to faktycznie mnie nie stać
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Buty

Post autor: DoubleB »

te co ci podałem to sporo poniżej progu i warto, bier jeśli stylowo są ci odpowiednie
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Buty

Post autor: piernikowyskoczek »

najfajniejsze @jAg zapodał
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Buty

Post autor: DoubleB »

aaah, ok, kompletnie nie moje klimaty, ale git że któraś odpowiedź cię satysfakcjonuje
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 636
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Buty

Post autor: strobe »

AseOne pisze: 09 wrz 2022, 12:37
piernikowyskoczek pisze: 05 wrz 2022, 22:02 jakie buciwo na jesień?
Zależy co rozumiesz przez jesień. Jak deszcz, ciape itd to możliwości są ograniczone, czyli buty najlepiej całe ze skóry, lub ciemnego zamszu + impregnat. Obecnie raczej pora jesienna bywa łagodniejsza i wtedy pole manewru jest zdecydowanie szersze. Nie okresliłeś budżetu, ale od siebie polecam wyższe modele od NB (te made in usa i uk) - 990 (w szczególności collabo z Teddy Santisem), 991, 992 czy 1500. Z nieco tańszej opcji, marka która poszła trochę w odstawkę, ale z tego też względu nie ma takich wysokich retaili czyli Asics. Wiele kolorystyk mega wygodnych Gel Lyte III lub nawet wygodniejsze ale mniej dostępne GLV.
Aktualnie nie pcham się ani w adidas ani w Nike, bo ceny w porównaniu do jakości są horrendalne.
gdzie jakiś sensowny wybór asicsów obecnie? jak kupowałem gl3 black tan w chyba 2k14 to były wszędzie, potem był taki czas że było milion kolaboracji na tym modelu, a później mam wrażenie zeszły totalnie na boczny tor
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Buty

Post autor: AseOne »

Wg mnie nie ma jednego sklepu w którym jest jakiś super wybór. Ja kilka par kupiłem w dobrych cenach w outlecie Asicsa online, na vinted czy olx.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Buty

Post autor: yaneq »

na zalando jest pare modeli
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
ODPOWIEDZ