K-Rino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
camzat
Posty: 5355
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

K-Rino

Post autor: camzat »

Eric Kaiser (born Eric Vaughn; September 9, 1970), better known by his stage name K-Rino, is an American rapper and record producer from Houston, Texas. Kaiser is the founder of the South Park Coalition, a collective of hip hop artists primarily based in Houston. He is a pioneer of the Southern hip hop scene and has been rapping 1986 when he debuted with his group Real Chill. Kaiser has spent his entire career as an independent artist and has released all of his albums since 2004 on his label Black Book International. He now preaches at a local Houston Texas Muslim Mosque.
Spoiler
1993: Stories from the Black Book
1995: Danger Zone
1998: K-Rino
1999: No Mercy
2004: Fear No Evil
2004: The Hitt List
2004: The Majority Report (with Murdoq & Lil Lo)
2005: Worst Rapper Alive
2006: Time Traveler
2007: Book Number 7
2008: Triple Darkness Vol. 1 - Wreck Time
2008: Triple Darkness Vol. 2 - The Lyrics
2008: Triple Darkness Vol. 3 - Coalition Ambush
2008: The Blood Doctrine
2009: Solitary Confinement
2010: Annihilation of the Evil Machine
2011: Alien Baby
2011: The Day of the Storm
2012: Deeper Elevation
2012: 80 Minute Eternity
2013: The Maven
2013: TheRAPeutic
2013: Plantation Rebellion
2014: Deprogrammed
2015: Makin' Enemies
2016: Universal Curriculum
2016: Conception of Concept
2016: Enter the Iron Trap
2016: Wizard's Ransom
2016: American Heroes
2016: Welcome to Life
2016: Intervention
2017: Funk Out the Bag
2018: Mightier Than the Sword
2019: Lightning Language
2019: Then and Now
2019: Three Weeks Later
2019: The S-Project
A tak ode mnie to gość jest w chuj lat na scenie, w chuj wypuścił albumów (7 w jeden dzień,taka akcja była). Przez swoich fanów jest uważany za lirycznego geniusza, grupa na fb traktuję go jako żywą legendę. Tematyka polityczna, typu oj ciężkie życie czarnoskórego w usa, iluminaci, ogólnie sponio klimacik,słucha się ciekawie.
Można usłyszeć jego gościnkę w numerze Tomba pt. Next Level, ot taka ciekawostka, chociaż żeby sam K-Rino wiedział jakiemu fiutowi się dograł to by raczej nie był z tego zadowolony, ale tak to jest z interkontynentalnymi nagrywkami w ciemno.
Traczki:
Spoiler
W tym numerze fajno tłumaczy te gówno związane z illuminati




Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 539
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: K-Rino

Post autor: MasterP »

k-rino najlepsze okładki w popgrze, kiedyś lubiłem go sluchać, dziś rzadko wracam.
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: K-Rino

Post autor: 8na10 »

Solitary Confinement najmocniejsza rzecz od niego, jak ktoś gada inaczej to kłamie. to jest rapowany rap do potęgi - rzecz na wymarciu dzisiaj. opr tego bity naprawdę solidne, utrzymane w klimatach późnego no limit. liryka mistrzowska. niekiedy flow zbyt tryhardujące, ale można mu przebaczyć, bo to nie miało być jakieś fresh, tylko miało być wypluciem faktów w ryj przez gościa co zjadł zęby na rapie.

jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9381
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: K-Rino

Post autor: Jose »

Gość wydał ponad 40 solówek, wielkie pozdro dla niego, nie słuchałem chyba od 2011, ale pamiętam, jak na Ślizgu sieah go wliczał do goatów, jakbym miał życie więcej, to chętnie bym sprawdził wszystkie
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: K-Rino

Post autor: 8na10 »

mi zgłębianie jego płyt skutecznie utrudniły fatalne bity jakie na nie wybierał. dlatego solitary miało łatwiej, wchodzi idealnie od A do Z. zajebisty ma klimat ten mixtape., czy tam album.

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
a że to jeden zgoatów to sie zgodze, ale tylko w jesień i zime
jasny wracaj na forum
Rymekk
Posty: 966
Rejestracja: 31 paź 2024, 16:35

Re: K-Rino

Post autor: Rymekk »

K-Rino kozak raper.

Na ostatniej płycie w kratkę, ale kawałki Who Got Me, Dead Money, czy Simile Surplus bardzo dobre.

ODPOWIEDZ