Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

https://www.notino.pl/proraso/wood-and- ... metykow-i/

ktoś stosował taki zestaw, jak oceniacie, cenowo wychodzi nieźle w porównaniu do jakichś marek typu pan drwal itd
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
wklz

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wklz »

Używam balsamu pro raso do brody. Pamiętam że któryś zapach mi nie siadł, chyba właśnie żółty. Teraz używam zielonego albo niebieskiego. Mam gęsty zarost a i tak ten balsam jest wydajny.


Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: d3nt »

Czy po zastosowaniu takiego balsamu zarost robi się miękki i nie kujący dla skory twarzy kobiety? Czy takie efekty to raczej po balsamie do depilacji?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
wklz

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wklz »

Hehe, tak właśnie jest, balsam lub olejek zmiękczają włosy przez nawilżenie.
Ale zarost bywa nieprzyjemny dla dziewczyn też na początku wyrastania, u mnie to ok. 10 dni od golenia na czysto. Tego nie przeskoczysz.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4380
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

Polećcie jakąś dobrą wodę po goleniu do skóry wrażliwej. Maciej jakieś dojebane płyny do kąpieli może też?
nic na potem
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

Jakoś dobry szampon do włosów, ktoś coś? Ostatnio stosowałem beluge natury siberici i był bardzo w porządku
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: DoubleB »

nature siberica zajebista, no ale rosyjska ewidentnie i chwilę jej nie było, to przerzuciłem się na shiseido adenogen hair energizing
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

uzywam la roche posay kerium, bo tylko po nim nie mam problemow z przesuszajaca sie skora glowy
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: scam_sakawa »

Ja używam Head & Shoulders Citrus Fresh i serdecznie polecam, bardzo przyjemny.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: AseOne »

Spotkałem się z opinią kilku już fryzjerów ze najlepszy szampon z takich ogólnodostępnych to Schauma for Men. Paradoksalnie H&S odradzali
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4380
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

MASVERI Men polecam
nic na potem
wklz

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wklz »

Powtarzam jebać SLS
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: scam_sakawa »

AseOne pisze: 05 paź 2022, 20:46 Spotkałem się z opinią kilku już fryzjerów ze najlepszy szampon z takich ogólnodostępnych to Schauma for Men. Paradoksalnie H&S odradzali
A pamiętasz powód, dla którego odradzali H&S? Nie odczuwam żadnych negatywnych skutków i szczerze mnie zainteresowałeś.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: DoubleB »

czytałem skład, posprawdzałem i jest po prostu dużo mocnych substancji, jeżeli ktoś ma skórę głowy wrażliwą na nie, to może mieć problemy z łuszczeniem lub łupieżem
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 636
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: strobe »

tołpa green bo mają dobre składy bez jakichś gówien typu sls i takie inne
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4380
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

ja mam z tołpą słabe doświadczenia, głównie jeśli chodzi o kremy po goleniu, jakieś żele do twarzy itd ale to może indywidualna kwestia. masveri jest bez SLS, dość tani i dostępny w rossmanie.
nic na potem
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

ten la roche posay co polecałem ma sls na drugim miejscu w składzie, a opinie w necie mówiły, ze zajebisty bedzie na sucha skore ehh
bonzaj
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2019, 1:32

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: bonzaj »

Polecam szampon Anthyllis przeciwłupieżowy. Moje nowe odkrycie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

ale fioletowy szampon kurwi niemilosiernie, a musze go uzywac, zeby zniwelowac zoltawe refleksy po rozjasnianiu wlosow do platynowego blondu. W koncu sie odwazylem na zmiane i polecam kazdemu, bo od razu czlowiek czuje sie jak pedalek odmlodzony o te kilka lat
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: 2ps__ »

haha tez se dzisiaj zrobilem biale wloski, kozacko to fituje do moich latynoskich genow, wgl crop, ogolenie zarostu, ogarniecie wasow, plus maseczka i rozjaśnianie kosztowało mnie bagatela 100 zł i jeszcze typek mega smutny był jak to mówił ze tak dużo a 4h mi poświecił, ech piękne są te kolumbijskie ceny xD
ODPOWIEDZ