Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

teraz mam platynowy blond, ale zejde troche na chlodniejszy i blizszy bialemu. Myslalem, ze to bedzie jednorazowa akcja z rozjasnianiem i znudzi mi sie po pierwszym, ale rzeczywistosc okazala sie troche inna i jest jak z dziarami, ze na jednej sie nie konczy :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ffeee »

Na jakich włosach i przy jakiej fryzurze? I ile teraz wołają za farbowanie? Zawsze chciałem się przefarbować na platynowa właśnie albo baby blue ale chyba teraz do tego dorastam (albo sram na opinie innych)
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

ostatnio zaplacilem 160-180pln bodajze, ale skracalem wlosy na King Sento/Phil Foden type beat. To byla dekoloryzacja i trwala cos kolo trzech godzin. Na poczatku trudno sie przyzwyczaic, bo bania zolta i dopiero z kazdym dniem nabiera wlasciwych odcieni. Plus najwazniejsze, ze w drogeriach nie maja zadnych konkretnych kosmetykow do takich wlosow i lepiej zamowic na necie Fanola No Yellow i jakas odzywke
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: BENGAL »

to nie 2002 scooter type beat zeby walic fete w blond wlosach na zel w skorzanej kurtce ogarnijcie sie
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

to 2023 i wyjebane mamy na kto, kto ma jakie i jakiego koloru włosy, ogarnij się
nic na potem
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: d3nt »

King sento type beat może zmienić się w fat joe aka acapella type beat od tlenowania włosków

A lakieru do paznokci jakiego używacie?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
Esko
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2019, 16:55

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Esko »

Jak to dzisiaj wygląda w wojsku zawodowym, dalej każą się golić na łyso? Kiedyś najmodniejsze fryzury wymyślono i noszono w wojsku, np. slickback, undercut, side-part.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

d3nt pisze: 04 lut 2023, 9:30 King sento type beat może zmienić się w fat joe aka acapella type beat od tlenowania włosków

A lakieru do paznokci jakiego używacie?
WDZ pisze:
Scena to ściema, a hip-hop się sprzedał
Mówię: Jebać to, co pierdoli jakiś pedał
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: d3nt »

Przecież zapytałem jakiego ty używasz do tlenionych włosków, ja od pedalstwa trzymam się z dala
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ffeee »

ale ty jesteś męski
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: emcess »

testosteron aż uszami wychodzi, dlatego czasem musi się decydować na ruchanie goblinów 4/10
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: d3nt »

Nie musze się decydować na nic takiego, raz w życiu się zdarzyło za małolata to i tak lepiej niż ruchac kolegę, użytkownik któremu odpowiedziałem olał temat ale widzę ze kryptopedalow zaswedzialy kukle, tak jak wspomniałem od cweli trzymam się z daleka także bez odbioru
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ffeee »

Spoiler
Obrazek
Ja rozumiem, że to jest forumek i dużo głupich rzeczy przechodzi ale jesteś tak cringowy typie, że aż ciężko się czyta te twoje sfrustrowane wypociny
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

d3nt pisze: 05 lut 2023, 6:57 Przecież zapytałem jakiego ty używasz do tlenionych włosków, ja od pedalstwa trzymam się z dala
ale to ty dzwonisz i ciebie interesuja moje paznokcie kryptocieplaku
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: d3nt »

Zawsze jest opcja ignore, nikt cie nie zmusza do czytania moich wysrywów, nie musisz mi wierzyć ale nie ma grosza frustracji w żadnym z moich postów ew. Moja nic nie znacząca opinia na jakiś temat, tak jak pisałem wyzej od kryptopedalow trzymam się z daleka wiec już nie wchodze z tobą w żadna polemikę, over n out ✌🏼
ffeee pisze: 25 sty 2023, 20:57 mm gołe chłopy :oops: :oops:
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

zwykly cieplak z ciebie i tyle w temacie, ale we mnie jest duzo tolerancji, bo jestem wychowany w zachodniej Europie. Zdrowka, przede wszystkim psychicznego 🤟🏽
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ffeee »

O chuj, znalazłeś mój prześmiewczy komentarz o gołych chłopach, teraz anonimowy gamoń będzie uważał, że lubię w dupę. Jaki ty masz zryty beret :rotfl: Jak dorośniesz i wyprowadzisz się od rodziców to może w końcu wyjdziesz z szafy bo widać, że jesteś na krótkiej smyczy tresowany
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: hwjsk »

Kupiłem philips one blade i polecam bydlaka, ogolilem dzis nim nawet siusiaka (oczywiscie uzywajac odpowiedniej koncowki) i czulem sie bezpiecznie
nihil Novi pisze: 24 sty 2023, 23:11 Znacie jakiś specyfik, dzięki któremu uzyskam efekt delikatnie wilgotnych włosów?
angel pussy juice
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

zajebisty jest ten pussy juice, lubię zapach i działanie (jako prestyler) ale chyba nigdy nie oczekiwałbym od soli morskiej efektu wilgotnych włosów, chyba że to zależy od rodzaju włosów
nic na potem
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

ja zamienilem oneblade pro na multigroom7000, bo przy dluzszym zaroscie nie spelnial swoich zadan. Ale do ciala sprawdza sie idealnie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ODPOWIEDZ