Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dzonson »

dzeske pisze: 07 lip 2022, 9:41
Dzonson pisze: 22 cze 2022, 9:50 Nie musi być na gładko jak jednorazówka, ale żeby było jak najkrócej sie da. Sprawdzę te od dzeske i sie wypowiem
i jak? sprawdzone?
Finalnie wziąłem GAMMA PIU ZERO ASSOLUTO i jestem bardzo zadowolony, goli na zero, ale czasowo wychodzi bardzo podobnie co jednorazówka. Pozdrawiam siwiejących, w tym roku skończę 23 i jestem nad uszami siwy jak gołąbek. Co prawda już nie, bo łysy chodzę jak kolano, ale No. Nie przestane sie golic troche w strachu do tego, co zobaczę, gdy je zapuszczę. Goliłem sie od września do stycznia i byłem przerażony tym, jak dużo sie ich pojawiło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Kebo »

basic pisze: 08 lip 2022, 9:56 miał ktos taki problem, ze jeszcze sporo przed 30 zaczely mu sie pojawiac siwe wlosy? Ja mam 26 i poki co jest ich na tyle malo ze z bliska nie widac, ale jak sobie tak przeczesze glowe to jestem w stanie znalezc kilka. Wiadomo, ze nie jest to taka lipa jak lysienie, ale kurwa, z twarzy wygladam mlodo w stosunku do wieku i troche slabo to wyglada jak sie w takiej sytuacji jest siwym xD Probowal ktos cos z jakas suplementacja? Ja licze na to, ze u mnie to bedzie jais niedobor witami, bo przyznam, ze zadnych nie przyjmuje, a diete tez mam srednia
Kolej rzeczy, każdego to czeka. Nie rób z siebie pajaca z jakimś farbowaniem itd. żaden wstyd siwe włosy nawet w takim wieku.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: basic »

nie no wiadomo, nie mam zamiaru, tylko szczerze to bylem w lekkim szoku, bo nie wiedzialem, ze to czesto przychodzi tak wczesnie
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Łąsą »

jaki trymer z opcją ssania do przycinania zarostu ok. 10 mm
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

słuchajcie, strasznie wypadłem z obiegu. szukam raczej czegoś zwykłego, pod coś co można nazwać nieudolnym side partem, matowa pomada, może lekki połysk? jesteście w stanie coś polecić? na pre kiedyś wrzucałem tonic reuzela, ale może coś lepszego się pojawiło?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

obczaj sobie chmurek może Reuzel Concrete Hold Matte - ja aktualnie jej używam, dotychczas byłem psychofanem Reuzel Extreme Hold Matte ale ten Concrete to nowość i całkiem fajnie daje radę. Swoją drogą bardzo fajny sprzęt to nowość od Pana Drwala - BUTTER POMADE Pan Drwal. Ma konsystencję wosku ale jest mega plastyczna i lekka na włosach, polecam!
nic na potem
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

180bpm powinno siąść idealnie
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LuckyLuke »

Elo, szukam mocnej pomady o płynnej konsystencji do stylowy na slick back (sama góra, boki wygolone). Przerobiłem ich trochę i z żadnej póki co nie jestem jakoś bardzo zadowolony. Najbardziej to mnie denerwuje ten połysk, nawet w przypadku matowych pomad i żeby utrzymać te fryzurę w ryzach to muszę przynajmniej ten tył dodatkowo traktować lakierem dosyć mocno (też matowy), żeby mi się to nie rozszczepiało. No ale pasta + dużo lakieru to czasami wygląda jakby mi ktoś nasrał na łeb. Może przesadzam, ale potrzebuję czegoś konkretnego co naprawdę dobrze mi zepnie te włosy z tylu, ale na pewno nie tego co mi Runiek kiedyś polecił, czyli „płynnego plastiku”, jakiegoś betonu itd. bo cholernie ciężko się to zmywa, a ja w dodatku mam problem ze skórą na dłoniach.

Góra jest w porządku zazwyczaj ale włosy czasami rozjeżdżają mi się trochę na boki przez co ten tył słabo wygląda. Fajnie jakbym znalazł w końcu coś po czym nie będę musiał lakieru dokładać. Włosy mam bardzo cienkie i delikatne.
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Kebo »

Przeruchany temat wzdłuż i wszerz na grupach pomadowych. Po pierwsze undercuta to Ci praktycznie nic jako beton nie utrzyma, po drugie jak już to albo mat i rozpierdol na łbie, albo wodniak na mokre i liczyć, że to wytrzyma jak najdłużej. A najlepiej to boki zapuścić, żeby ta góra miała się o co oprzeć.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: 2ps__ »

poka fotę LUK jak wyglądasz w slick backu najlepiej z fitem
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: AseOne »

wjechał u mnie french cropik no i mega jest to fryzura - przede wszystkich łatwa do ogarnięcia na codzień (a to dla mnie było ważne z uwagi na treningi) no i efektowna bo lecą propsy
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: basic »

no szkoda tylko ze tak krotko sie utrzymuje i trzeba czesto latac na odswiezenie bo zaraz fejdzik zarosnie i wygladasz jak Pszemek z 5B
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: AseOne »

co ile odświeżasz?
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: basic »

dawno nie nosze, ale jak mialem to tak 2, 3 tygodnie mysle max. Wczesniej jak mialem normalnego side parta to po miesiacu jeszcze to jakos wyglada ze mozna chodzic, no tutaj jak odrosna te boki to kiepsko to wyglada imo
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5939
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: DoubleB »

polecam specyfiki od https://silkclay.pl/ - jeszcze zanim weszły w legalny obrót miałem okazję stestować próbkę silkmilka na mokre włosy, wysuszyć, nałożyć silkclaya, i fryz trzyma się cycuś pizdeczka delikatesik elegancja francja
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

no z cropem tak jest, ze najlepiej co 2 tygodnie frygac, bo pozniej wyglada sie jak mieszko mieszko moj kolezko. do tego typu fryzury polecam puder od reuzela
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: AseOne »

Ten czarny z niebieską etykietą?
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

si senor
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

ja od siebie polecam puder od dapper dana i tak jak użytkownik @DoubleB asortyment silkclaya (w tym puder, jedyny jego minus to brak dozownika)
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: AseOne »

Nie stosowałem nigdy pudrów, wydajne są?
ODPOWIEDZ