Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:21 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

fryzura na czeskiego pilkarza zawsze kojarzyla mi sie ze wczesnym discopolo w Polsce lub z alternatywkami
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Kebo »

Moda zatacza koło, żadna nowość, ale mullet największa chujnia jaką można mieć na łbie.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Joaquin »

Może ktoś się orientuje - niektóre barbershopy oferują coś takiego jak "pigmentacja włosów". Mam normalny blond kolor, ale chciałbym uzyskać typowo ciemny blond, do farbowania jednak mi się nie spieszy jakoś.. Ta pigmentacja to jest zalecana tylko do przyciemniania włosów wcześniej rozjaśnionych czy w przypadku naturalnego koloru również można uzyskać jakiś tam efekt?
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dzonson »

Panowie, pytanie z gatunku tych niecierpliwiących zwłoki. Golę łeb na łyso, regularnie, jednorazówka i jazda. Jestem uberfanem gładkości i połysku, czoło nie powinno mieć końca itp. Teraz taki motyw, szykuje się na wyjazd, gdzie nie do końca mam możliwość poświęcenia czasu na pełną pielęgnacje łba, co za tym idzie nie ogolę go tak jak chce. Chciałem pójść na skróty. Potrzebuje golarki, takiej, która ogoli mnie na kompletne zero, albo przynajmniej niewidoczną szczecinkę. Czy ktoś z was zna takie rozwiązanie? Jakieś oneblade'y na kiju albo trymery? Tak jak mówię, cały cymes leży w tym, żeby to naprawdę, kurwa, goliło na zero. Hajs - ludzki. Nie chce wypierdolić na to 500 złotych, ale przyjmę wszelkie propozycje. Oprócz opcji wyjazdowych chcę tego używać w opcji awaryjnej, tzn nie ma czasu a muszę wyglądać, to chuj, dziś się frygnę golarą. Jestem kompletnie zielony w temacie maszynek, trymerów i innych golarek, bo tak jak mówię, uznaję piankę do golenia i dobrą jednorazówkę. Dziekuje z góry za pomoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

nie ma golarki elektrycznej, ktora ogoli cie na rowne 0mm. Ani do glowy, ani do zarostu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 176
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wueste »

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

macie jakies sprawdzone preparaty na siwiejace wlosy? Posiwialem jak @Bolo przez ostatnie dwa miesiace, a nie chce farbowac ich
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
dzeske
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: dzeske »

oyama pisze: 13 cze 2022, 14:08 nie ma golarki elektrycznej, ktora ogoli cie na rowne 0mm. Ani do glowy, ani do zarostu
no właśnie jest :) sam używam Andis TS-1 i goli naprawdę na gładko :)
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: strandmon »

pomada wodna z polyskiem i mocnym holdem, co polecacie
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Pomp & co, butter pomade (ta mniej wydajna, ale jak na wodniaka to ma mocny połysk)
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: strandmon »

dzieki
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

tip top original water based
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: strandmon »

dzieki
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dzonson »

Nie musi być na gładko jak jednorazówka, ale żeby było jak najkrócej sie da. Sprawdzę te od dzeske i sie wypowiem
Obrazek
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

co do stylizacji krótszych włosów na lato polecacie? :)
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

woda z cukrem na lato
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Kebo »

yaneq pisze: 24 cze 2022, 11:07 co do stylizacji krótszych włosów na lato polecacie? :)
Glinka na bazie wody. Najlepiej od naszych rodzimych producentów - Deserto od Elementum (mają sklep internetowy) albo SilkClay WB (kontakt do Patryka przez insta silk.clay)
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

elko, jakaś dobra golarka elektryczna, którą mógłbym sobie elegancko klatę czy tam wora ogolić?

jak zły temat to sorry, mam jakiegoś starego philipsa i wziąłbym coś nowego
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: emcess »

ja oneblade mam i się sprawdza elegancko
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ